Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na rozdrozu

Czy ktos moze mi powrozyc-pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość na rozdrozu

Nie mam szczescia do wrozek na forum, zawsze sie spozniam Jestem jak napisalam w temacie na rozdrozu-musze podjac kilka waznych decyzji a jestem zupelnie rozbita Czy znajdzie sie ktos kto mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rozdrozu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOO powróże Ci
podaj date urodzenia imie i konkretne pytanie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOO powróże Ci
to jak chcesz wrózby czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOO powróże Ci
no tak jestes w pracy no to rzeczywiście nie masz zbierzności czasu i przestrzeni ale nie przejmuj sie ja też z tym mozna zyć:)) Pracuj pracuj buduj kapitalizm w końcu Kryzys sie zaczoł:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rozdrozu
jestem, jestem Malgorzata 14.03.1970? pytanie-czy zmieniac prace-jak potoczy sie moje zycie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOO powróże Ci
Kochana Karty pokazały Odrodzenie determinacje ,podjecie wyzwania mimo wszystko wkraczanie na nowa drogę nowe plany nowe towa rzystwo.W osiągnięciu celu mozliwa pomoc CZłowieka sukcesu który twardą ręka prowadzi swoje interesy. Tak więc karty pokazuja że powinnaś zaryzykować z tym że zadbaj o rzetelnośc tzn przeanalizuj każdy krok i jak ktos poda pomocna dłoń skorzystaj z tej pomocy moze ona okazac sie znacząca:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rozdrozu
Bardzo dziekuje zaryzykuje wiec Sa w moim otoczeniu dwie osoby udajace lub bedace przyjaciolmi-moja intuicja kaze mi byc jednak bardzo ostrozna mozesz cos wiecej powiedziec na temat ich intencji Agnieszka 17.02.1978 Andy 15.09.1968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOO powróże Ci
Agnieszka----Ona prowadzi zakulisowe rozmowy z szefem(wą) ma silny pierwiastek działania ANDY ---- tradycjonalna osoba stosuje normy i kanony ale jest tez bardzo ukierunkowana na sukces zawodowy (pieniazki) Karty mówia że trzymaj na dystans nie zdradzaj swoich zamierzeń bądz miła i obiektywana:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rozdrozu...
Bardzo dziekuje :) dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×