Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka hula hula

JAK ZROBIC HULA HOOP. INSTRUKCJA OBSLUGI. ZAPRASZAM.

Polecane posty

narazie tylko podaje linka do strony. strona jest po angielsku ale sa tu zdjecia wiec bedzie nam latwiej. jesli nie rozumiecie czegos to pytajcie, postaram sie przetlumaczyc. zachecam namowic meza, chlopaka do zrobienia ;) w koncu oni znaja sie na majsterkowaniu nie my :P potrzebujemy: *rure pvc do nawadniania, dlugosc zalezy od tego ile hoop chcecie zrobic. *polecaja tu nozyce do pvc bo wtedy jest ladne rowne ciecie. *zlaczke do rur. *kolorowe tasmy. *suszarke do wlosow. ;) POWODZENIA!!! dodaje ze ja swoje kupilam wiec nie ma doswiadczenia w robieniu ich. dodalam ta strone tylko dlatego ze moze znajda sie chetni aby zrobic wlasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze sensu nie widze
Ale jaki jest sens robienia własnego hula hop?Komu sie chce? skoro mozna isc do sklepu i kupic za 2 złote..? bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie hula hoop ktore sa na zdjeciach kosztuja w polsce ok 80 zl.. ja kupilam swoje w anglii za 20 funtow co daje ok 100 zl przy obecnym kursie.. takie zabawkowe wazy maksymalnie 250g a mysle ze nie ma sensu kombinowac z obciazaniem ryzami itd.. jesli ktos chce zaczac trenowac z hula hoopem to mysle ze warto wydac pare zl.. mysle ze koszt zrobionego wlasnorecznie moze wyniesc nie wiecej niz 20-25zl.. pozatym sama sobie wybierasz jakie ciezkie bedziesz miala przy zakupie rury.. moje wazy 1,4kg i jestem bardzo zadowolona z efektow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a noz widelec maz ma akurat w garazu kawalek rury i troche tasmy i z przyjemnoscia zrobi zonce 'zabaweczke' zeby miala ladniejsza talie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pytanie po co robić hula-hop musi pochodzić od osoby która nie próbowała kupić tego i zastosować, tak na serio. Autorko tematu, dzięki za link!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a możesz napisać jaką śednicę lub obwód ma twoje koło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze komus sie przyda :) moja kolo ma 100cm srednicy i obwod 8cm z hakiem.. ma 2 warstwy tasiemek. mam 160cm wzrostu i gdy postawie je przed soba siega mi mniej wiecej ponad pepek :) na poczatku myslalam ze jest za duze :D moj chlopak tez sie troche ze mnie smial ze takie jest duze.. ale teraz jak juz z nim cwicze nie chcialabym mniejszego :) zachecam do krecenia takimi wlasnie hoopami a nie tymi dla dzieci bo to jest prawdziwa zabawa :) pozdrawiam trtrtr powodzenia zycze w robieniu zabaweczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki przyda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IsaBella21
heh fajno...chyba sama takie hula hoop zrobie nic dodac nic ujac...i wychodzi tanio za takie hula hoop u mnie w sklepie kosztuje ponad 100 zl...a rura sie znajdzie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami
Dziewczyny moje hula hop to koszt 4 zł:) czyli:-rura pcv zakupina w castoramie, -złaczka(maz posiadal w domciu) Rure i złaczke połaczyc na zgrzewarce (pozyczylismy od znajomego). Hula hop ma średnice gdzies koło metra i waga kilogram.Hulam juz z trzy tygodnie i jestem bardzo zadowolona.polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loppez
poczytałam sobie wczoraj te porady i czym prędzej pojechałam do castoramy, kupiłam rurę PE 25 (potrzeba jej 3,15 m ale kupuje się pełne metry, więc wzięłam 4 m za 5,44 zł, a Pan w castoramie sprytnymi nożycami odciął mi potrzebne 3,15 :-) do tego zamiast złączek, których nie było Pan zaproponował mi rurę PVC 1/2 za 4,79 zł. (chyba 3 metrową, bo innej nie było); w domu mąż odciął ok. 10 cm. z rury PVC, suszarką podgrzał PE i wciskał PVC jako złączkę do środka, na koniec okleił łączenie taśmą izolacyjną i hulam, serdecznie dziękuję za porady na tym forum, także Panu z działu sanitarnego castoramy w koszalinie oraz mojemu kochanemu mężowi za wykonanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×