Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hola holaaaaaa

najgorszy znak zodiaku u facetow to baran i skorpion

Polecane posty

Gość gość
Skorpion!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet Rak tak jak w wierszu rak nieborak jak ugryźie będzie znak niby taki dobry i nieśmiały ale jak ukąsi to zapamiętasz na długie lata jaki to cham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje!!! Ma tescia raka I ukasil juz nie raz...:( Boli jak piernik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie Ryb bo sa falszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barany sa beznadziejne i szybko nudza sie jedna zdobycza ,juz bym wolala skorpiona facet z jajami a nie wieczny chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w te horoskopy ale po przeczytaniu tego wstepu czuję się trochę zmieszany..bo jestem skorpionem i wszystko się zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliznieta- dwulicowe , przewrotne, jedno mówią drugie myślą trzecie robią. Manipulatorzy i szantazysci. Zaklamane wszystko przykryte slowami szczerości i wyznań etc. Do tego kiedy spadnie maska idealnosci są gburowaci, chamscy, uważają sie za niewiadomo kogo oni idealni...perfekcjonisci krytykujacy cały swiat ,a każdy powinien im ulegać jak wrzodowi na tyłku. Ludzi traktują bez szacunku i maja wszystko w d***e co nie dotyczy ich. Maja skłonności do alkoholu oraz kontrolowania ludzi. Potrafia wiele zbudować ale zniszczyć jeszcze wiecej w jedna sekundę. Z dobrych cech blyskotliwosc, inteligencja, są przedsiębiorczy, zaradni...wygadani, należą do osob towarzyskich, ale tylko pozornie. Ukladaja sobie relacje w taki sposob by tylko im bylo dobrze znaja twoje słabe strony by później je wykorzystać przy kłótni albo dyskysji. Takie wnioski nasuwają mi sie po posiadaniu" przyjaciela" blizniaka którego koplam w tylek bo napsul mi kilka lat zycia i okazal się uczuciowym s********m, ojca blizniaka niby najmniej zly ale tez święty nie jest oraz niedoszlego szwagra ktory jest kawalem toksyka. Nigdy wiecej mężczyzn spod znaku bliźniąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z tematem i wypowiedzą autora. Można do znaku zodiaku przyposywac pewne cechy charakteru ale bez przesady nie on o nim świadczy. Mam męża spod znaku sporpiona i nie jest ani uwodzicielski ani manipulantem. Ma dobry charakter choć czasem wiadomo nie jest idealny i tez zajdzie za skórę. Ale nie zamieniłabym go na nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku że jeszcze tyle ludzi wierzy w to goowno , to ma tyle wspólnego z prawdą co czarny kot z nieszczęściem albo widok kominiarza i lapanie się za guzik z szczęściem. Do tego tarot ,cyganka-chętnie powróżę i brat Maciej czy jak mu tam było,wszyscy jadą na jednym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zodiakalnym baranem ale mam tak ciekawe życie że chyba w żadnym innym znaku nie możliwe ,nie żałuję a te opinie są o d**e potłuc ,są reguły i odstępstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie jest to "bzdurą". Pewnie że nie wszystko można tłumaczyć znakiem zodiaku,ale jednak jest w tym sporo prawdy. Wiele też zależy od wychowania, środowiska oraz charakteru jednak po kilku osobach z tego samego znaku zodiaku można wyrobić sobie opinię nie zawsze pozytywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:15 Owszem dużo osób ma wspólne cechy charakteru ale to też dlatego ze jest tylko 12 miesięcy w roku i zdarza się że wiele z nich są spod jednego znaku zodiaku. Zawsze kogoś będzie coś łączyć z kimś innym czy to cecha wyglądzie czy pewne cechami charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ryby sa bardzo falszywe i dwulicowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryby i Raki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek777
Jestem baranem kobieta i musze powiedziec, ze jakos tez nie lubie facetow z pod mojego znaku, to znaczy barana. Ale skorpiony uwielbiam, mam do nich slabosc i bardzo ich szanuje. To sa wartosciowi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skorpionem! Nigdy nie zdradziłem, wybaczam, chociaż pamiętam i zdarza że się mszczę ale dopiero wtedy kiedy ktoś świadomie mnie albo kogoś mi bliskiego krzywdzi pomimo ostrzeżeń lub próśb że by przestał i przeprosił i wtedy im dotkliwiej tym lepiej, a że posiadam cechę myślenia wielopłaszczyznowego więc potrafię długo planowo napsuć krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baranek777 dziś Jestem skorpionem i uwielbiam barany, są charakterne, wierne, moja żona jest baranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką. Ja też tak miałam z baranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma facetow sa mezczyzni. Przestancie dyskryminowac mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mężczyźni są felerni, faceci, chłopy, jak zwał, tak zwał. Obojętnie jaki znak zodiaku, wszyscy tacy najgorsi, bo mnie nikt nie chce. A jak już uda się kogoś dorwać, to niestety na krótko. Za każdym razem rzucają bezlitośnie, w związku z tym jestem zwyczajną starą panną, która udaje szczęśliwą singielkę. Nikt mnie tutaj nie zna, więc mogę być szczera. Na początku żartowałam, ja też jestem trudna i mam wady jak każdy. Nikt nie jest ideałem, trzeba się przyjrzeć sobie, a potem obwiniać innych, że wredni i najgorsi. My same prowokujemy do głupich zachowań, a potem się brednie wygaduje, że znak zodiaku nie ten, poprzednie partnerki zraniły i nie był gotowy na udany związek, ach, co za nieszczęście ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, najlepiej ściemniać, że znak zodiaku nie ten. Są osoby, których charakter i zachowanie nie ma nic wspólnego z opisem znaku, który przypada na dzień ich urodzin. Jak prosty człowiek wierzy w horoskopy, wróżby, sny i rzucanie klątw to uprze się, żeś felerny i nie ma zmiłuj się. Tylko z daleka od takich ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpiony są fajne :D bo jestem skorpionem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jednak cos jest w tych znakach bo zawsze najlepiej sie dogadywalam ze znakami z tej samej grupy - ja koziorozec - czyli z koziorozcami, baranami i bykami + tez stałym znakiem: panna. podobne usposobienie, cos takiego w zapatrywaniu na swiat. nie czulam tego az tak dobrze jak przy wagach, rakach czy wodnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sa facetki?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem Byk;) bardzo wrazliwa, czesto placze ale bode czssami rogami jak mnie ktos wkurzy i mi zrobi na zlosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze mi sie dogaduje z Koziorozcami Baranami, a meza mam Wodnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek777
to prawda! Jak kobieta baran kocha, to jest tak wierna jak nikt. Nie zdradze jak mam wszystko co trzeba w domu. ;) w koncu prawdziwa milosc , to nie zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem skorpionem i muszę przyznać ci rację, lubię uwodzić i się mścić ale to nie czyni chyba mnie jeszcze najgorszym "sortem". zalet mam dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×