Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

nawet jak bedziesz miec 1100 czy 1200 to pocwiczysz troche wiecej np 10-15 minut i nie bedzie sladu po nadprogramowych kaloriach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze wiesz:) spadam do kolezanki:) narazie ladne menu mam, zaraz kupie sobie jablko w sklepie zeby mnie kolezanka smiecowym jedzeniem nie karmila:D odezwe sie wieczorem, jeszcze zanim rozpoczne cwiczenia wieczorne, calusy dla was i trzymac sie dzielnie bo wiosna coraz blizej!:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok;* ja o 15 na korki .. .a jak mi się nie chcę ... przeziębiłam się i ledwo żyję ;/ buuu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol_gga
Hejka !!! tez chce zacząć sie odchudzać...tak szczerze to by mi sie to przydało, bo w kółko słysze ze przytyłam :/ ja nie mam tak okreslonego czasu, oczywiście chce ładnie wygladac na wakacjach, oglonie mam 20 lat waze 75 kg i mam 166 cm wzrostu i chce schudnąć 15 kg wydaje mi sie to bedzie odpowiednia waga z która bede sie czuła lepiej...zyczcie mi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na pyszczek od 9.45 do teraz na uczelni, powinnam mieć zajecia do 18.15, ale nas puścił wcześniej facet. Rano zjadłam jogurt z musli i kawałkami kiwi, potem wielgachne jabłko i razem 3 razowe bułki(bez niczego) popijane jogurtem do picia. I tyle, teraz piję kawkę i marzę o pójściu spać. Jutro mam na 8 i do 16.30. Jeden kierunek a czuje się jakbym dwa studiowała;] Dobrze, że nic na jutro nie muszę przeczytać czy coś. Zaraz może zrobię 100 brzuszków, ale niestety nic więcej, bo czuje się wymięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś: I śniadanie: płatki kukurydziane z mlekiem II śniadanie: jogurt naturalny, pół banana i pomarańcze obiad: makaron z sosem pomidorowym kolacja: bułka razowa z serkiem żółtym, pomidorem i szczypiorkiem W sumie wali mnie juz to czy to duzo czy nie duzo. Ważę 50 kg 164 cm, więc najwazniejsze jest chyba tylko to, aby jakoś mega nie przytyc... No i aby zrzucić ten przeklęty brzuch, bo naprawdę przez te tabletki anty wyglądam jakbym była w ciąży ;/;/;/;/ Nie wiem już co robić z tym odstającym bębnem...Chyba zacznę to a6w... Dziś ćwiczyłam rano 1,5 godziny i jeszcze mam zamiar 30 min dzisiaj poćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viss- i tak duzo energii stracilas na uczelni:) moniqque- to ty taki chudzielec!! ja wlasnie jestemw trakcie kolacji bo dopiero wrocilam od kolezanki:) menu dzisiejsze: sn: 2 kanapki z wedlina, serem bialym kanapkowym i pomidorem obiad: marchewka z groszkiem podw: jablko- oj wieeelkie:) kolacja : kanapka jedna taka jak rano plus 3 plastry sera twarogowego chudego i 4 rzodkiewki:) na dr. housie pocwicze i poloze sie spac o 23:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała Mi kochana na pewno ruszy:) mi sie wydaje ze ja nic nie schudne przez te cwiczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak czujesz?:) ja zaliczylam 30 minut orbi, abs 8 minut na brzuch, cwiczenia na wewnetrzna strone ud, 2 x 10 pompek damskich, 10 razy cwiczenia na boczki i zaraz pocwicze jeszcze nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam placki te z otrębów i jabłkami sporo przed 18 ... właśnie mnie tak rwało ... poszłam myslałam że będę wymiotować i nic ... fatalnie czuje się ... dziś nie ćwiczę ... jutro zrobię 2 serie .. głowa ... brzuch ... bierze mnie na wymioty ... gardło .. katar :( MASAKRA ---- a czuje że jak zwykle napalilam się na odchudzanie ( jem 1000 kcal maxxxx ... ćwiczę ) i to mi nic nie da ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to grypa zoladkowa?:( mała Mi uważaj na siebie.. ja juz wpadłam w bulimie i wiem czym to grozi i jak psuje zycie.. nie wymiotuj!!!:( zdrowiej i daj jutro szybko znac jak sie czujesz:(:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokatorka ;) Mała Mi faktycznie moze to jakieś przemęczenie albo choróbsko? zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viss a ty po calym dniu na uczelni masz sily jeszcze na kompie siedziec?:D ja mam jutro ale od 11.45 do 16.45 wiec w sumie nie jest az tak zle ale wstaje o 7.45 zeby pocwiczyc jeszcze, wykapac sie i na spokojnie zjesc rano sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viss przypomnij ile ty masz wzrostu?:) tak juz bym chciala miec nawet ta twoja wage wyjsciowa... strasznie.. do takiej narazie daze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski:) ogolnie to dietkuję, ćwiczę, ale jakoś nie mam czasu na nic. chciałam tylko napisać, że odkryłam fajne ciasteczka owsiane;) i takie są też orkiszowe, super, mają bardzo mało kalorii, są bez cukru i tłuszczu, można chrupać w trakcie filmu;) ja je znalazłam w sklepie \"znajomy\", czy społem... wyglądają jak wafelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza wiec spadam spac, odezwe sie jak wstane:) a ja jutro na sniadanko 2 kanapki z twarogiem chudym i dzemem truskawkowym niskoslodzonym mniaaaam:D buzka!:) słodkich snów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokatorka dziewczyno ile Ty wyższa jesteś ode mnie. Ja mam ledwie 164 cm więc zupełnie inna bajka. Czy mam siłę? wziełam prysznic, umyłam włosy, natarłam się balsamem, pomalowałam paznokcie i teraz lecę spać:) W gruncie rzeczy takie \"napięte\" dni są fajne, tylko żeby coś się działo a nie, ze kobietka na ćwiczeniach 1,5 h czyta mi swój referat nawet nie odrywając wzroku od kartki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie tez jest taki jeden co ciagle czyta:D hehe:D ja nie wiem czy mi sie kiedykolwiek uda miec te 68 to bedzie dla mnie cud:) dobra juz zmykam, normalnie uzależniłam sie od kafe..:) a ja jutro juz mam 5 dzien diety o mamo jak to zlecialo prawie cały tydzień:D hehe, nim sie obejrze a czerwiec bedzie:) juz za rogiem marzec wiec mam 3,5 miesiaca na to by miec 6 z przodu i nie oddam tego za cholere!:) wszystkim nam sie uda, bo jestesmy razem:) a w kupie siła!:D:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i część kupy wstała;) z brzuchem już ok ... ale głowa / gardło / katar... szok:( dopadło mnie .... a wczoraj Kasiu to nie tak że chciałam wymiotować bo się źle poczułam, tylko siedziałam i czułam normalnie jak mi w gardle rośnie, jednak u mnie kwestia zwrócenia czegokolwiek to porażka ... żadko keidy udaje mi się to , nawet kiedy się bardzo mocno zatruję... 2 chlebki wasa - jeden z pastą łososiową, drugi z sałatką z tuńczyka i garść tabletek ... lecę na 8.30 na uczelnie i praktyki:* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to moze i ja sie przylacze? 168cm, 24 latka i 72kg!!! eh do Swaiat chcialabym 6 kg zrzucic:) zbaczymy czy dam rade.motywacja dla mnie stalo sie jak poszlam ze swoim chlopakiem na zakupy- nakupowal sobie rzeczy wiosennych i powiem wam ze jak go zbaczylam to stw3ierdzialam ze bedzie wygladal ekstra wiosna, wiec jak ja tak klucha przy nim sie pokaze?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirkat witaj:) ja jestem po 31 minutach na orbim, porozciagam sie, wykapie i ide do sklepu po czarny chlebus i jak wczoraj pisalam biały chudy twarog i dzem niskoslodzony:) wiecie co mam kolejny bodziec zeby schudnac- strasznie chce kupic sobie kurtke skórzana na wiosne:) a co!:D buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczyny :) własnie jem śniadanie musli z mleczkiem i herbatka, na obiad ogórkowa i do szkoły, wezme jakąś bułeczke pełnoziarnistą żeby mnie koleżanki i macdonald nie pokusił i więcej pewnie dzisiaj nie bedzie. teraz lece pod przysznic, makijaż i do jeszcz do was wpadne i mam zielone światło na dalszą diete bo nie mam anemi a dopiero co sie wyleczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×