Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arabezka

opinie o pracy w sklepie Takko Fashion

Polecane posty

Gość margo11111
Kochani gdzie należy złożyć CV aby dostać się do pracy - woj. śląskie. Baaardzo chcę pracować w Waszej Firmie :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edycia1987
Najlepiej zostawic cv w sklepie, w ktorym chcialabys praowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anco
Witam Czy ktoś wie gdzie w Olsztynie powstanie ten sklep?I kiedy będzie otwarcie? Od wczoraj pojawiają się ogłoszenia rekrutacyjne,jestem zainteresowana pracą w tej sieci. Może ktoś napisać jak wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko kierownika sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.Wawa
Otoz zgadzam sie z Ola :] pracowalam tam krotko, wyslali mnie na jakies niby szkolenie, otwieralismy sklep kazdy siedzial tam po 15 h od rana do nocy zapieprzal. ja podpisujac umowe podpisalam papier ze ze wzglad na dziecko nie zgadzam sie na prace wiecej niz 8h dziennie i co? Ta deklaracja nawet nie dotarla do mojej kierowniczki, ktora gdy uswiadomilam o takim pismie wydrukowala mi nowa liste godzin juz z wypisanymi i kazala podpisac. nadgodziny? Kazdy mial ich w pyte i grosze dostalismy za to. Usmiechali sie gdy zamiast na 10 przyszlo sie na otwarcie i siedzialo do 22 ale nie pozwalali tego liczyc jako nadgodziny (mimo iz pracowales a nie siedzialesna dupie) mogles pracowac ale charytatywnie. kierowniczka ciagle miala wolne lub urlop nie umiala utrzymac zespolu. nic nie wiedziala o sklepie czesto pytala co jak sie robi etc. zalosne! Jak sie na kogos uwziela to widziala same minusy i o nich mowila regionalnej. dzien przed moim odejsciem zastepca kierownika walnal mi tekst "ze przejedzie palcem po podlodze przy krzyzakach jesli bedzie tam kurz mopujesz drugi raz caly sklep" i tak bylo tak, tak mowa o sklepie na Goclawiu :] duzy co? A pomyslcie po calym dniu pracy godzina 22 co wam siE marzy? Dom! I tym ze mu odszczeknelam dorobilam sie nastepnego dn.przyjechala regionalna gdzie kierownictwo nie powiedzialo jak traktuje pracownikow tylko o naszych minusach ja dowiedzialam sie ze bardziej od pracy liczy sie dla mnie corka mimo iz jak wychodzilam z domu to ona spala jak wracalam to tez spala 3 msc wyjete z zycia a tu taki tekst od regionalnej dlatego umowy nie przedluzyli. :] i viesze sie bo tesknilam za moja mala ksiezniczka. na swiadectwo pracy czekalam 4 msc bo kierownictwo nie mialo czasu wyslac. ciuchy beznadziejne dziury przy szwach sie robily po paru praniach.zwrot kosztu zza warszawy? Zapomnijcie! Niby dostaje sie bon na zakupy ale to trik zeby zarobicna pracownikach. wynagrodzenie 1400 przy dobrych wiatrach ale to zalezy od filii kazda ma inna stawke. Szczerze to.nie polecam... wykorzystaja czlowieka a potem potraktuja jak szmate i rzuca a o przepraszam zapomnijcir no i przy okazji zgubia wasza umowe bo kierownik na biurku nie wie co ma. zycze powodzenia tym co chca miec w grafiku 12 roznych zmian :] Pani A. kierowniczka umiala tyle wymyslic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relikt
Serio takich analfabetów jak Edyta zatrudniacie na kierowników? Zadziwia mnie ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edycia1987
Do "relikt" - wypraszam sobie jakies obelgi typu analfabeta, bo chyba sam/sama nim jestes!! Kazdy w pospiechu moze ominac jakas literke, a tu zaraz halo i od analfabety Ci zwymyslaja!! Buractwo nic wiecej !! Nie pracuje dlugo w Takko, ale nie wiem co Wy chcecie od tej firmy ... Pracowalam w kilku firmach i ta zdecydowanie jest jak najbardziej w porzadku, i jak najbardziej pozytywnie nakierowana rowniez na dobro pracownikow. Co Wy wogole za sciemy piszecie?? Jak sie nie wie, ze aby uzyskac zwrot kosztow trzeba wypisac druk delegacji i w ciagu 7 dni odeslac do centrali, to nie dziwie sie ze nie bylo za to zwrotu :) Kazda, nawet najmniejsza kwota jest szybko zwracana na konto pracownika... Mysle, ze wiele tez zalezy od kierownika, ktory rowniez powinien przypilnowac delegacji, czy tez wspomnianej deklaracji 8 godzinnej pracy ze wzgledu na dziecko... Nie chce tu nikogo usprawiedliwiac, ale kierownik czasami ma naprawde mase spraw do ogarniecia i mozna o czyms zapomniec. Ale z drugiej strony jezeli komus zalezy na zachowaniu swoich pracowniczych praw a nie potrafi sie odezwac, to tez co innego. I.Wawa jezeli nie da sie dogadac z kierownikiem sklepu wystarczy skontaktowac sie z regionalnym. To tez ludzie i potrafia zrozumiec innych. Jednak o przedluzeniu umowy decyduja oni wlasnie na podstawie rozmowy z kierownictwem sklepu. Z tego co wiem, sytuacje o ktorych piszesz, dyskryminujace pracownikow, nie sa akceptowane w tej firmie. Mysle tez, ze regionalny innaczej zareagowalby znajac sprawe z punktu widzenia obu stron a nie tylko kierownictwa, ktore z tego co piszesz nie bylo dosc kompetentne jak na zajmowane stanowisko ... Szkoda, ze akurat trafilas pod takie skrzydla, mysle, ze w innym zespole pracowalabys do dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajki
Pracowałam, ponad rok w Takko we Wrocławiu i mogę wiele powiedzieć na temat pracy w tej firmie. Na początku we Wrocławiu był jeden sklep z bardzo sympatyczną kierowniczką, aż chciało się przychodzić do pracy :) w październiku otworzył się drugi na granicznej i sympatyczna kierowniczka przeszła tam. To co się działo po jej odejściu to było piekło, nowa kierowniczka i nowy zastępca (osoby które tam pracowały, dostały tylko awans). Ciągłe bezsensowne zebrania na których starały się udowodnić że są w tej firmie ważniejsze od wszystkich, powtarzanie, że im nie można nic zrobić, ciągłe przynoszenie domu do pracy. Każdy po pewnym czasie szukał nowej pracy. Brak komunikacji między kierownikiem, zastępcą a resztą zespołu. Jeśli chodzi o zarobki to są dość dobre (2000 zł brutto), ale jeśli nie chcesz wykończyć się psychicznie to szukaj pracy w innej firmie lub zrób wszystko żeby dostać się do sklepu obok factory, w marino psychicznie nie wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanaDelRay
Niestety muszę się zgodzić z tym co pisze moja poprzedniczka. Kierowniczka zachowuje się jakby miał pretensje do całego świata za swoje niepowodzenia, ma pretensje do całego świata, że coś jej w życiu nie wyszło. Zastępca kierownika to osoba, która liczy na gwiazdkę z nieba, nic nie robi, nie ma własnego zdania, jednym słowem nie nadaje się na to stanowisko, jest osobą niekompetentną. Niestety nie można nic im zrobić ponieważ są one bardzo dobrymi przyjaciółkami. Jedna drugą kryje. Takko jest dobrą firmą, jednak wszystko zależy na jakiego kierownika trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ząbki
Witam:) Czy ktoś z Was pracował może w Takko w Ząbkach? Było ogłoszenie w sprawie pracy i się zastanawiam czy zanieść CV. Chodzi mi bardziej czy ktoś zna kierownika i czy zespół jest w miarę zgrany no i przede wszystkim jakie są zarobki ponieważ zdaje sobie sprawę że Ząbki to nie Warszawa i stawka może być np. Wołomińska czyli mniejsza. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna 11
Witam, widzę, że są tutaj różne opinie na temat pracy w Takko, czy ktoś mógłby napisać jak to teraz wygląda? chodzi mi o galerię na gocławiu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna 11
Witam, widzę, że są tutaj różne opinie na temat pracy w Takko, czy ktoś mógłby napisać jak to teraz wygląda? chodzi mi o galerię na gocławiu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Witam, jutro idę na 2 etap rekrutacji do Takko i chciałabym się dowiedzieć czego mogę się spodziewać?. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, a jakie miasto? Ja jutro mam rozmowę kwalifikacyjną, nie mam doświadczenia, nie wiem, co mówić, żeby dobrze wypaść i przekonać ich do mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Takko wcale nie jest taka fajna....chyba ze zalezy gdzie ...to prawda awans raczej ciezko dostac a zarobki...za ten zapieprz smieszne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalll89
w Ząbkach brak kultury , paranoja , wyzysk i ch*j*wy kierownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tk86
zgadzam się z kolegą wyżej nie polecam pracy w takko w Ząbkach i dodam jeszcze że chu*owe zarobki i niesprawiedliwość wśród pracowników. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalll89
Cieszę się że ktoś jest podobnego zdania jak ja. Takko w Ząbkach powinno splajtować i powinni otworzyć np. H&M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pracownikiem Takko od dłuższego czasu i powiem tyle .Zatrudniając sie w tej firmie, mając już za sobą wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej byłam w szoku ze istnieją jeszcze sklepy gdzie oprócz utargów liczy się jeszcze pracownik. Niestety nie trwało to długo ponieważ Firma zatrudniając jedna osobę na stanowisko regionalnego stworzyła pracownika warunki pracy w ciągłym stresie,braku możliwości rozwoju.Człowiek traktowany jest jak pionek który dziś jest ,a jutro możne go nie być! brak jakich kol wiek motywacji do pracy bo zauważane są tylko błędy ,wiecznie wszystko źle i nie tak ja ma być.Brak wdzięczności za wkład i wysiłek który pracownicy wkładają w swoja prace. Duzo by można pisać ,ale ogryzę się w język nie warto !!!! A szkoda bo było naprawdę fajnie . Poszanowania dla Dyrektora Regionalnego Pani Asi . Szacunek bo można pozostać człowiekiem nawet na wysokim stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy forumowicze. Uważam że wszystko zależy od zgranego zespołu. Miałam przyjemność szkolić się w salonie w Bydgoszczy. Kierowniczka bardzo pozytywna osoba, wymagająca oczywiście (jak przystało na to stanowisko) ale jeśli ktoś podchodzi z odpowiedzailnością do wykonywanej pracy z pewnością będzie doceniony. Firma funkconuje w bardzo sprawny i nowoczesny technologicznie sposób. Zdziwiło mnie że od nawet 6 lat są stali pracownicy! Pomimo maciezyńskiego są mile przyjmowani do pracy.jak wiemy w większości firm taki przacowni może zapomniec o powrocie do pracy gdyż zapewne ktoś inny zajmuje ich stanowisko. Wniosek- szanuje się pracowników i docenia za oddanie firmie. Z pozytywnym nastrojem wkraczam w struktury firmy i polecam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiło Cie, że 6 lat toś tutaj wytrzymał? No mnie również, bo mimo tego 6 letniego stażu, nie ma żadnej podwyżki, żadnej premii, tylko odciągane podatki z pensji za to, że chce kupić sobie ubranie( swoją drogą tragicznej jakości) w sklepie w którym właśnie pracuje od 6 lat. Tragedia. Mam nadzieję, że szybko znajdę nową pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie odpowiadasz regionalnemu zaraz jesteś zwalniany. Nie liczą się umiejętności tylko zdanie regionalnego. Pani Dyrektor o wszystkim wie, ale wiele rzeczy pod dywan zamiata. Odradzam pracę w obozie....tu nie liczy się człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecin1
Czy ktoś pracował w Szczecinie w Takko? Ja wiem, że największą rolę w pracy ma kierownik, dyrektor. Jeśli on potrafi zorganizowac dobrze pracę - atmosfera jest miła , a jeśli kierownikiem jest leń i szuja - to taka tez będzie atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w tej pracy zależy od tego jakiego masz Kierownika Regionalnego, ogólnie Takko jest spoko, ale jeśli pracujesz w centralnej, wschodniej części Polski to pozostaje mi tylko współczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z pracą w Krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pam_25
Ja pracuję w Takko w Krakowie już drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Kierowniczkę mam super - wymagająca, ale zawsze uśmiechnięta i zawsze pomoże. Regionalna też jest OK. Na zarobki nie narzekam. Czasem jest dużo pracy, ale po to chyba chodzimy do pracy, żeby pracować a nie plotkować z koleżankami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warmia
hej.. ja pracuję w TF i nie narzekam na wynagrodzenie.. przez okres pr. 3 mies na cały etat dobrze płacą i po okresie próbnym podwyżka ..zawsze coś.. ;) najważniejsze żeby się nie lenić i robić co trzeba.. region jak najbardziej wymagający ale wyrozumiały i wszyscy inni pomocni. Jeśli już to polecam pracę w tej firmie .. dlaczego? Cały etat , umowa o pracę i dobre zarobki. Minusy - nie lubię stać cały dzień na kasie ;p hehe atmosfera też ok, tak na prawdę zależy od tego z kim pracujesz i czy się dogadacie.. ja nie mialam z tym problemu .. także powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do michall89 zapomniałeś dodać, że wypowiadasz się jako najmniej kompetentny pracownik w całej historii Takko w Ząbkach albo i całęgo Takko. do dziś pracownicy wspominają Ciebie i Twoją "pracę" z wielkim rozbawieniem. o Twoim rzekomym dobrym stylu tęż pamiętają... Teraz widzę, że negatywne opinie o tej firmie piszą zawistni byli pracownicy, którym wydawało się, że to praca z pięcioma przerwami na kawe i fajka i najlepiej za przynajmniej dwa tysie na rękę. Ludzie zejdźcie na ziemię, robota w odzieżówce to nie bajka. Albo chce wam się pracować, macie do tego zapał i dryg albo następne CV składajcie od razu na Dyrektora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda matkaaaaa
Pracowalam w Takko ponad 4 lata. Od zwykłego sprzedawcy udało mi się sukcesywnie awansować na wyzsze stanowiska do zkz. Praca fajna zarobki tez nie najgorsze byłam zadowolona. Nagle zaszlam w ciąże, wiadomo poszlam na zwolnienie potem macierzyński. W tym czasie mój zespól się zmienił całkowicie łącznie z kierownikiem. Pod koniec trwającego urlopu maciezynskiego skontaktował się ze mną obecny kierownik z zapytaniem czy wracam do pracy po urlopie. Oczywiście bez zastanowienia powiedzialam ze tak. Po kilku tygodniach ów kierownik znów dzwoni czy bym mogła przyjechać na spotkanie z HR w sprawie mojego zaległego urlopu ( telefon na dwa dni przed końcem maciezynskiego). Spotkanie umówione po kilku dniach okazało się moim ostatnim spotkaniem z Takko Fashion. Otrzymalam wypowiedzenie, powodem było to ze zespoł do którego miałam wrócić juz jest zgrany i po prostu mnie nie potrzebują. To jak mnie potraktowali jest skandalem i nadaje się do TV. Nikt się z tym nie liczył ze mam małe dziecko i potrzebuje tej pracy. Dziewczyny jeśli chcecie pracować w TF spoko polecam ale nie zachodźcie w ciąże bo zrobią z wami to co ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy w Łodzi zapieprz za małą kasę, niekompetentny kierownik, który nie szanuje swoich podwładnych i szczuje ich na siebie. Ponadto pani Kierownik każe pracownikom donosić każda na każdą. Dziewczyny nie wytrzymując ciągłego zamordyzmu rezygnują z pracy. Mimo wielu odejść firma pozostaje bierna i utrzymuje na stanowisku taką osobę. Ogólnie jeśli chodzi o kolekcje to rok w rok prawie to samo. Jakość przeciętna, sądzę iż w konkurencyjnych sieciówkach jest dużo lepsza. Jedyne rzeczy, które są w miarę ok to tshirty, ale jakość też zaczyna się psuć. Widać firma oszczędza i na pracownikach i na jakości. Moja rada jako klient jeśli nie wejdziesz nic nie stracisz, jako kandydat na pracownika radzę łódzkie sklepy pod tym szyldem omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoo
dlatego szukam nowej pracy bo co sie zaczyna tu dziać to się w głowie nie miesci. Najwazniejsza jest kasa a twoje wypociny spuszczaja w kiblu. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×