Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

No fakt , pogoda nie obrodzila jak dotad albo inaczej, obrodzila ale w zimno i deszcz paskudztwo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też - prawie tak - najgorzej jest na wiosne i na jesień a najlepiej w zime:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zapodam Pani do Jasia: - Powiedz wierszyk. Jasio: "Morze, polskie morze, Stoi w tobie dziewczę hoże. A w tym morzu świsty, gwizdy, Woda sięga jej do kolan." - Jasiu, gdzie tu rym? - Jak wody przybędzie, to i rym będzie... Brzydula30> papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi to do podusi :classic_cool: pa 🖐️ Zagadnęła Małgosia Jasia: - Jasiu wyruchaj mnie! - No nieeeee.... - Jasiu, wyruchaj mnie pliiiiis! - Nnnnoo.. Nie! - Jasiu, kur**, wyruchaj mnie!! - Noooo, ok. Jaś spuścił spodnie w dół, stanął na środku pokoju i mówi do Małgosi: - A tera skocz na mnie! Małgosia wzięła solidny rozbieg, a Jaś w ostatniej chwili odskoczył w bok i Małgosia przyp*** w ścianę. Jaś na to: - Hyhy, ale cię wyruchałem! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tezyk, dobry zart:p Jasio pyta się Małgosi: - Co muszę ci dać abym mógł cię pocałować? - Narkozę! - odpowiada Małgosia. albo - Jasiu - mówi pani nauczycielka - czy wierzysz w życie pozagrobowe? - Nie. Dlaczego?! - Bo przed szkołą stoi twój dziadek, na którego pogrzeb zwolniłeś się wczoraj z lekcji. http://www.youtube.com/watch?v=8hGrXYw_91E&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi 🖐️ Brzydzia 🖐️ milka nie jest lekarstwem..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Tezyk= uwielbiam ten typ muzyki , link podany przez ciebie wieczorem extra:) I co z wami? Piatkowy wieczor i nikogo nie ma? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi no popatrz jak na wezwania jestesmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×