Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinggaaa

niewiem kompletnie co mam zrobic na obiad dla mijego chłopaka pomocy

Polecane posty

Gość kinggaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz chociaż co lubi Twój chłopak - mięso czy raczej coś lżejszego? ziemniaki czy może z ryżem? będzie wtedy łatwiej coś podpowiedzieć. pzdr 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazzaaazap
zapiekankę z ziemniaków , pełno takich przepisów w necie. Polecam zapiekane ziemniaki pyyychotkaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margulo:) moj zawsze tak odpowiada gdy pytam, co cche na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie mam czasu to robię chili con carne - podsmażam mięsko mielone na patelni, dodaję posiekaną cebulkę, chwilę podsmażam, dodaję pomidory z puszki, fasolę czerwoną z puszki i jak mam to jeszcze kukurydzę.. dodaję łyżkę koncentratu pomidorowego, pieprz, papryka ostra, ciut majeranku i koperku.. Do tego ryż albo po prostu z bułką. ostatnio zrobiłam coś a'la Strogonow.. mięsko wieprzowe (ok. 1/2 kg) pokroiłam w paski, podsmażyłam. Cebulkę posiekaną podsmażyłam osobno na łyżce masła i z dodatkiem łyżeczki koncentratu pomidorowego. Cebulę przełożyłam do mięsa, zalałam szklanką bulionu wołowego. Poddusiłam do miękkości mięsa, dodała, pieprz, majeranek i duuuużo koperku. Na koniec pół szklanki śmietany dodałam do sosiku i podałam z ryżem... mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiekane glisdy i sok z pisdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ten temat
prosimy cie nie psuj nam nastroju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×