Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

dzisiaj wagarowalam:) caly dzien na plazy z zimnym piwkiem:P banankiem poplywalam:P i sie nawet kąpałam w morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydulka - takei rzeczy nam opowiadać, wstydź sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale opalilam sie na mahon:P i jak to jutro w pracy wytlumacze tzn.ta niestrawnosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bananie nie miałem okazji popływać ale wszystko jest do zrobienia jak nie w tym roku to w następnym :-) a była chociaż wywrotka ? :-P bo wtedy jest podobno najlepsza zabawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojde na wakacje, jak sie zwolnie niedługo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam takie zwykle japonki, ale wygodne są ze ho:) i jeszcze kupilam na allegro, ale sie paczka zgubila chyba :o bo wyslane jest 14.07 a jeszcze nie ma.. wiec nie wiem a wogole sie okazalo ze wyslano listem, a nie paczka, wplacalam za paczke i tak w aukcji, wiec powiedzialam tej Pani że tak sie nie robi, skoro płace za paczke to ma być paczką a nie listem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mi odpisala wkoncu, ze moze mi zwrocic 5zł za paczke wiec zebym podała nr konta - 5 zł na kazdej paczce to niezly interes:o narazie nie padam:P wogóle nie chodzi o 5zł ale o sama uczciwosc, zeby zarabiac na paczce? a jeszcze mi najpierw wmawiala ze licytujac zgodzilam sie na warunki dostawy i ze ona dobrze zrobila wysylajac listem to jej mowie ze w aukcji jest wyraźnie napisane ze paczka i za to tez zaplacilam. eh :( a tamte były skórzane:) fajne przynajmniej ze zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nasza poczta ma 14dni:) mi tez kiedys tak dlugo szlo:O niech Ci pani poda numer nadania i na poczcie sprawdza od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam numer nadania, i po tym sie dowiedzialam ze to list jest i w informacji mi nie podadza bo oni maja tylko paczki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×