Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

ja ide i wzasadzie to wszystko byłoby super gdyby nie mały fakt że pada deszcz i ze jutro tez bedzie no i jeśli się to połączy z tym, że mam jutro cłąy dzień w terenie, to byłoby super:P a tak to ja sobie tego nie wyobrażam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa o morzu:) Deczko moze jutro bedzie lepsza pogoda.W koncu lato kiedys musi przyjsc:) Dzis ta noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki fanklub:P położną? a może Ci się przyda;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polu byłam czy tam dworze jak inni wolą:P -- no może będzie łądnie, ale nie wiem, wszystko mi jedno byle nie padało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to wam powiem, ze ciężki będzie ten tydzień, i ze się boję, i że chciałabym żeby mnie ktoś przytulił😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam go bo światło się na fotokomórke zaświeciło:( i co by było jakby znalazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko ja moge Cie przytulic bo nie mam dzieci do przytulania😭 Jaka polozna?:P Ja sie do rodzenia nie nadaje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytul, powiedz że będzie dobrze itd. :( wszystko się wali, jak się zacznie to się nie chce skończyć:o co za życie. -------------------------------------------- co znalazłam? kwiat paproci? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może robaczek świętojański to znak że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko zawsze pomysl,ze ktos ma gorzej:) Wiesz u mnie tez moze nie jest zawsze rewelacyjnie ale mialam tak zle,ze dzisiaj doceniam wszystko co chocby troche lepsze:) Kurcze a i tak zycie przelatuje miedzy palcami:( Jakas niespelniona jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic, beznadzieja na całej linii, ale musze byc silna [jak zawsze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×