Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Wygląda na to tak ... żeby zobaczyć co się napisało trzeba napisać jeszcze raz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac widac. i cale szczescie... Paczkowa, obadalam ta stronke- bardzo fajna. No i napewno tam wchodza tylko kobiety ktore chca pogadac a nie wsadzic bez sensu swoje 5 groszy :) Ja juz po kapieli, wysmarowana oliwka czekam az wsiaknie i trzeba sniadanko zjesc. katarek pieknie mina. Tylko nos obdarty czerwony zostal :D Ale grunt ze moge oddychac jak czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapraszam was na swietna lekture TERMIN WRZESIEN 2010 na forum ciazowym. Cofnijcie sie tak gdzies do czwartku i poczytacje. ja tam noromalnie nie wyrobie!!! Az mnie nosi... Jak bedziecie mialy chec to poczytacje... Zwroccie uwage na wpisy osoby o niku mysza... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piekę babeczki z budyniem :) Czasem zdarzają się takie wynalazki ... i nie wiadomo, czy to specjalnie piszą takie bzdury, czy na prawdę coś w główce nie tak sie poukładało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a my za chwilkę mamy gośći (tesc tez wrrrrrrrr) Nowa bardzo interesujący przypadek tej dziewczyny , i to jeszcze ze Śląska no nie!!! dziewczyny jak chcecie założyc gdzies nowy topic to wklejcie potem linka ja dołącze do was ok? bo ten temat umiera, troszkę nas za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Malysz sie pokazal! Medal nie ominie! Nosze pas i powiem,ze jest super! Juz tak nie cierpie.Troszke boli,ale da sie wytrzymac. Dziewczyny,niebawem musimy poleciec z mezem do Bulgarii.LATAC MOZNA DO 36 TYG? slyszalam,ze do 32tyg....i zglupialam bo w koncu nie wiem. Jej Paczkowa to ty za 4 tyg juz mozesz rodzic!!! Jak ja wam zazdroszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja sie nie znam na lataniu wiec nie powiem :D Paczkowa no to masz misje do wykonania... Stworzyc nowy temacik na tamtym forum i nas wkrecic... My sie zalogujemy i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki zaraz zacznę działać :) Co do latania to nie mam pojęcia ... A no dziś wybiło 60dni do terminu porodu a wiadomo, można urodzić wcześniej ... niedługo zabiorę się za pranie i prasowanie :) Dziś kupiłam Oleczkowi 100 SPIRYTUSU będziemy dodawać do mleczka na dobre spanie :) .... nie no żart oczywiście, a spirytus do zrobienia mikstury do pępuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca 85
to dziewczyny powodzenia! ja chyba nie znaje dla siebie forum:) bo albo juz dzialaja ze wspomaganiem zaplodnienia...albo jak wy juz rodzic bedziecie:) aja ....hm no nic pozostaje mi czekac, papapa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca będzie oki na pewno się uda ... zawsze możesz z nami pisać mimo wszystko ... a jeśli chcesz znaleźć jakieś bratnie duszyczki które mają takie same problemy jak Ty to proponuje Ci forum www.nasz-bocian.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zameldowalam sie na nowym forum... troche mi to zajelo. A myslalam, ze jestem bardziej bystra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, ale znajac zycie i mnie to ja juz sie nie przestawie i dla mnie juz na zawsze bedziesz PACZKOWA... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca- ja też się staram, od roku. JEstem po większości badań i nic. A Wy dziewczyny nie płaczcie- Wasz topik się bardzo dobrze rozija, nie zamykajcie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowalam sie,pozniej z tego wyszlam i nie moge sie ponownie zalogowac!! juz pierdolca dostaje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala podaj dane jakie chcesz ja ci zaloze ty tylko wejdziesz na swoejgo meila i potwierdzisz rejestracje Dane wysli mi na mojego meila czyli nik haslo do nika i meila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie! popierniczylam login.TERAZ TAM JESTEM ''KIM'' poznacie mnie po fotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... moze juz nie bedziemy tu pisac... Ale znow tu jestesmy w starym skladzie a tam mozemy tez byc :) Jednak juz wiemy o sobie wiecej niz z tamtymi dziewczynami. Ale wogole watek sie rozkrecil. Nie wiedzialam, ze taki odzew bedzie... Ja jeszcze troszke odpoczywam..., jutro powrot do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez nas ten topik zamilknie,chyba ze nowe staraczki wezma sie w garsc;) na tym nowym bardzo mi sie podoba! tam jest ''akcja'' :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1010
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik zawsze zostanie w moim ❤️ Tu byly nasz poczatki... A moze fifi sie odezwie, co u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie!:) Długo nie pisałam bo po porstu nie mam czasu:/ Widzę, że przeniosłyście się na inne forum... szkoda... Mam nadzieje jednak, że od czasu do czasu coś i tu npiaszcie co u Was. U mnie dość ciężko... Dużo pracy, dużo rzeczy do opanowania... ale jakoś próbuje się odnajdywać w tej nopwej sytuacji. Minął już miesiąc w zeszły poniedziałek odkad pracuje. Jestem małym trybikiem w wielkiej korporacji, gdzie z człowiekiem i jego zdaniem czy potrzebami nie koneicznie się liczą... Warunki socjalne super - to jeden z plusów, to że czegoś nowego się nauczę oczywiście też. Programy komputerowe na których pracujemy już opanowałam, przepisów i procedur ciągle się uczę, sporo w tym zagadnień prawnych i komuś po prawie na pewno jest łatwiej to wszystko opanować... Są plusy i minusy jak to w życiu... Ale zawsze tzreba starć się w każdej sytuacji dostrzec jakąś jasną stronę:) Pozdrawiam Was cieplutko i życzę zdrówka i sił w pokonywaniu codzienności, już niedługo w powiększonym składzie... Swoją drogą ten czas pędzi jak oszalały, nawet nie wiem kiedy mija tydzień za tygodniem, dlatego planu powiększania rodziny też nie odkładam niewiadomo na kiedy... Trzymajcie za mnie kcuki! Z góry dzięki. Trzymajcie się i piszcie co tam u Was raz na jakiś czas w wolnej chwili tu luknę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×