Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjklmb

__czy wafle ryzowe sa dobre w diecie?__

Polecane posty

Gość asdfghjklmb

czy bedąc na diecie mozna jeśc wafle ryżowe? Np. z kukurydza, czy sola morską. Lubię jeśc np. wafel+ activia. Czy moge z tego nie rezygnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanttaaaaa
Wafle nie są zdrowe, radzę z nich zrezygnować. W odpowiedzi na pytanie\" musisz z nich rezygnować\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaxczego nie są zdrowe? Co z nimi nie tak? Ja też je lubie i jem w czasie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla wieloryba
wafle w 100g maja 350 kalorii do tego sol zatrzymuje wode w organizmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jes się 1 lub 2? Poza tym na opakowaniu jest kaloryczność i napisane jest, że 1 ryżowa (nie jakaś z solą czy czymś, zwykła) 36 kalorii. Ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam na opakowaniu wafli pelnoziarnistych firmy Sonko, ze wygraly konkurs na produkt dietetyczny. Mysle, ze smialo mozesz je jesc, ale nie te z sola (zatrzymuje wode w organizmie) ani tez te z cynamonem i cukrem, nie wspominajac o tych w czekoladzie ;) naturalne z brazowego ryzu mysle ze spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla wieloryba
kurcze sory niedoczytalam ze to wafle ryzowe :O zwykłe maja tyle kalorii :) a ryzowe z tego co wiem maja wysoki indeks glikemiczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklmb
kupiłam dziś wafle- jedne ze słonecznikiem, drugie wieloziarniste. jeden taki wafel ma 19 kcal. Mysle, ze jesli zjem na kolację 2 takie wafle+ activia, to chyba nie będzie źle, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że nie będzie źle. Moja koleżanka je wcina i jest szczuplutka jak nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla wieloryba
pudełko a czy twoja koleeżanka kiedys była puszysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina6845
Chciałabym podnieść temat. Czy na właściwości dietetyczne ma wpływ to, z czym są wafle? Ja np. jem 5 zbóż z Good Food i wydaje mi się, że są lepsze niż normalne, bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwy_miś
Wafle mają sporo węglowodanów, których uzupełnianie jest wskazane, np. po treningu. Wafle w połączeniu z twarogiem lub jajkiem są idealnym rozwiązaniem. Jeżeli zależy komuś głównie na redukcji i nie wykonuje wielu ćwiczeń, może je ograniczyć, albo zamienić duże wafle na mniejsze, Good Food produkuje takie cienkie wafle ryżowe lub kukurydziane, które mogą być dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketjow
wolę wafle gryczane z eurowafla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa192646
Tak, ale tylko z serkiem wiejskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzi często mam je w swoich jadłospisach. Dobre źródło węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję wafle ryżowe Vit Morning w PoloMarkecie. I bardzo je lubie, z serkiem, dzemem. Sa smaczne i maja mało kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata33

Szczerze mówiąc, jesli coś jemy naprawde z głowa i nie rzucamy się od razu na całe opakowanie to czemu nie. Ja pozwalam sobie od czasu do czasu na 4 wafle ryzowe z jakimś serkiem. Kupuje je w Polomarkecie wiec też wiem ze te które wybieram ze slonecznikiem będą własnie idealne czy to na śniadanie czy kolacje. Czy na słono czy słodko. Warto tak naprawde we wszystkim zachowac umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×