Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasandra27

Dlaczego tak ciezko poznac w UK wierzacego i wartosciowego polaka ?

Polecane posty

Gość tez nie mam szczescia
dodam ze jak Polka im odmowi to od razu k...a jest nazwana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriusz BHP
ja raczej jestem normalny, rzadko pije (upijam się ze 3-4 razy do roku), nie palę, nie przechwalam się zarobkami i nie szpanuję - tylko że ja tu przyjechałem z żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sero jadka
Polki zagranica raczej rozgladaja sie za obcokrajowcami, z preferncja w strone tych ze sniada lub ciemna cera, ten temat jest dziwny, pierwsze slysze zeby Polka byla zainteresowana Polakiem w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy102983
ja nie chce miec chlopaka z uk i nie chodzi o bariere jezykowa tylko o to ze dla mnie to inna kultura mimo wszystko. chyba wszyscy normalni Polacy sa zaobraczkowani albo rozwiedzeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra27
a co w tym dziwnego ze chcialabym pozac NORMALNEGO FACETA ktory ma poukladane w glowie ,ale tutaj na obczyzne przyjezdzaja cwaniaczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zart66666666666666
to czy ktos wierzy czy nie , nie powoduje ze jest dobrym czlowiekiem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No_Name_1982UK
Hej jak pisalem wczesniej napewno nie wrzyscy tacy sa tylko moze czasem za bardzo sie szuka a moze samo wyjdzie pewnie kazdy Tobie to mowil mnie to tez dziwi bo sam szukam Normalna KObiete i wazne zeby Umiala KOchac i jej zalezalo a wiem ze to raczej nie za wiele i dla mnie tez nie latwo znalesc kogos no ale bede wierzyl i czekal nadal hee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra27
Ja rezygnuje.. :( nie mam nadzieji ze znajdzie sie tutaj ktos NORMLANY i dobry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy102983
ja juz wiecej nie zamierzam szukac nikogo. nic na sile. bedzie to bedzie nie to nie. nie kazdy musi miec przez cale zycie szczescie w zwiazku. moze czasami trzeba troche poczekac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W miare normalny
UK, a glownie Londyn bardzo sie zmienil przez ostatnie pare lat. Londyn sciaga i przyciaga liczacych na latwizne. A wiec przyjezdza tu duzo 'bydla', ktore jak wiadomo, jest najglosniejsze:) Nie przejmujcie sie tym ryczacym stadem, tylko chodzcie na imprezy, bawic sie, nie szukajac w desperacji faceta. Kiedy tylko przestaniecie szukac, sam sie znajdzie. Ci fajni ludzie sa ukryci w tlumie, niestety trzeba sie przypatrywac, by ich wylowic. Jest jeszcze sporo ludzi, dla ktorych w zyciu liczy cos wiecej niz tylko kasa, benefity, chlanie do upadlego i wciaganie do nosa. Problem polega moze na tym, ze UK jest juz tak pełne wszelkiego 'buractwa', ze bardzo latwo uwierzyc, ze nie ma juz tu normalnych ludzi... UK, Londyn to taki dworzec, akademik - ciezko znalezc tu kogos na dluzej, jak sie nie uda, to zawsze mozna szukac w Polsce:) Pozdrawiam Was cieplo, fajne polskie dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poznalam wartosciowego (nie wiem czy wierzacego) Polaka i go olalam, heh. Sam mnie znalazl na naszej-klasie, byl mily, rozsadny, nudaaaa... wierzacy/wartosciowi Polacy sa nie dla mnie, wole wolne dusze, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszczegatsch
A czym go olalas? Moczem? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka z igorkiem
sama sie nad tym zastanawiam,pewno wszyskim brakuje czasu na myslenie przy tej pogoni za kasa.ja wychowuje samotnie synka z autyzmem,bo moj wspanialy malzonek uwielbil wielka brytanie tak bardzo,ze az usiedziec w domu nie mogl,salwowal sie ucieczka przez kuchenne okno,bo w pubie tyle uciech,carpe diem!biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka z igorkiem
a zapomnialam dodac,ze on byl bardzo wierzacy i zawsze straszyl mnie pieklem bo slucham metalu,bardzo wierzacy ho ho.tyllo teraz juz nastepnej zrobil brzucha,a nie mamy jeszcze rozwodu.katolik czy muzulmanin,bo ma prawie harem,co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w co wierzacy
??? ja mieszkalam w UK i wielu wierzacych poznalam, mam przyjaciol buddystow, hinduistow, anglikanow, Polacy byli akurat buddystami. Bardzo porzadni ludzie, nie wiem w jakich kregach sie obracasz, ze takich nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech bedzie wierzacy
tylko katola sobie nie bierz, bo oni niedobrzy dla kobiet sa. Jak islamisci, dla tych i dla tych kobieta gorsza niz pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×