Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Everka

Jestem w ciąży! Pomocy! Co robić??

Polecane posty

magda - nie ma co tłumaczyć, niektórzy uwazaja sie za najmadrzejszych - takim nie przetłumaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak wielu tu mądrali, staram sie pomóc żeby było lepiej bo sama straciłam dziecko, poza tym namawiam tylko do szybkiej wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robicie z igły widły
Magda ona najpierw pisze POMOCY a potem wszystkich obraża trzeba ją olać niech pisze sama ze sobą pod różnymi nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robicie z igły widły
Przyszła mamusia tragedia żal mi tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 9 m-cy napisze urodziłam dziecko! Pomocy! Co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obraziłam tylko te osoby które obraziły mnie, pytam co mam robić bo pierwszy raz dowiedziałam się ze jestem w ciązy i jestem troche zdezorientowana i nie mam z kim pogadać, chyba że sama do siebie, chodzi mi o rady typu : czego nie powinnam jeść, kiedy do lekarza, jak wyliczyć który tydzień i są tu całe szczeście normalne dziewczyny które mi pomagają, za 9 miesięcy na 100% napisze "urodziłam, pomocy" bo bede potrzebowała kolejnych rad typu : co dać pić, co robić jak dziecko ma za rzadką kupką itd... jak Wam sie nie pooba o czym piszemy to sio sio mi stąd i nie zaśmiecać mi topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak nasze mamy nas wychowały jak nie było internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię nie obraziłam a Ty napisałaś następna idiotka, mam rozumieć że ta pierwsza to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz jest! czyli że nie magę pisąć o mojej ciąży na forum o ciążach bo moja mama nie pisała. Proponuję na każym topiku o ciąży to napisać. Trochę Ci się zejdzie :) A może powinni zlikwidować to forum?? Puma idź mi stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Everka! Gratulacje. Powinnaś iść do lekarza, zwłąszcza, jesli nie przygotowywałaś się do ciązy, bo to facowieć i wyjaśni ci co i jak. Kup kwas foliowy, tak jak radzą dziewczyny, supelment witaminowy nie jest Ci jeszcze potrzebny, dopiero około 3 mca. Odżywiaj się normalnie, jedz to na co masz ochotę, i przede wszystkim podchodź do wielu rad z rozsądkiem. Każda kobieta jest inna i każda ciąża w zwązku z tym też. To że jedna miała zagrożoną i brała hormony, nie znaczy że ty też musisz, lekarz zaleci Ci badania i ustali co Ci potrzebne. Co do łyzew - unikaj, można się przewrócić a na samym początku ciąze łątwo stracić, więc się pilnuj. Nie martw się na zapas, nie panikuj, ciesz się że kieluje w Tobie noiwe życie. Obserwuj siebie, to ważne, może się przydać na kolejnych wizytach lekarskich. Co do zwolnienia - nie powinnać mieć z tym problemu, lekarze raczej chętnie dają zwolnienia. i poinformuj pracodawce, najlepiej po wizycie u lekarza - powinien Ci da takie zaświadczenie, przydaje się w kadrach. Od momentu poinformowania pracodawcy o ciąży pracujesz na innych zasadach, masz zupełnie inne prawa - poczytaj o tym to też ważne. Pozdrawiam. W razie pytań - zapraszam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHairMama - bardzo dziękuję za pomoc i rady :) nie mam z kim pogadac bo jak juz pisałam mieszkam sama 200 km od rodziny chłopaka koleżanek, siedze w czterech scianach z laptopem na kolanach i nie mam się z kim podzielić moim szczęsciem i popytać o interesujące mnie rzeczy, więk każda rada i uywaga mile widziana :) ale jak widać niektórym to przeszkadza ze pisze o mojej ciązy na forum (notabene o ciążach ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×