Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Gość nie chcialo kis ie czytac.
Powiem wam tak, wy chcecie dziecka a ja nie chcialm a miec musialam. 11 lat temu nie bylo takiej wiedzy o antykoncepcji , dostepnosci internetu. Pochodze z patologicznej wielodzietnej rodziny. Jak urodzilam syna ktorego pokochalam oczywiscie nie od razu probowalam najpierw usunac, niestety kasa ktora trzeba bylo zaplacic byla ogromna. Wiec mezczyna z ktorym w ciaze zaszlam a mial 21 lat jak ja dziewica a on byl prawiczkem. Urodzilo sie dziecko , podjol trud utrzymznia mnie i dziecka. Nigdy nie bylismy szczesliwi. Ja nie mialam nie tylko dziecinstwa ale i zycia, moje dziecko ma to co mozemy zapewnic. W tym celu wyjechalismy z Polski ale nassz status jest polak za granica. Czyli jak w Pl dajesz z siebie wszystko tylko ze tu juz nie musisz zyc w patologi spolecznej, czyli kompletna nedza i brak zasspokojenia podstawowych potrzeb. Ale minelo juz tyle lat i nadal jest problem, nie kochamy sie on mnie nienawidzi, powiedzial ze zaluje , bo moglby spotkac na swojej drodze kogos lepszego. Nasze rodziny sa sklocone, on nienawidzi mojej ja jego. Gdybym miala status niemca nie musiabym sie obawiac o przyszlosc mojego dziecka. WY o dzieci sie staracie gdzie jest Bog ktory daje dzieci tym co ich nie chca i o nich nie mysla. Moze przestancie o dzieciach myslec a wtedy bach i ciaza. To czego sie boisz to cie spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×