Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Everka

Jestem w ciąży! Pomocy! Co robić??

Polecane posty

Gość aldona778
no ale ktory tydzien ciąży??? kiedy miałas pierwszy dzień miesiączki ostatniej?? ale mnie twoja historia wciagnela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldona -pierwszy dzień ostatniej miesiączki miłam 19 stycznia, dzisiaj powinnam mieć nasępną, ale nie mam. Zrobiłam test bo brałam pod uwagę taką możliwość:) I specjalnie czekałam z testem do dziś bo podobno powinno się robić w dniu w którym wystąpł okres. No i moje podejrzenia się potwierdziły :) myszka -nie mam męża, mam tylko ojca dziecka :) i on się cieszy o kurna.... sobie właśnie uświadomiłam że trzeba ślub zorganizować ;) o jaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona778
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79533.html Prawdopodobna data poczęcia: 2-2-2009 Szacunkowa data urodzenia: 27-10-2009 12. tydzień rozpocznie się: 27-4-2009 22. tydzień rozpocznie się: 6-7-2009 Obecny tydzień: 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona778
do lekarza za wczesniej w takim razie - w 3 tygodniu nawet ciazy nie bedzie widac - jedynie pecherzyk. Idz w 6tc chociaz u mnie nawet w 6tc nic nie bylo widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedaaaa
nie rozumiem o co tyle krzyku, to że możesz być w ciąży sypiając z facetem bez zabezpieczania się to normalne, a ty myślałaś, że co, dzieci przynosi bocian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jestem w trzecm tygodniu :) to jeszcze okropnie dugo az do końca października ciekawe jak rodzice zareagują a jak to jest ze zwolnieniem, czy dostanę zwolnienie nawet jak cięża rozwija się prawidłowo i nie ma zagrożenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ze partner sie cieszy ;) no 9 miesiecy dugło a zleci szybko natomiest koncówka sie strasznie ciagnie :( gratuluje ci z całego serca uwazaj na siebie :) kurcze jak ja sobie przypomne te chile kiedy sie dowiedziałam ach... a teraz benio ma 1,5 roku :D czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna idiotka!!! proponuję przeczytać cały topik ZE ZROZUMIENIEM! nie napisałam, że jestem ZDZIWIONA że jestem w ciąży!!! normalnie ręce opadają od takich mądralińskch pseudointeligentek :0 aldona - zyli jeszcze mam poczekać z tym lekarzem? wolałabym juzto potwierzdzić na 100% bo jak tes się pomylił?? chce powiedziec rodzicom i wszystkim dookoła dopiero jak bede miała potwierdzenie od lekarza a nie chce długo czekać bo muyszę szybko ślub organizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byąłm na l4 od 17 tyg ciąza bez zagrożenia natomist moje stanowisko pracy ( apteka ) śliedlisko bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekazra najlepiej ok 6 tyg bo wczesniej to nie wiele widac choc ja pognałm zaraz z meżem i widzialm mała kropeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everka nie spiesz sie z pojsciem do lekarza, najlepiej isc ok.6- 7 tygodnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona778
nie no - mozesz isc - ja w 1 ciąży poszłam tez chyba w 3tc i mi kazał gin za 3 kolejne wrócić ;) uważaj tylko na krwawienie - jak coś będzie to leć do szpitala i tyle. no i ten kwas foliowy. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole gratulacje :) ja pobieglam na drugi dzien po tescie :O i oczywiscie na usg nie bylo nic widac, ginekolog powiedziala mi, zebym przyszla dopiero za 3 tygodnie, wtedy tez bylo widac pikajace serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robicie z igły widły
Następna idiotka przeżywa że jest w ciąży zamiast świętować z rodziną żali się na kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jednak poczekam z tym lekarzem z tydzień :) A odnośnie tego zwolnienia, to ja pracuję za biurkiem więc pewnie nie mam co liczyć :( a może coś nawymyślać lekarzowi że mam ciężkie warunki w pracy?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja jestem w ciąży i ku zaskoczeniu wielu osób powiedziałam że nie dość ze ślubu nie biorę to dziecka nie ochrzczę !!!! pawie mnie zlinczowali ale ślub to dla mnie papier a w Boga nie wierzę, mój wybór moja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jesteś idiotka!!!!!!!!!! moja rodzina i mój facet są 200 km stad!!! a ja tu sama!!! więć chyba nic dziwnego że chce z kims pogadać na ten temat i dowiedzieć się kilku rzeczy!! Ze ścianą mam świętować!! Więc nie wypowiadaj się jak nie znasz mnie ani sytuacji w jakiej jestem! jak coś Ci sie nie podoba to nie czytaj! polecam stronę www.żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robicie z igły widły
Ledwie wie o ciąży a już myśli o zwolnieniu, żałosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ale lekarz nie zobaczy ciazy w tak wczesnym jej etapie, kaze jej przyjsc ponownie za 3 tygodnie. Everka a czemu chcesz isc na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne że nie zobaczy, może uzna że trzeba jej dać hormony które trzeba brac jak najszybciej, ja z 2 ciażą poszłam w 4 tygodni jak się tylko dowiedziałam z testu co jest i jakoś lekar mnie nie wygonił tylko przepisał duphaston i kazał odpoczywać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdziuuuuu
magdaaaa jakie kurde hormony, jak nie zobaczy ciazy to nic jej nie da. O czym ty piszesz?? A co do pracy, jakie przeciwwskazania? przeciez widac, ze kolezanka po prostu CHCE isc na zwolnienie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja reż w boga nie wierzę ale ślub chcę ze względu na suknie wesele i takie tam :) a z tym zwolnieniem to nie dlatego że nie chce mi się pracować... mieszkam w Warszawie sama. 200 km od domu i ukochanego. Co weekend jeżdze do domu w zatłoczonym śmierdzącym busie 4 godz w jedną stronę plus godzina w podmiejskim! Nie wyobrażam sobie mieszkać ta sama w jakimś małym wnajmowanym pokoiku i tak sie telepać tymi busamy będąc w ciąży! Gdybym pracowała bliżej domu - to nie myślałabym o zwolnieniu. To chyba nic dziwnego że w tym okresie chciałabym być z ukochanym i rodziną a nie sama w tym śmierdzącym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolaa - juz liczyłam - 3 tydzien , poród ok 27.10.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w ciąży pomocy
:-( :-o :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze najlepiej wpisac w google .... kalendarz ciazy (dlaczego ten link ie nie dziala) hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×