Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hola holaaaaaa

najgorszy znak zodiaku u facetow to baran i skorpion

Polecane posty

Gość klaklaklakla
Koziorożec uwiesi się twojej kieszeni i chce rzebyś mu fundowała. A po drugie zawsze ma jakieś gejowskie zapędy - lubi mieć przyjaciela, w którym się zchwyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blę27
ja tez byłam pierwsza dziewczyną mojego męża a gdy zaczęliśmy chodzić miał 26 lat...wcześn iej dla niego liczyła się tylko praca,praca i jeszcze raz praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie najlepszy strzele
moja siora ma męża barana paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaklaklakla
Co do barana. Moja siostra poznała faceta barana, był tirarzem. Oczywiście żonaty z dzieckiem. Siostra się dowiedziała od jego kumpli, że jej Baran ma też oprócz jej jako kochanki, jeszcze przydrożne tirówki. Przed żoną się wszystkiego zapiera w żywe oczy ale żonka coś się domysla. Może jej nie zarazi w końcu syfilisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynia
Pani blę27 mój facet jest identyczny. Dla niego tylko rodzina, też nie szuka kumpli, ma jednego z którym raz na kilka miesięcy piwo wypije. Co te kobiety takie życie mają straszne czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaklaklakla
Weźcie sobie jakieś spokojniejsze znaki bo dostaniecie cholery przy jakichś debilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtytryrtyrtuyuyu
dla mnie,skorpion,byk i ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie najlepszy strzele
baran-czyli mąż mojej siory egoista,tylko kumple się dla niego liczą. Znałam też skorpiona- zawziety, marudny, pedant do porzesady, mściwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blę27
sardynia--> z tego co widzę po innych małżeństwach to męża nie za bardzo obchodzi żona...np.moja kosmetyczna była bardzo zdziwiona ze mój mąż chodzi ze mną po centum handlowym jak szukam jakiegoś ciucha....bo jej to siada w kafejce i czeka az ona zrobi zakupy....dla nas (mnie i męża) to jest nie do pomyślenia...zawsze wszędzie chodziliśmy razem i tak jest do tej pory...zawsze tez chodzimy ''za rączkę'' a widze ze dużo par chodzi ''osobno''....oj duzo by tu wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od prawie 7 lat jestem żoną faceta z pod znaku barana. I tak się zastanawiam na jakie typy wy trafiacie. Bo mój jest bardzo opiekuńczy, czuły, troszczy się o mnie, poświęca mi mnóstwo czasu. To ja tu jestem raczej egoistką bo zachłannie z tego korzystam. Rozpieścił mnie jak nie wiem co :P Co do łóżka... No cóż trafiłam na egzemplarz który chyba by "się pociął" gdybym powiedziała że nie zostałam zaspokojona :D W ogóle ognisty typ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast skorpiony to uwodziciele i manipulanci jesli sie ich zrani czy obrazi to dlugo to pamietaja czesto lubia sie odegrac a nawet zemscic czesto uwodza i porzucaja bez skrupolow nei zgadzam się :P ja jestem ze skorpionem i jest świetnie. sama jestem baranem więc to ogniste połączenie, ale od 2 lat jesteśmy już razem i wciąż jest super, nie zanosi się na zmiany. najgorszy facet to facet waga moim zdaniem :O byłam kiedyś z wagą i z takim chamem w życiu do czynienia nie miałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynia
Ja też jestem baranem jak już mówiłam, a u nas w związku żadnych kłótni, krzyków. Mój też aby tylko zaspokoić swoją żonkę, taki dumny ze spełnienia swojej roli męża, spisuje się na 5. To ja uczę się od niego pokory,cierpliwości. Baran-mężczyzna to najlepsze co mnie w życiu spotkało.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż jest baran,a ja
ryba-powiem wam ,że nie ma cudowniejszego,bardziej kochającego faceta na świecie,a jesteśmy ze sobą 20!lat,ja myślę,ze sam znak to nie wszystko-liczy sie ponoć bardziej ascendent i inne elementy np dokladna godzina urodzenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój "baranek" to mnie wiecznie przytula, prowadzi za łapkę i niech tylko ktoś spróbuje coś złego powiedzieć o jego "kochanym maleństwie" (czyli o mnie). Najlepsze że ja też baran a ponoć 2 barany to się nijak nie mogą dogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynia
Neit witaj w grupie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmeneczek89
jak dla mnie : panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupi temat bo nie ma najgorszego znadku dla mezczyzn jak i dla Kobiet. Kazdy znak cos ma i to komus pasuje albo nie. Sam jestem Lwem i wiem ze sie moje cechy podobaja dziewczynom spod znaku: Barana, Wagi, Strzelca, i dziala to w 2 strony. Nie do zniesienia na dluzsza mete jestem dla: Skorpionow, Koziorozcow i to tez dziala w 2 strony. Bliznieta i Raki mnie nudza. Ryby podobnie a pozatym Ryby przerazam swoim temperamentem i bezposrednioscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam.....
bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrdggty
TAK BARAN TO SIE ZGODZE . MIALAM 3 BARANOW I KAZDY Z NICH TO ZWYKLE BYDLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniaki a i owszem ideał... mówię serio...ale...póki nie zdradzi.. a zdzarza się to KAŻDemU BLIŻNIEKOWI, ONI PO PROSTU KOCHAJĄ WSZYSTKIE KOBIETY:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam skorpiony
Skorpiony są cudowne. Najlepsi kochankowie, najinteligentniejsi i najczulsi. jako przyjaciele są świetni. Miałam kilku facetów, ale skorpiony są....:):), aż mi mrówki biegną po skórze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny drogie najgorsze znaki to koziorozec, ryby, blizniak i skorpion, zona szejka z niejednego pieca chleb jadla i nie pisze tego na podstawie doswiadczen z jednym facetem :) skorpion to zdradliwy intrygant i manipularor, czuly byc potrafi ale tylko interesownie, msciwy wstrzyna ciche wojny, pamietliwy. Potrafi byc agresywny... blizniak jeszcze ujdzie mozna na niego liczyc chociaz zdarza mu sie byc nieslownym, wybuchowy, ma dwie twarze, szemrany typek trzeba na niego uwazac bo z nim nigdy nie wiadomo na czym sie stoi. ryby to jest najgorsze oslizgle je*iace mulem typy, walkiem w glowe i ariwederczi uciekac od ryb, klamcy, skrzywieni emocjonalnie, wralzliwi w taki chujovvy sposob, ze przez to niezdecydowni i niestabilni emocjonalnie. Piotrus pan wieczne dziecko, gra pozorow, slodkie slowka mile wieczorki, bardzo udany seks tylko po to, zeby potem milczec. Bardzo prawdopodobne o ile nie jestes pierwsza kobieta ryby, ze jestes dla niego opcja pocieszenia po jakiejs wyidealizowanej divie ktora kiedys kochal a ta go olala bo to miekki, zakompleksiony d**ek. Bardzo podstepny, urodzony aktor... nie dajcie sie zwiesc, zona szejka glupia byla i ja omamil potwor bagienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze Wam o Wadze,byliśmy w związku prawie 9lat i nie wiem dlaczego we wszystkich horoskopach facet Waga to urodzony esteta,szarmancki,uczciwy i takie tam bzdety... na poczatku był zakochanym do granic mozliwosci romantykiem, dobrym ojcem by z roku na rok zmienić sie w agresywnego ,wulgarnego chama, kontrolującego kazdy mój ruch ... Ja jestem Strzelcem i meczylam sie z tym typem , bo gdy juz emocje opadały znow wracal do swojej opracowanej gry pozorow dobrego czlowieka... potem rozstanie, teraz zyjemy jak kumple i jest OK... Potem był Pan Ryba... jak zona_szejka napisala... porażka totalna... !!!! :/ Rozchwiany emocjonalnie pajac... fakt zauroczył mnie barrrdzo... chcialam na powaznie z nim być...ale jego sposób bycia to masakra jakaś...raz euforia , za chwile depresja... po używkach telefony i wyznania :kocham Cie.. a potem milczenie przez miesiąc... i dodam ze mial 35lat...chyba sam siebie nie ogarniał tak naprawde heheh :P . Co do Skorpionow to mam świetnego kolege z tego znaku, kolezanke i mame... charakterni ludzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam barana i fakt, że jest trochę egoistą, ale takim specyficznym, bo jest egoistą dopóki mu na kimś na maxa nie zależy. Dla mnie (po kilku latach ;P), dla mamy, dla najlepszych przyjaciół jest w stanie zrobić wszystko. W łóżku jest czasami trochę leniwy, ale na pewno nie jest egoistą, bo zawsze na pierwszym miejscu jest zajmowanie się mną ;). Generalnie to dobry chłopak, godny zaufania, bardzo odpowiedzialny zawodowo, dba o mnie, czasami jest lekko bucowaty ale kocham go najbardziej na świecie :). Bardzo mu też ufam bo sobie na to zapracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blę 27 i masz rację a barany uwierają gospodynie topiku bo są zbyt racjonalni i nie zniosą bydle czego nie dadzą sobie wcisnąć ani sprzedać byle chłamu nie zadowolą się bydle czym ja jestem baran i w łóżku może taki sobie ale gdybym żonie powiedział że ją wymieniam na inną zrobił bym jej ogromną krzywdę.Pewnie wiele pań woli przymykanie oczu na wiele spraw baran może jest bardziej drobiazgowy ale jeśli naprawdę kocha to egoistą nie jest ale na taki stan rzeczy trzeba zasłużyć i tyle w temacie choć można by przy takiej okazji dużo więcej ale kto to wytsyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślałam kiedyś, że baranek jest fajny, aż po 10 latach nie przygr***ał obie innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×