Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

witam dziewczynki znalazłam chwilke to pisze . jutro jadę do lekarza na USG i po L4 napiszę wam jutro co i jak . dobranoc . Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki byłam dzisiaj na USG i szczerze nie wiem co jest grane wymiary pecherzyka są większe niz 5 dni temu jak byłam ale jeszcze dzidzi nie widać lekarz mowi żebym się nie przejmowałam bo czasami dzidzi długo się ukrywa a póżniej szybko rośnie mam być u niego piątek i zobaczymy co i jak. i mowił jeszcze że według niego to dopiero wygląda na 5 tydzień. w piątek sie wyjaśni ale jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka, nie martw sie, bedzie ok. Pisz na biezaco co i jak. u mnie 21 dc i czekanie na wielkanocne zaplodnione Jajo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Hop hop dziewczynki !!! ... Widzę że zostałyście pochłonięte przez święta :) ... U mnie święta minęły spokojnie ... bez żadnych większych rewelacji ... święta jak święta ...A jak tam u Was dziewuszki??? ... u mnie dieta padła niestety ... ale teraz wielki powrót trzeba zrzucić kilogramy które się przybrało :) A mam motywację do chudnięcia ... mam troszkę zbędnych kilogramów na sobie ... i staram się je gdzieś tam zgubić, gdyż gino powiedział że na pewno jak schudnę to będzie nam łatwiej zajść w ciąże no i jak schudnę przed ciążą to też dla mnie lepiej będzie ... Więc dietuje i całkiem całkiem mi idzie nie licząc świątecznego obżarstwa :) Jeśli chodzi o @ którą niby miałam lecz to chyba tylko jakieś plamienie jednodniowe było, więc chyba muszę dalej czekać na @. Nie mogę się jej jak nigdy doczekać :) Wczoraj złapałam małego doła ... łaziłam sobie po różnych stronach i czytałam o starankach o problemach o ciąży. Tak nie mogę się doczekać tego stanu .... nie raz sobie wyobrażam jak to będzie :) ale szybko sprowadzam się na ziemie bo przecież nie mogę doprowadzić do tego abym obsesyjnie o tym myślała, bo jeszcze się zablokuje :/ Teraz to tylko trzymam kciuki, żeby to moje leczonko dało efekty i żeby mężulka żołnierzyki były w stanie gotowości. Mężuś obiecał że od teraz będzie o siebie dbał łykał witaminki unikał piwkowania i zdrowo się odżywiał i już niedługo wybierzemy się na badanie nasienia. Ale się rozpisałam ... Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Cześć dziewczynki :) Święta już minęły, z mężem byliśmy u rodzinki w Częstochowie, było bardzo miło. Dziś 16 d.c. czyli dni płodne, bolała mnie lewy jajnik więc calkiem możliwe że w tym miesiącu zadziałal - zawsze pęcherzyk rósł w prawym. Mam taką cichutką nadzieję że niebawem się uda po tym odblokowaniu przez bioenergoterapeutę który stwierdził że zajść w ciążę mogę ale mam ogromny problem z donoszeniem i nawet in vitro by nic nie dało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna się dołączyć. Bo my zaczęliśmy w święta ( tak nam wychodzi, że dni płodne, choć śluż mam jakiś dziwny, nie taki rozciągliwy jak bywa), będziemy dzis poprawiać. Zobaczymy. Niby się badałam, że wszystko ok, ale lata juz swoje mam - 32 a to pierwsze, więc spodziewam się, że tak łatwo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziwczynki . i już po świętach u mnie święta mineły w milym rodzinnym gronie. czuje sie dobrze tylko ciągle bym spała. w piątek ide na USG i wszystko sie wyjaśni. a co do badań na Toxo to nie jestem chora ale równierz nie byłam chora. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczynki, u mnie 32 dc, temp podwyższona już 20 dzień. Wczoraj robilam test i wyszedł negatywny. chyba coś ze mną jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce zaczynajaca...
Witam Wszystkie Staraczki i te Zaciazone juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce zaczynajaca...
Mam problem bo wlasnie jestem u chlopaka w Angli,powinnismy juz sie starac w sumie ale w marcu prawdopodobnie przeszlam rozyczke:( pisze prawdopodobnie bo byla prawie bez objawowa i lekarz tylko tak przypuszczal:( kazano mi odczekac z ciaza ok 3 miesiace a ja tu jestem tylko na 3 i pozostanie mi 1 miesiac na staranko...Mam juz jedna corke udalo sie w 2 cyklu zajsc z nia..jak myslicie co powinnam teraz zrobic..? testy owulacyjena i probowac w tym czerwcu? prawde mowiac jestem zdolowana..pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawornka - właśnie się dopatrzyłam jak długo się starałaś - gratuluję bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr dzieki wielkie. ale bedze spokojniejsza jak usłyszę serduszko maluszka a póżniej doczekam szczęśliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Oj tak swieta swieta i po swiietach. Staranka sa jak nigdy. Chociaz moj mezus jest z tego bardzo zadowolony. Mowi, ze przynajmniej jest jak na poczatku naszego zwaizku. hehe. Piekna pogoda jest to az sie chce zyc. Za tydzien jade na badania krwi z toxo. No ale niestety na wyniki poczekam az do wizyty czyli 27 maj. Ale, lekarz mnie uspokoil ze jesli sie dobrze bierze tabletki i sie nie zapomni o zadnej to na 99% zrobia sie przeciw ciala. Wiec jestem dobraj mysli. Mala wronka a ile czasu sie staraliscie bo nie moge znalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj popołudniu byłam na badaniu Bety. koszt 27.50 zł, wyniki jutro z rana. Laboratorium otwierają o 7.15, a ja zaczynam pracę o 7.30. Chyba będę pierwsza pod drzwiami tego laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie może jakie są normy. Ja pierwszy raz robię to badanie, więc nie bardzo wiem czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam dobrych wieści. Wynik poniżej 0,1 i jak byk napisane nie będąca w ciąży. Dzisiaj dzwonię do mojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
witam, chciałabym się przyłaczyc do topiku, czekam właśnie co przyniesie 22.03?@ czy dwie kreski?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
sorki 22.04:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową staraczkę ... życzymy oczywiście dwóch kreseczek na teście a nie tej obrzydliwej @ Miłego dzionka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach mam jeszcze takie pytanie ... Miałam niby to @ 9.04 niby ponieważ miałam ją jeden dzień na drugi tylko plamienie a na trzeci już nic a nic ... Czy mam to liczyć jako @ i zacząć brać od 23.04 duphaston ????? Czy czekać na taką konkretną @ ????? Jak myślicie ????? Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Hej dziewczynki Kate witamy w klubie ;) Ja czekam do 28.04 i mam nadzieje ze nie bedzie @, a który to Twój cykl starań? Paczkowa ja myslę że powinnaś to potraktować jako @, mi po tych wszystkich lekarstwach wydłużył się cykl i @ też jest jakaś taka inna, jak nie moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
właściwie pierwszy, bo musiałam dojść do siebie po poronieniu w październiku,badania w celu znalezienia przyczyny-niestety brak przyczyny, potem leczenie cysty, potem leczenie nadzerki (wypalanie) , potem wpadłam w obsesję badań, teraz mam znowu torbiel na piersi ale już się tym nie zajumję bo tak chyba bym musiała czekać do niewiadomo kiedy ( gin powiedział, że można zostawić i kontrolowac na usg)...więc w kwietniu zaczęłam od poczatku i mam nadzieję, że się uda . (w wrzesniu sie udało za pierwszym razem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam pytanie, do tych którym się udało szybko. Czy starałyście się wyznaczyć najlepszy dzień, dni, czy tak na żywioł to poszło. Bo niby robilismy według zaleceń \"na dziewczynkę\", czyli trochę przed jajeczkowaniem, ale teraz zastanawiam się czy nie za wcześnie. Jak nie wyjdzie, to chyba pójdziemy na żywioł i nie będe się zastanawiać. Zwłaszcza, że te \"przepisy na płeć\" to wydaje mi się nie do końca są wiarygodne. Dowód - bliźnięta parka - przecież poczęcie musiało być po tym samym stosunku w jednym dniu, co znaczy, że dwa plemniki o róźnych \"płciach\" dobiegły w tym samym momencie. Chyba, że czegoś nie rozumiem. Poza tym jestem po slubie cywilnym a 13-go czerwca mamy kościelny. Może powinniśmy poczekać i po tej dacie, bo jakby się coś miało stać i np każą mi leżeć, to się urządzę. Ale już tak mi się dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
my we wrzesniu poszliśmy na żywioł i sie udało za pierwszym razem tylko potem nistety...ja bym bardzo chciala syna, nie wiecie może z czym łatwiej trafić? :) z córeczką czy z synusiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×