Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

Gość yokoshiko
a ja musze przezywac bo przeszlam juz na 800 kcal i nie moge przekroczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA :D mniej kilogram ... no nie mogłam wytrzymac do środy, musiałam się zwazyć ... 67 ! :) < j e a h > :D a marzyłam żeby w środę dopiero tyle ważyć:D heh śniadanie - 470 kcal :) smacznego, dziękuję;) spokojnie, na inne posiłki przewiduje malusio - szklaneczka jogusrtu naturalnego / jabłko / pomarańcza / no i obiadek na parze, a co jeszcze nie wiem:) czyli jeszcze 9 do zrzucenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
cholera zrobilo mi sie slabo i musze wypic cappucino:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
udalo sie ulozyc tak zeby nie przekroczyc.niektore rzeczypodaja tak ze nie iwadomo ile ma kcal wiec policzylam najwiecej ile znalazlam sniadanie-kawa(grzech bo powinno byc wiecej)30 kcal IIsn-banan 100kcal cappucino-49kcal obiad-szklanka rosolku200kcal i udko gotowane lub przypieczone bez tluszczu w piekarniku 200kcal kolacja-omlet z 2 jajek i otrebow 200kcal =779kcal na szczescie sie udalo,nigdy wiecej nie opuszcze sniadania PRZYRZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
MALA MI gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję;) tak się cieszę:D a Ty to jesteś normalnie szok:D wszystko obliczone;p też bym tak chciała, niestety mi się potrafi coś w dzień zachcieć i muszę to zjeść, więc u mnie takie planowanie to bez sensu, w między czasie liczę co jem:D i ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
tak ale wczorajszych frytek to sobie nie potrafie wybaczyc za cholere😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he spalisz;) ja dziś z śniadankiem zaszalałam ... ale mmm jakie smaczne było ;) 3 krążki wafelkowe z nutella i szklanką mleczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
no ale to sniadanie a ja te frytki na kolacje zjadlam co za kretynka ze mnie niech mnie drzwi scisna😠 6 marca chyba kupie wage wiec juz nie bedzie przepros tylko trzeba bedzie patrzec na swoje grzechy w postaci liczb na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myya
hej!!! tego mi trzeba-przylaczam sie :)od srody-(bo Post sie zaczyna wiec latwiej:P) zero slodyczy i bialego chleba, basen raz w tygodniu i cwiczonka tez raz, bo mam full nauki i wiecej nie dam ray, ale u mnie dieta przynosi najwieksze efekty wiec na tym sie skupie:) na poczatek wystarczy mi 5 kilo:) 3majcie sie:) 166cm 60kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
myya-witamy w naszych skromnych progach:) dziwczyny macie jakis pomysl co by tu na post wymyslec?bo o samej wodzie to nie przezyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
juz po rosolku obrzydlistwo odlalam tluszcz ale i tak mi niedobrze czekam na miesko teraz mysle ze jednak ten rosol nie bedzie mial 200 kcal ale to dobrze bedzie mniej.a jak u was?cos malo piszecie czyzby najlepsiejszy topic sie kruszył?no nie robcie mi tego!!!licze na was!!!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kruszy się nie kruszy, no gdzież ... z taką ekipą;) nie da rady :D bo my \"mamy siebie \" hie hie ;))) ja to się zajęłam materiałami na kolokwium te co zaliczam we wtorek, bo muszę ... ;P popijająć hertabkę;) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie z cappucino... i jedno i drugie po ok.150kcal wiec razem jakies 300:) ale licz jak chcesz mała mi no dumna jestem z Ciebie strasznie Kochana!:) ja przed @ to tragedia 78:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przed @ ( jak to mówisz ) ;) zawsze przybywa ;/ chcac nie chcąc ... dziękuję;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze sa te slodycze.. dobrze ze wracam jutro do wrocławia na 2 tyg to nie beda dla mnie istniec slodytczy- tylko warzywa, grahamki, jogurty i serki wiejskie, 1100 kcal dziennie i cwiczenia na orbim..zgubic musze tak do 76 w 2 tyg! za 2 tyg sie zwaze i bedzie cholerne 76 dam rade, juz dzisiaj do konca dnia zjem cos malego tylko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety okres czas straszny, trzeba się nauczyć podczas jego nie jeść ... ja już od dłuższego czasu jak mam okres nie objadam się;) dasz radę Niuńka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.. postanowilam, ze bede cwiczyc 6 razy w tyg po 1h dziennie.. np na orbim bede jezdzic 2 x 30 minut... bedziue lepiej..:) i tak zrobie..:) a co!:d stac mnie na to, bo mam was.. codziennie godzina cwiczen- nawet jesli mialam cqwiczyc w nocy to pocwicze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele to ile ... no i 3 gałeczki ... kurcze takie pyszne że nie mogłam się oprzeć;) potrzebna mi Nasza znawczyni :D ile kcal mają 3 gałeczki małe z indyna, na parze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze :D musimy się brać za siebie, ćwiczenia góra:D iii ten kg mniej ahhhhhhhhhh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) właśnioe zrobilam sobie zdjecia w bieliznie.. jestem zalamana... i to jest powod ze biore sie za siebie perfidnie..:( dam sobie to na tapoete.. i zrobie zdjecia jak osiagne wage 68.. a co... musze...:( jestem zalamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest.. ale przynajmniej wiem, ze musze... dam sobie swoje ciało na tapete... i jak zobacze 69 na wadze to sobie zrobie zdjeice.. ale przypuszczam ze bede sie odchudzac gdzies do 64-65 kg..:( naprawde jest zle.. od dzisiaj dieta i cwiczenia .. mnóstwo cwiczen to moje zycie...:* bardzo was teraz potrzebuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Nas masz :) ja też siędzięki Wam za siebie wzięłam , i niby cel 58 ... ale pewnie jak będzie dobrze iść do 55 zejdę. .. tylko potem dylemat co zrobić, że jużnie chudnąc ani nie tyć;) ale na to jeszcze jest czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile gram mogą mieć takie przeciętne małe gałeczki z indyka? tak +/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×