Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisilyyyy

wyzwalam pracodawce na rozmowie kwalifikacyjnej

Polecane posty

Gość sisilyyyy

powiedzial ze jestem za stara ( mam 26 lat) wiec go wyzwalam ze jest zacofany jak cala reszta pozal sie boze uroczych pracodawcow w tym zasranym kraju i niestety ale nie bede u niego zapierdalac za 800zl skoro tak:P i wyszlam ale ja jestem za nerwowa chyba dlatego nie moge nic znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no w
Co za ćwok:O Na jakie stanowisko się ubiegałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilyyyy
fakturzystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khft////
haha..dobrze zrobilas!Ci pseudo pracodawcy mysla ze sa panami tego swiata i ze moga z nami wszystko ....buraki... ps.ja tez jestem nerwowa i wybuchowa:/ ale takie live,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale juz dziala
bo pewnie chcial jakos 18 co bedzie zapiepsać za 800 zł po rekach go całowac i jeszcze dupy dawać. to sie patalach przeliczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosałka
Brawo!! Dobrze zrobiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc juz o rihannie
heh :) a jak zareagowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilyyyy
nie wiem jakz areagowal bo sie gapil na mniejak mowilam a ja wyszlam zaraz tzraskajac drzwiami co nie zmienia faktu ze nadal nie mam pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrruuuuuina
dobrze zrobiłaś !!!!!! nienawidzę takich facetów ja kiedys byłam na rozmowie i facet zamiast patrzeć mi się w cv to się patrzył na cycki nie miałam dekoltu ale golf i do mnie z tekstem "Ma pani spore atuty" a ja do niego żeby patrzyl mi się w CV a nie gdzie indziej rzucił jeszcze pare tego typu aluzji w czasie rozmowy ale ja na każdą odpowiadałam w taki sam sposób do pracy mnie nie przyjął ale...wysłał smsa czy nie chciałabym być jego prywatną asystentką bleee żałosne ps.oczywiście zrobiłam mu ciekawą opinie w necie i ne tylko , napisałam czego się dziewczyny mogą spodziewać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×