Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magia81

Moj facet jest dla mnie za dobry!!!

Polecane posty

Gość tyui78uo
ja bym chciała takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na powaznie
Żadna to tajemnica że kobiety mają swoiste rozdwojenie jaźni. Potrzebują tak naprawdę 2 facetów. Złego i dobrego. Zły jest potrzebny na czas owulacji żeby dobrze puknął i zapylił. Dobry aby wychowywał dziecko, utrzymywał żonę i cały inwentarz. To już dano naukowo zostało zbadane. Z drugiej strony przysłowie powiada że jak się ożeni to się odmieni. Zatem dziewucho wychodź za mąż, zapamietaj wcześniej jak dobrze miałaś i poczekaj z roka dwa i będziesz narzekała że już tak nie masz. Może nawet Ciebie oklepie jak się odmiana okaże bardzo silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja, kobieta
a moim zdaniem Ty go po prostu nie kochasz. To nie jest to. Przez tą Twoją paplaninę tylko zniechęcasz innych mężczyzn do okazywania uczuć swoim partnerkom. Jeżeli to nie ten facet to żeby rzucił się dla Ciebie w ogień, Ty jedynie popatrzysz na niego z litością. Zostaw go i nie męcz swoimi kaprysami. Czy zawsze jest tak że wiedźma jest z księciem z bajki a brutal znajdzie swoją ofiarę. Zero sprawiedliwości. BIEDNY TEN TWÓJ FACET. Jest tyle kobiet, które by go obdarzyły takim samym uczuciem jakim on darzy Ciebie a musiał trafić na taką rozkapryszoną księżniczkę. Dobro się wynagradza dobrem a nie złem, jeśli nie rozumiesz prostych zasad to znajdź sobie jakiegoś skurwiela i żyjcie jak patologia. Życzę Ci tego. Pewnie wtedy byś założyła kolejny temat na tej stronce typu "on mnie rani a ja go przecież tak kocham" BIEDA INTELEKTUALNA NIE ZNA GRANIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z tym można żyć, gorzej jak mu się znudzi to glaskanie i ciumkanie...wtedy zobaczysz jak bardzo ci będzie szkoda i dopiero będzie dramat. Ciesz się tym co masz teraz bo to trwać wiecznie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek25
Kobiety są fałszywe do kwadratu. Jeszcze jakby powiedziały, że tego nie lubią a one się dalej uśmiechają i robią minę do złej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciąż za dobry
A ja jestem właśnie takim za dobrym kolesiem. Zostawiła mnie jedna bez podania powodu, a wkrótce potem dowiedziałem się, że chwaliła się kumpelom że "był dla mnie za dobry i znudziłam się nim". Cierpiałem nieludzko, ale krótko. Potem cztery lata nie spotkałem żadnej rozumnej kobiety, same kretynki. Uznałem że siebie nie zmienię, bo przecież nie chcę okłamywać innych ani siebie. Nadal potrzebuję nosić moją przyszłą ukochaną na rękach, nadal nigdy nie uderzyłem kobiety, nadal chcę mówić i słyszeć prawdę, o swoich i jej uczuciach, i nie tylko. Nadal uważam kobiety za istoty wyższe (i przez to bardziej zdolne do podłości). Potrafię wyprać, uprasować, umyć naczynia i robię to banalnie, bo to ani nic trudnego, ani nie sposób na to żeby tłamsić rolę kobiety w związku i ją nudzić. Absolutnie mam własne zdanie i czasem jestem uparty, ale nigdy zaborczy ani samolubny. Mam teraz 29 lat. Chcę jej po prostu dawać szczęście i nie oczekuję w zamian nic oprócz miłości, bo większą przyjemność sprawia mi dawanie niż branie. I nikt mi nigdy nie wmówi że to coś złego. Znam naprawdę złych facetów, i nie życzę wam związku z kimś takim. Dlatego szukam kobiety starszej od siebie, może być nawet wdowa, niech ma tylko choć troszkę poukładane we łbie i wiedzę, że taki facet to nic złego. Patrząc na wasze komentarze wynika, że kobieta której szukam to około 2% damskiej populacji. Ale zawsze gdzieś jedna taka wyskakuje, nawet w komentarzach tutaj. Rzeczywiście, 98% z was jeszcze nie zostało zgwałconych lub nie zebrało solidnego manta od drania. Naprawdę tego wam trzeba żebyście zrozumiały? Ale nie ode mnie. Ode mnie dranie zbierały po ryju za przemoc wobec kobiety, nieważne jakiej. Teraz pytanie: Jest tam kto? 29 lat i więcej, uczuciowa, wolna i której nie znudzi facet który potrzebuje nosić ją na rękach? Pytam serio. Kraków, mail: gtasucks@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×