Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

a proszę bardzo :-P Wraca żona do domu i widzi kartkę na drzwiach: - "Sprzedam żonę za 360 zł". I Mówi do męża: - Czyś Ty zwariował, mnie sprzedasz i to za 360 zł, skąd to wziąłeś? Mąż na to: - Wiesz, 80 kilo wagi razy 2zł, kilo żywca plus 200 zł obrączka. Na drugi dzień mąż wraca i widzi kartkę: - "Sprzedam męża za 1,10zł". Mąż zdenerwowany mówi: - Ja wszystko rozumiem ale za 1,10? Skąd to wzięłaś? A żona mówi: - 2 jajka po 0,30 groszy i rurka bez kremu po 0,50 groszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już chyba było ale jeszcze raz :-) Pani do Jasia: - Powiedz wierszyk. Jasio: "Morze, polskie morze, Stoi w tobie dziewczę hoże. A w tym morzu świsty, gwizdy, Woda sięga jej do kolan." - Jasiu, gdzie tu rym? - Jak wody przybędzie, to i rym będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to o Tobie?:P;) bo miało być o Tobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co ja mam pytac jak ja nie wiem co chce wiedzieć😭 jak Twoja metamorfoza została odebrana:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich , goraco i radosnie Obecnych i nieobecnych, i tych sponiewieranych tez, w szczegolnosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko ja to chyba tak mam od czasu jak zaczelam sie udzielac sportowo znaczy sie energii dostalam, taki pozytywny kop:p a poza tym pogoda niezla, slonce czesciej pojawia sie na niebie i dusza mi spiewa :) stad dziele sie tym goracem i szczesciem , chocby wirtualnie z wami buziaki xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idą miedzą dwa byki, ojciec i syn. w pewnym momencie w dali widzą stado krów. Młody byczek zaczyna nerwowo podskakiwać... - Tato, tato, zobacz - krówki, tyle krówek, o matko - całe stado. Tato, tato, chodź - skoczymy szybko i bzykniemy po jednej ! - Spokooojnie synu ..... pójdziemy powooooooli i bzykniemy wszystkie. Abigel> słońce u Ciebie a u nas zime zapowiadają buu :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie niedźwiedź przez las, patrzy a tam siedzi sobie mały jeż i wcina jakieś jabłko: - Co jesz? - pyta. - Co niedźwiedź? - odpowiada jez. Niedźwiedź wyraźnie podenerwowany, ale przysiągł sobie, ze dzisiaj dzień dziecka dla jeży i będzie dla niego miły... - Co jesz, jeżyku? - pyta grzecznie. - Co niedźwiedź, misiu? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×