Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

a w dzien ogladalam na tvn turbo jak pani uczyla panow jezdzic na motorach:) Panowie sie sluchali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chcial miec = dzieki za pamiec slonko, milo ze pamietasz o mnie :) Brzydula= lepiej , przeszlo mi / wiesz ja dziewczyna wesola jestem, wiec w sumie szybko mi takie wnerwienia przechodza:) na szczescie TenTamten = a co swieto zes sie pojawil? a co z fotkami? obiecywales cos nieco i? widze ze na obietnicach tylko jedziesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien rybak złapał złotą rybkę. - Wypuść mnie a spełnię twoje trzy życzenia. A więc chcę być bogaty, po drugie chcę mieć piękną żonę i po trzecie spełnij trzy życzenia mojego sąsiada, jak tylko się obudzi. Rankiem sąsiad budząc się mówi: - Sto chu... w dupę i kotwica w plecy, byle był ładny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tt a co Ci? Szkoda,ze mnie teraz nie widzicie.Mam 3 miseczki lodow:P Oddali mi swoje bo niby nie dobre.Jeszcze prosic beda.W sumie to dobrze,ze im nie smakuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to ci sie weselicho szykuje:) ale fajnie tyz bym chciala, w sensie pojsc na takie i poszalec :) TenTamten= skad ten dol? po cos tam wpadl? wyskakuj juz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi zaraz ci wyśle :) Brzydula a nie wiem tak jakoś samo z siebie :P chyba mam braki czegoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula, rany ja juz obskoczylam pol pudelka litrowych mam dosc w miseczki nawet nie przekladam, po co brudzic naczynia a z pudelka mi lepiej smakuja:) Lody sa boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TT- a co Tobie. też - razem sie ozencie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten juz ja bym ci powiedziala czego ci brakuje ale zostawie to innym:) A teraz posmiej sie :) Wania złowił złotą rybkę. - Rybka: puść mnie spełnię twoje życzenie - Ok - Willę chcesz? - Nie - Mercedesa chcesz? - Nie - Medal za męstwo chcesz? - Tak jasne. Huknęło, jebnęło i Wania znalazł się prosto na polu bitwy z dwoma granatami w ręku. Patrzy a na niego napierdala 10 czołgów. Wania wkurzony przez zaciśnięte zęby: - K...wa, pośmiertny mi dała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo chcesz? da sie załatwić:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TT-lae ty kazdy weekend tutaj spedzasz, wiec kazdy masz stracony>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieraz zdarza mi się spędzić z kobietą :P A z wami to nie stracony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×