Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mloda...

OKRES!!! wasze sposoby na bol brzucha

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam nospę,ciepłą kąpiel i delikatną masturbację, mnie to pomaga a wy zróbcie jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takie bóle że co okres lądowałam na izbie przyjęć na zastrzyki bo chodzić z bólu nie mogłam ani stać , tabletki żadne mi nie pomagały nawet co 4 godziny po 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są bardzo silne bóle w brzucha, szczególnie w tym czasie to warto iść z tym do lekarza ginekologa, by zbadał czy wszystko jest okej. Ja mam bardzo fajnego lekarza panią Beatę Chołys Duszyńską, na prawdę ma super podejście do każdego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna jestem zdania że najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości w tym bóle menstruacyjne jest sen , zwykle biorę apap lub jakieś inne przeciwbólowe leki i tabletki nasenne,wcześniej ze względu na to że mam dość obfite krwawienia zabezpieczam się odpowiednio dużą podpaską ubieram majtki okresowe a pod pupę ręcznik ,na wypadek gdyby przemokło i wysypiam się aż do rana bez zbytniego cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzony SPOSOBcbd
Są 2 sposoby, które skuteczne są w ok. 80-90% tak,że ból całkowicie znika, albo chociaż się zmniejsza. I to jest rada nie tylko naszych babć, ale testowana na mnie i moich znajomych. DO wyboru Herbata Konopna ( www konopiafarmacja pl - tutaj legalnie i nie trzeba żadnych recept bo to jest jak suplement diety traktowane) albo już najmocniejsze to są krople konopne 5% ( essenz). W przypadku herbaty trzeba ją pić min. dzień przed planowaną miesiączką. Natomiast krople działają po 15-60 minutach. Przychodzi wtedy taka ogromna ulga a dodatkowym plusem jest to, że krople cbd uwalniają nas od nerwicy i stresu więc mamy 2w1. Aktualnie jestem 6 miesiąc bez bolesnej miesiaczki. Po 2 buteleczce czyl. ok 3 msc. ni e muszę już tego przyjmować bo okres przechodzi bezboleśnie. PS. HERBATE warto pić z łyżeczką masła. wtedy działa jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietne są nasze kompresy Flex, nie mam się do czego przyczepić. Szybkie przygotowanie na ciepło albo na zimno, długo działają, nie ma takiej sytuacji, że po 5 minutach okładu kompres jest już rozregulowany letni, ani gorący ani chłodzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analizzza

Kiedyś brałam kombinację ibuprofen na zmianę z czymś rozkurczowym, teraz przy bólach menstruacyjnych to gardan. Szybko działa, też rozkuczowe ma właściwosci wieć nie trzeba brać dwóch różnych leków. Tabletki można wygodnie dzielić na pół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka

A po co na zmiane, jak można jednocześnie rozkurczowe i przeciwbólowe? Ja biorę vemonis femi, dodatkowo ma też w składzie kofeina, która przyspiesza jego działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłam sobie z polecenia koleżanki vemonis femi. Te tabletki są bardzo skuteczne, ból szybko ustępuje, a do tego kosztują koło 7-8 zł za opakowanie. Wolę mieć coś takiego mocnego bo mój okres to mnie potrafi zwalić z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to też jest dobra metoda, ale silne bóle mogą być objawem endometriozy a wtedy nie ma co kombinować tylko trzeba szukać pomocy w szpitalu medicover, tam specjaliści sobie z tym poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kontrola owulacji testerem ze śliny wraz z aplikacją w telefonie i 2-3 dni przed okresem tabletki rozkurczowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×