Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

aco Ty tak wśród niebieskich się obracasz? niebieska Cie porywa, niebieskim się tłumaczysz:P miłego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stany upojenia alkoholowego
:P:P:P dawno wam nie smiecilam, wiec :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to tak Cie zatrzymują, no co za niebiescy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydulka - :) dalej butów brak:( zima przyjdzie a ja dalej bede japonek szukac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś:) w necie nie kupie wróciłam zła, bo nic nie było, a ja tak nie lubie za butami chodzic:( musze chodzić z kimś kto mi znajdzie buty bedzie mozna uciekac ze sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć tak wzasadzie to gdybym podwyższyła kwote jaka chce przeznaczyc na japonki pewnie bym znalazła coś, ale kwota jest do 50zł - bo ja mam japonki na jeden sezon bo je zniszcze:P tzn same sie zniszcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie chodze za niczym tylko kupuje co mi wpadnie w oko dlatego szafy pekaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdziesz cos:) Teraz jest duzo butow w przystepnych cenach:) Ja moge nosic tylko ze skory bo mi inne parza stopy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge tylko klapki nie ze skory apozostale ze skory::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj bylam na plazy na koncercie Adama Sztaby:) Super:) Dzisiaj ide poplazowac a pozniej na Lzy i Radio Zet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam dyis nie wstawac, ale wkoncu sie zwlekłam ma byc upalny tydzien, a ja do pracy musze:( choc moze z dwa dni sobie wezme:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem moje kochane dzieci ale jest tak ciepło,że aż zal siedziec w domku:) No i codziennie cos sie dzieje w plenerze wiec łazikuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał taki że na zewnatrz cieżko wytrzymać, jak Ty to robisz, ze wytrzymujesz..? choć nad morzem to pewnie znosnie:P burza znów druga idzie, a moze to ta sama.? jeszcze by z 2 tygodnie moglo tak byc upalnie:Dtrzeba ładować baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×