Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Everka

Jestem w ciąży! Pomocy! Co robić??

Polecane posty

Niedawno zrobiłam test. Dwie kreski!! Jestem w takim szoku. Co mam teraz robić? Dziewczyny pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij się zdrowo odzywiac
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ole oli
odczekac 9 meisiecy i urodzic :) gratuluje! :) tez tak zareagowalam na peirwsza ciaze.. a teraz jestem najszczesliwsza mama pod sloncem (mialam 23 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaAaaa
Iść do lekarza, brać witaminki i zdrowo się odżywiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojcu już powiedziałam :) a lat mam 26, ojciec 27 więc już czas najwyższy :) Ale jakoś do mnie nie dociera... Wy też byłyście w takim szoku??? Milon pytań mam... Kiedy bedzie widac? Co mam jeść? Czego nie jeść? Moge na łyżwy chodzić? Mogę depilować nogi woskiem? Co ja mam robić teraz? Tak normalnie sobie żyć i czekać aż się urodzi?? :) Może i głupie pytania zadaję, ale musicie mi wybaczyc... jeszcze nie doszłam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ole oli
oj - poczytaj na forach ;) wszystko jest w necie - odpowiedz na kazde pytanie - wpisz tylko w google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1019
przedewszystkim gratulacje :) hmm jesc mozna wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mimo iż chciała dziecko tez była w szoku. to normalne. nie pij alkoholu, nie pal papierosów, idź szybko do lekarza, na łyżwach lepiej nie jeździć bo można sie przewrócić, zdrowo sie odżywiać, nie denerwować sie , spać tyle ile się chce a na poczatku chce się bardzo, i prowadzić spokojny spowolniony tryb życia, ni brzuch zaczął wyłazić ok 12 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawiasz sex i jesteś w szoku bo jesteś w ciąży? jak jest sex to trzeba brać pod uwagę ciążę. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ole oli
"idź szybko do lekarza" bez sensu - lepiej po 6 tygodniu ciąży dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolenka
Zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście że nie tylko ja tak zareagowałam, bo już się bałam, że wyrodną matką jestem :) A dzidziusia też chciałam już mieć :) I oczywiście się cieszę, ale jak zobaczyłam 2 kreski na teście to z wrażenia musiałam usiąść :) PUMA --> Ja jestem w szoku!! Bo to niesamowite jak w cięgu kilku minut podczas robienia testu cały świat wywraca Ci sie do góry nogami i jeszcze nie mogę tego ogarnąć że będę mamą. A nie jestem zdziwona ze po tym jak upraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona778
swiat to ci sie dopiero wywinie - po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... że po tym jak uprawiałam sex bez gumki w dni płodne w pełni świadoma konsekwenji - jestem w ciąży!! Jeju... że też zawsze znajdzie się ktoś kto się przyczepi... (urwało mi końcówkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy... jakoś nieładnie brzmi :) jutro kupie :) a do lekarza pójde w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everka, Twój temat :jestem w ciąży! pomocy! co robić?? można odczytać tak jakbyś nie chciała tej ciąży ale jest inaczej i gratuluje raz jeszcze i dbaj o siebie i dziecko i jak ktoś napisał kup kwas foliowy pozdrawiam. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze byłam w szoku że sie udało tak zybko szalalm z radosci i bardzo na siebie uwązałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona778
PUMA9 - a gdyby jednak nie chciala ciazy i byla nia przerazona to co? mozesz po niej jechac?? zalosne :|||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUMA - ok, mogłaś zle zrozumieć, dzięki :) aldona - moim zdaniem 3 tydzien :) myszka - no własnie u mnie tez jakos szybko poszlo :) za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona778
3 tydzien??? ale chyba od zaplodnienia. Liczy się od peirwszego dnia meisiaczxki - policz sobie na kalkulatorze, który ci wkleiłam. w 3tc zachodzi do zaplodnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po nikim nie jeżdżę tylko się dziwię, kobieta uprawia sex a potem się dziwi że jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez za pierwszym razem choc byłam pewna ze nie zjade tak szybko po 3 latach tabsów a tu ... a maż sie cieszy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w/g tego co mi wyliczył kalkulator który mi podałas mój dzidziuś ma 17 dni :) izgadzałoby się :) wtedy kochaliśmy się bez gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×