Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość martusiaa26
NowaTu czekam z niecierpliwością, myślę że zobaczysz upragnione 2 kreseczki!!!!! Paczkowa ja brałam luteine i bromergon i tez czułam się opuchnięta, tego typu leki zatrzymują wodę w organiźmie....oczywiście przytyłam 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
NowaTu nie podłamuj się...jeśli nie dostaniesz @ w ciągu 2 dni powtórz test albo najlepiej zrób ten labolatoryjny, bo te z apteki są zawodne, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz jak nie przyjdze to pojde na ten test. Ale stracilam nadzieje. Jak @ sie pojawi to dzwonie do gienia i umawiam sie nawizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki czuje sie dzisiaj dobrze wczoraj męczyly mnie mdlości. dziewczynki zyczę Wam 2 kreseczek upragnione. i pochwale się zostałam ciocia kuzynka moja urodziła śliczna coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja tam uważam, że szkoda kasy na testy laboratoryjne, jak nie wyjdzie zwykły test ciążowy to niestety prawie zawsze potwierdza się betą ,ze się nie jest w ciąży. zresztą mój ginekolog powiedział, że robienie bety jest bezsensu, w iem, ze nie kazda się ze mna zgadzi ale ja z własnego doświadczenia wiem, że beta wskazuje ciążę nawet jak się już w niej nie jest ( tzn. ma sie martą albo puste jajo płodowe). ja teraz tez zrobiłam testy, potem bete, wynik się potwierdził z testami no i na drugi dzień dostałam@.więcej bety nie będę robic!!!malawronka jak długo zbijałaś prolaktynę? ja miałam 25,1 więc chyba się jej szybko pozbędę?buziaczki dla wszystkich kobitek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1025 po 3 miesiącach spadła mi do 41,78 w tedy brałam 1 dziennie a pożniej brałam 3 razy dziennie i juz po miesiącu miałam 7,24 . brałam wsumie od pażdziernika 2007 do marca 2009 dlugo ale nic nie przytyłam czułam sie dobrze tylko z 2 tygodnie czułam się dziwnie kiedy zaczełam brać 3 razy dziennie nastąpilo to stopniowa ale i tak odczułam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! NowaTu nie załamuj się ... może za bardzo tego chcemy, może przez to ze cały czas o tym myślimy nam się nie udaje ... jakaś blokada. Dziś to już ból brzuszka miałam okropny czułam jak by zaraz miało mi tam się coś oderwać i dostane @ ... wzięłam nos-pe i przeszło. Jak ja nie chcę przytyć od tych leków!!! Oczywiście ważniejsze jest aby było wszystko już oki i udało się zajść w ciążę ... ale ja już mam zbędne kilogramy i tak nie chcę przytyć :( Czuje się jak bym połknęła słonia :/ Nie udaje mi się schudnąć a tak się staram ... tak zalecił mi lekarz teraz muszę dietkować chociaż jest ciężko Mężulek je takie smakołyczki a mnie ślinka leci :P najbardziej boję się że przytyje po clo jak zacznę brać. Co będzie to będzie :) dam radę Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Hej dziewczynki. Ja właśnie rozpoczęłam 2 cykl staranek o maleńką fasolinkę. Trzymajcie kciuki. Dziwną mam temp. Do dzisiaj (połowa cyklu, cykleksiażkowe 28 dni) miałam ok. 36.45. Dzisiaj rano 36,62. Czy to można przyjąc za "płodny" skok temp.? Poza tym śluzik ok. - klasycznie płodny, lekkie pobolewanie jajnika i pozytywne testy owulacyjne. Trzymajcie kciuki bardzo was proszę. Tak bardzo tego pragniemy. Pewnie, jak wy wszytskie.... Pozdrowienia dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki. U mnie okresu dalej brak. Najdziwniejsze, z bole krzyza i podbrzusza zniknely. Moze to znak, ze @ zaraz przyjdzie. Aha dotego popelnilam blad, bo @ powinnam dostac 25. Czyli 2 dni spoznienia. Nie wiem co o tym sadzic. Czy test naprawde mogl sie pomyslic. Miałam juz 4 rowne cykle. Myslalam, ze to znak ze sie @ unormowal. Ale chyba jednak nie. Jak do srody nie dostane to pojde i zrobie test z krwi. paczkowa a moge wiedziec ile wazysz i ile masz wzrostu. Ja tem mam lekka nadwage. Znaczy tam mysle, ze lekka. Przy wzrosie 175cm waze 80kg. A jeszcze 3 lata temu wazylam 60 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu ja mam wzrost 162 a ważę chyba ze 78 kg ..... czyli nadwagę zdecydowanie mam .... ja zawsze byłam pulchniejsza od dziecka zresztą mam taką budowę ciała ... Raz w życiu udało mi się schudnąć do 54kg fajnie było, teraz to się dziwię jak ja tego dokonałam ... ale miałam inny tryb życia i dieta przychodziła mi z łatwością. Moja taka tradycyjna waga którą miałam to 65kg ... Więc schudnąć z czego mam ... niestety nie jest to łatwe :( .... Na szczęście jestem w miarę proporcjonalna :) Ogólnie lubię siebie .... i nie pragnę być nie wiem jak chuda. Ale gin powiedział że najlepiej by było jak bym się postarała trochę schudnąć to ułatwi nam leczenie ... ale boje się tego clo Jestem podatna na skoki wagi :/ Mój metabolizm jest nikły żadne herbatki przeczyszczające u mnie nie działają :/ Jak na te kg nie wyglądam tak źle ... a jak ja tak uważam to już jest coś :) Mam taką budowę ... to rodzinne ...Ale zawalczę o stratę kg !!! Buziaki Miłego dzionka dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
NowaTu trzymam za ciebie kciuki, niestety u mnie @....wczoraj dostałam także trzeba działać dalej. Pozdrawiam i życzę wytrwałości wam wszystkim dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla i do mnie. Kolejny miesiac w plecy ;/ Ale to nic. Skonczy sie i dalej dzialamy. Do gina zadzwonic mam w polowie maja bo wtedy beda mieli grafik na czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Dzięki malawronka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................2.......... ...........21.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItamy. Narazie udalo sie 2 dziewczynom z naszego topiku. Ale mam nadzieje ze grono zaciazonych sie powiekszy. Jak juz pisalam uzywam testow owulacyjnych. Ale jak narazie bez wiekszego rezultatu. Zazywam falvit i kwas foliowy. Robilas moze juz jakies badania. Ja juz wybieram sie do gienka, bo wole byc pewna ze wszytko ok niz ciagle myslec, ze cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................2.......... ...........21.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..????????????????????? kolejny cykl zacznie mi się 25.05, przed dzień moich urodzin - 26tych...urodziłam się w dzień matki....mam nadzieję że los przyniesie miły prezent urodzinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nic z tego. Ten cykl odpuszczamy, ruszamy za to w czerwcu pełna pąrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale mi sie zaczał zajebiście dzień!! Dzisiaj akurat miałam iśc do pracy, po dwóch tygodniach wolnego i nie dojechałam :-( ledwo wysiadłam na pierwszej lepszej stacji i się poheftałam no i tak to dzisiaj popracowałam. Ledwo wogóle wypełznałam z tego trampka, ludzi tłok jeden na drugim stoi paranoja. Miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona0 oj oj no to nie za fajnie zaczol ci sie dzień. ja tam wstałam uszykowałam śniadanko dla siebie i męża kanapeczki z sałatą z ogoreczkiem i z pomidorkiem i do tego szyneczka. pyszne bylo mąż pojechał do pracy a ja szybciutko do sklepu po pączki ale dzisiaj miałąm wielką ochote na nie. nie jem raczej tego przy mezy poniewaz jest na etapie odchudzania. ogolnie czuje sie dobrze tylko męczą mnie mdlości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ogólnie juz dobrze czuję w tym tygodniu mdłości ustąpiły, jutro zaczyna się 11tc. dzisiaj akura miałam pecha w tym tramwaju ludzi ścisk, zaduch i w momecie przyszły. Z dnia na dzień coraz lepiej, tylko męczą mnie silne bóle głowy. Mometami było ciężko, w domu bałągan, sterta garów, obiad nie ugotowany a ja leżałam plackiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................5 .......... ..........28.05.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................2.......... ...........21.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..????????????????????? Zmieniam tabeleczkę ... wczoraj nadeszła @ czyli po duphastonie jak w zegarku ... a może owulacja sama sobie przyjdzie i uda się w tym cyklu :) trzeba wierzyć WIARA CZYNI CUDA !!!!!! Miłego weekendziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po weekendzie. Zmeczona. Ale pogoda dopisala :D @ sie skonczyla wiec znow zaczynamy starania. A co tam u was dziewczyny. Wypoczełyscie? Ja jutro ide na rozmowe w sprawie pracy. Trzymajcie kciuki. Pzdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 u mnie pogoda byl przepiekna. co dziennie gril i te sprawy. troszkę opalilam sobie plecy niby chowałam sie przed sloneczkiem ale i tak mnie chwicylo. powodenie w sprawie pracy pisz jutro jak ci poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Ja odpoczęłam w łebie, pogoda dopisała, opaliłam sobie twarz jak jakaś nieszczęśliwa hihi... @ też się skończyła...kolejny miesiąc, kolejna nadzieja, pozdrawiam i powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicha dalej bez pracy... Ale pogoda piekna wiec nie ma powodow do dolowania sie :) Martusia tak jak ty ja tez licze ze w dniu matki zostane mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 nie martw się przy dzisiejszym kryzysie znaleźć pracę to wyższa szkła jazdy z domieszką dużej dawki szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×