Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ja teraz zrobieee

13 tc i mam juz rozstępy!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość co ja teraz zrobieee

smaruje się tylko balsamem :( czemu tak wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz...
taki twoj urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsam w ciąży to za mało. Używaj oliwki dla dzieci, albo balsamu dostępne w aptekach. Ja stosowałam od momentu, kiedy dowiedziałam się, ze jestem w ciąży, czyli od 7tc, krem gerbera na zmianę z oliwką,na brzuch i piersi i jest spoko, a kończę właśnie 24tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelija
chyba nic na to nie poradzisz :((((smaruj dalej - kilka razy dziennie!! :( trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja teraz zrobieee
ja mam na udach pupie i piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 15 tc i zaczynaja mi sie robic a od samego poczatku smarowalam oliwka wiec na to nie ma reguly za szybko Ci rosnie brzuszek i idzie w bioderka pewnie i to dlatego skora nie wyrabia i sie rozciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w 33 tygodniu i dopiero jakies 3-4 tygodnie temu zaczely sie pojawiac rozstepy. w fotosiku widac z reszta. mialam cicha nadzieje ze sie nie pojawia, ale wiodac taki juz moj urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka to nie jest dobry sposób ona wręcz wysusza skórę. Spróbójcie balsam dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś ma predyspozycje do rozstępów to kosmetyki chyba niewiele pomogą. Ja po prysznicu - jeszcze na mokre ciało - nakładam oliwkę, a po wysuszeniu dodatkowo krem przeciw rozstępom i krem do biustu. Jestem w 18tc i póki co rozstępów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam krem MUSTELA,nie jest tani na allegro 200ml kosztuje ok 80zl ale naoprawde warto, mam tendencje do rozstepow wciazy nie mialam ani jednego!!! pociazy zauwazylam 2rozstepy na2cmpod pepkiem nadalsmarowalamsie tym kremem i sie wchlonely isa niewidoczne!!!dziewczyny szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×