Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

Nie mam gdzie tu wyjść Nie mam z kim się nawet wódki napić mieszkam z ciotą tylko piwo pije gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TT = dzieki, zrechabilitowales sie ,psia kosc:p to na motorze bardzo udane:) Para wybrała się na zimowe ferie do małego, romantycznego domku gdzieś w górach. On od razu poszedł do drewutni po drwa do kominka. Po powrocie krzyczy: - Kochanie, jak strasznie zmarzły mi ręce! - Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ona czule. Jak powiedziała, tak zrobił i to go rozgrzało. Zjedli obiad i on poszedł narąbać jeszcze trochę drewna. Po powrocie woła: - Kochanie, ależ mi zimno w ręce! - Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ponownie dziewczyna. Nie trzeba mu było dwa razy powtarzać. Po kolacji chłopak udał się po zapas drewna na całą noc. Ledwo wrócił, od razu woła: - Jejku, jejku, kochanie, jak mi zimno w ręce! - Ręce, ręce! - nie wytrzymuje dziewczyna. - A uszy to ci nie marzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w sklepie bylem z kolegą bo to jego nowa pasja ;) i tak fotke sobie strzeliłem :) A tak kiedyś tylko w terenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy motor mój to Jawa 350 TS po wiejskim tunningu potem trochę na DT 125 ;) ale już chyba za stary na to jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , ja to normalnie po tym weekendzie to mam raczej nadmiar promili dostarczanych :) No bo ile mozna , piatek sobota dzis mi moj z winkiem stana i pyta czy nalac , rany a ja do niego zlotko daj ...szklaneczke wody !!! a on ze przeciez sam nie bedzie probowal a trzeba bo sie zepsuje Tja racja, zepsuje sie Wiec panowie jakby co , to zapraszam, moj chlopak bardzo towarzyski z checia was poczestuje TenTamten= masz kolege ...nie do zycia i tyle gdzies ty sie wpakowal slonko, zobacz my tu jestesma bardzo i weseli i przyjazni naturze itd x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie: - Co to takie puszyste, lekkie, złociste? Takie apetycznie piękniutkie...? – pyta facet sprzedawczynię. - Suflet. Gościu (melancholijnie): - Ha, suflet, suflet... Pół litra ‘Wyborowej’ poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej panowie, nie mozliwe zeby bylo cokolwiek lepsze od kobiety!!! To wogole jest nieporownywalne ale ze TT ma dzisiaj hu... nastroj to mu wybaczam te potkniecie slowne hi hi dziewczynki, deko, brzydula gdzie was wywialo? Podpity student leje sobie pod murkiem. Przechodzi kobitka, zadbana czterdziestolatka: - Jak panu nie wstyd?! ... (przyjrzawszy się) - A propos, pozwoli pan, że się przedstawię? TT= no w sumie masz racje, cos nie tak z ta mlodzieza, zblazowani, znudzeni , bez smaku do zycia xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie się podziały te złote czasy ;) gdzie wódka zbliżała ludzi gdzie załatwiała sprawy ;) Ach teraz ta młodzież to tylko jakieś narkotyki i pieniądze ;) Brak mi tych kontaktów między ludzkich co były wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi jak się jest tylko ty i 2 kółka szosa prędkość to nic więcej do życia nie trzeba ;) Doznanie niesamowite choć tylko na motorze 140 jechałem ale wystarczyło aby poczuć to coś co jest zaklęte w motorkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakże;) ale jak Ty chcesz co weekend inna.. ja na takie cos nie zgadzam sie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie wykompac, wiec was zostawiam na czas jakis:) też - to składasz zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja, mezczyzni i ta predkosc:) przestrzen wiatr ........ Co powinieneś dać mężczyźnie, który ma wszystko? - Kobietę, która pokazałaby mu, co z tym zrobić. Przychodzi facet do lekarza i prosi o przepisanie największej dozwolonej dawki viagry. Lekarz pyta, dlaczego potrzebuje tak dużej dawki. Ten mówi, że ma randkę z dwoma młodymi nimfomankami i potrzebuje viagry, by dać im radę. Lekarz zgadza się, a facet wychodzi. Po kilku dniach wraca i tym razem prosi o przepisanie najmocniejszego środka przeciwbólowego. - Czemu pan potrzebuje tak dużej dawki? Czy pański penis jest tak obolały? - Nie - mówi facet - potrzebuję na moje nadgarstki, te dwie dziewczyny nigdy się nie pokazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×