Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Dzień dobry !! Przepraszam, ze mnie wczoraj nie było, ale prawie cały dzień byłam poza domem. Taka piękna pogoda była ,ze szkoda było siedzieć w domu. Więc pojechaliśmu nad zalew :) Było super. słoneczko grzało, a dookoła jeszcze śnieg. Przynajmniej się dotleniłam trochę, bo od tej nauki to już mi mózg się lansował. W sumie wczoraj nawet nie zajrzałam do książek. Oj co ma być to będzie. A dzisiaj też u nas taka cudowna pogoda. Niebo całe niebieskie. Ptaszki ćwierkają. W końcu może wiosna przyjdzie. 🌼 Dzisiaj o 15 losuję oddział na jutro na egzamin. Trzymajcie za mnie kciuki., żebym chirurgii nie wylosowała... Najlepiej to jakby wewnętrzny był :) A i zapomniałam Wam powiedzieć. Mój mąż leci do Anglii 😭 !! Najprawdopodobniej już w piątek. 😭 Ale jak dobrze pójdzie to dopiero 22-ego, ale mówi że to raczej wątpliwa sprawa. Ja jak się obronię i odbiorę dyplom to oczywiście od razu do niego dolecę. Chyba że się plany jakoś pokrzyżują !! Tfu tfu tfu !!!! Matko, ja nie chcę żeby wyjeźdżał !! 😭 W tamtym roku był w Anglii przez pół roku. 23 sierpnia mieliśmy ślub , a on wrócił 4-ego. Wiec wszystko na mojej głowie było. Teraz jak się okaże ze musi w piątek lecieć to też wszystko na mojej głowie zostanie. Bo będę sama musiała się wyprowadzić ze stancji, wszystko pozałatwiać. :( :(Ech... Kurka wodna, ale się rozpisałam. Buźka dla Was !!!! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego akurat mi piszesz ze ja wypelnilas?? nie rozumie, ja tej ankiety nie dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka Sorrki wielkie, coś mi się pomieszało ,że to Ty ją wstawiłaś :D:D:D Sorrki. Jejku jaka piękniasta pogoda. Kamilciu no leci ,żebyśmy się trochę odkuli i nie musieli wiązać końca z końcem. Z resztą ja do niego dolecę niedługo i nie wiem kiedy do Polski wrócimy. Może nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc wszystkim 🖐️ !!! Rzeczywiscie piekny dzien dzisiaj,a na dodatek w Grecji swieto wiec czuje sie jakby byla niedziela...:-) Natanielka,ja to widze,ze niedlugo nasza misyjna paczka bedzie rozrzucona po calej Europie ;-). Ale coz, takie czasy... Trzymam kciuki zebys nie wylosowala chirurgii,tylko to co ci odpowiada...:-). Wlasnie ogladam zdjecia...:-). Nie no same laski na naszym topiku...;-). I mimo ze nie gustuje w dziewczynach to az milo popatrzec...;-) Anulka,a co tam u Ciebie? Kiedy sie przeprowadzasz? Mam nadzieje ze jak juz sie urzadzicie to czesciej bedziesz sie pojawiac...:-) Pumkaa a co sie z toba dzieje??? Babusia,Kamilka 👄 Milego dnia wszystkim...🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathea hello !!!! No ja też się zgadzam ,że z nas niezłe dupy :D:D:D:D:D A to Ty mieszkasz w Grecji ?? Ja zawsze myślałam że Babusia :) Już mi się chyba wszystko w mózgu poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja..:-). ale jesli Babusia chce to mozemy sie zamienic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ mozecie
przekazac kamilii zeby nie byla taka falszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem jutro na pediatrii !!! Nie jest źle. Ale moja przyjaciółka na chirurgii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! jutro juz do pracy niestety ide :( dzis jeszcze mialam wolny dzien wiec jakos tak zlecialo cieplutko jest i tak fajnie ze nie siedzialam wogule na necie :) ale juz sie odzywam bo mnie zapomicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea jak tam nasza misja??? u mnie narazie nic sie nie dzieje ale dalej mam to mleko :P @ nie ma ale ma byc dopiero kolo 10 marca wiec jeszcze czas ale nic innego nie czuje ani mnie piersi nie bola napewno czuje ze glupieje i nawet dzis chcialam kupic test ale nie obiecalam sobie ze zrobie w niedziele wiec nie kupilam bo jak bym kupila i miala go w domu do by nie doczekal niedzieli:P a czy ktoras z nas jest moze w ciazy??? bo nie doczytalam wszystkiego????? boze jak mnie stresuje to czy bedzie @ czy nie az boje sie robic test boje sie rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaje szajby :( u mnie chyba nic nie wskazuje na ciaze :( nic mi nie jest :P Mathea napisz cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sluz jest biały gesty i taki nieprzezroczysty bezzapachu wyglada jak mleko ale moze ja taki zawsze mialam juz głupieje nigdy wczesniej nie obsewowalam sie az tak bardzo ale mysle ze to by bylo za piekne zeby od razu w pierwszym cyklu miec dzidzi. dlatego nastawiam sie na nie:( ale ciagle ta niepewnosc jest i nadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko ja tez za was trzymam kciuki i dziekuje ze was mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jamam uczucie caly czas wilgoci mokro slisko dziwne bo powinnam chyba miec juz sucho czy jak wiecie cos? Mathea ???? ty masz taka sama chyba faze cylu co ja powiedz cos co u ciebie sie dzieje teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies wyczytalam ze taki sluz moze byc tez przed okresem i moze tez w ystepowac w poczatkach ciazy wiec głupieje dalej i czekam z niecierpliwoscia tylko to mi zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko a kiedy u ciebie pojawil sie ten sluz mleczny bo ja juz go mam tydzien czasu? a u ciebie pamietasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go nie mam duzo i nie wydziela mi sie na zewnatrz mam go w srodku przy badaniu go wyciagam :P to chyba nie to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sluzik to chyba u mnie normalny jest hmmmm moze ja taki mam w dni plodne bo od tamtego czasu od polowy cylku taki zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to niewiadoma ale pocieszajace jest to ze nastepnym razem bede spokojniejsza bo juz bede wiedziec co i jak jest u mnie jaki sluzik itp starsznie teraz sie denerwuje i ciagle mysle moze mi to minie przeciez ile mozna sie tym denerwowac. ale jest tak ciezko nie myslec boze co my przechodzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski Wpadłam tylko na chwilkę poczytać co naskrobałyście i uciekam dalej do knigów :o Trzymajcie jutro za mnie MOOOCNO kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za bardzo chce albo nie trafilismy w dzien albo nie bylo owulacji w tym cyklu tego sie boje bo z tymi moimi jajnikami to teraz sama nie wiem 3 razy mialam torbiel na jajniku prawym albo za malo sluzu bylo . nic trezba tylko czekac cierpliwie a jak bedzie @ to pojde do ginia sprawdze jajniki i zrobie hormony i cos sie moze wyjasni, trzymam kciuki za nas wszytskie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troszke na wkładce jest biały ale taki jakby suchy no jak to napisac da sie wykruszyc a jak sie badam to tam jest mokro i slisko i jest taki mleczny bialy nie wiem dostane swira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko jasne ze trzymam kciuki powodzenia bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×