Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzxx.

ul. 17 stycznia warszawa POLBANK

Polecane posty

PRACOWAŁ KTOS NA 17 STYCZNIA W WAWIE W POLBANKU NA WINDYKACJI? KONKRETNIE JAIE ZAROBKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcv
nie pojechałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z chmur
w polbanku zarabia sie jakies 1500 w oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddf
podobno nie zle, ale jak widac nie wiele tam pracowalo osob....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morro
ja mam dziś na rozmowę jechać :) nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiranda
2200 brutto plus po 3 mies pracy premia,zmienili zasady wypracowania tej premii,na gorsze oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skerbi
I jak rozmowa? Też mnie zaprosili, ale zupełnie nie wiem z czym wiąże się ta praca. Pani która mnie zapraszała tez nie bardzo wiedziała i nie wiem czy warto iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzio
Ja byłem na 1 rozmowie, zaprosili mnie na drugą, ale nie wiem czy iść w ogóle na drugą. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może napisać jak tam jest, jaka atmosfera, jakie warunki, ile realnie można wyrobić premii, jaka podstawa. Chodzi o stanowisko Konsultant ds. obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony :)
moim skromnym zdaniem raczej bym się zastanowił w przeciągu miesiąca zwolniło sie ok 25 os wiec decyzja należy do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux de Lux
podbijam temat. zaczynam od poniedziałku i jestem ciekawa waszych opinii... stanowisko: specjalista ds. sprzedaży produktów bakowych- telemarketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podbijam temat. zaczynam od poniedziałku i jestem ciekawa waszych opinii... stanowisko: specjalista ds. sprzedaży produktów bakowych- telemarketing" ale jesteś ciekawa opinii o stanowisku ? bo jeśli tak ton podziwiam cię że się zdecydowałaś. Taka praca to ciągła presja żeby wyrobic plany sprzedażowe. Niestety zdarza sie też mobbing w takiej "profesji". Nagadasz się przez telefon a na koniec dnia może się okazac że nikt nie dał się nabic w butelkę . Cięzka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×