Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Wiec jesli chodzi o moja miednice,to Paczkowa mialas 100% racji.Miednica sie rozszeza i dlatego taki bol!! Takie zjawisko zachodzi w 6 miesiacu i nie u wszystkich kobiet.Wiec Paczkowa i Kate-was to nie zlapie :) Dostalam od mojej terapeutki ten specjalny pas(pozyczony;) Witamy nowicjuszke! Powodzenia,a jesli jestes na naszym forum to napewno ci sie uda ;) Dopiero teraz sa u mnie te kodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, no to ci wspolczuje z ta miednica... Ale grunt ze wszystko ok. Po co te kody, kto je wymyslil!!!! Eh... Napisalam sie raz i zle go przepisalam i dupa wszystko zniklo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca 85
dziewczyny dacie rade:) ja dzis siedze i ciagle czytam o jakis objawach itp...jak nienormalna....boli mnie krzyz i nic mi sie nie chce a wypadaloby posprzatac;] eh niby wiem ze nie mam sie nakrecac bo przy takich wynikach nie ma cudow...ale mimo to gdzies w glebi zawsze jest nadzieja,,,,,;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja akurat wiem , ze cuda sa... Sam gienio po USG powiedzial mi, ze w tym cyklu nie ma opcji bo ten ciutki pecherzyk juz pekl. Raz sie kochalismy, bo potem nie bylo okazji i co... CUD... To w tym cyklu zaciazylam, a nie w tamtych co lekarz mowil o piekne pecherzyki, korzysta pani. Kochalismy sie co 2 dni, a czasem codziennie... I nic... Wiec oczekujaca, ja ci to mowie CUDA sa... Jesli wiara czyni cuda to ja wierze ze sie uda :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca 85
no pewnie tak...mam dni ze wierze w nie i takie jak dzis ze opadam z sil....znam takie osoby ktorym sie "cudem" udalo ale ciagle nie moge uwierzyc ze u mnie sie aki cud zdarzy...mam dzis 18dc lekarz powiedzial ze endo pogrubione jak po owulacji... to tak moglooo by sie udac....i ciagle metlik w glowie,,,,db ze moj maz to rozumie;) inaczej by ze mna zwariowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta... ta cierpliwosc naszych facetow jest wystawiona na niezla probe!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca 85
hehe no tak...ale nie ma tak latwo....do tanga trzeba dwojga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho rozpisałyście się dziewczęta :) Mała to może z tym pasem będzie lepiej... My już po wizycie u lekarza ... wszystko jest oki ... muszę zrobić troszkę badanek ... następna wizyta za 4 tyg czyli będzie już 36tc Ja też uważam, że cuda się zdarzają trzeba tylko wierzyć... 2 miesiące przede mną zaciążyła moja kuzynka, ma już córeczkę o którą bardzo długo się starali bodajże 4 lata ... badania, lekarze ... a teraz hop siup i druga córa zaraz się urodzi :) Kate gdzie ty się podziewasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca 85
podobno jak sie juz raz zaskoczy to potem idzie z gorki....tylko najgorsze te comiesieczne rozczarowanie...az sie nie chce wierzyc ze moga sie pojawic 2 krechy....bo ciagle od nowa to liczenie plodnie nie polodne dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest ... mi się udało w tym cyklu który całkowicie olałam i w ogóle nie pomyślałam że akurat teraz może się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Paczkowa, no co ty :D Jeszcze troche i urodzisz... Zreszta KAte tez... Matko jak ten czas leci jak sie juz zaciazy... Oj fajnie fajnie :D Oczekujaca grunt to walczyc i juz :D A jest o co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca 85
wrrr jak mnie te kody wnerwiaja...znow musze pisac na nowo....a wiec:) wczoraj wlasnie rozmawialam z mezem na temat "odpuszczenia" bo czytalam posty dziewczyn, ktore pisaly ze jak odpuscily zaszly....ale doszlismy do wniosku ze sie nie da odpuscic...bo jak? skoro trzeba liczyc te plodne dni, starac sie wtedy itp...caly czas to w glowie jest....a sa tu jeszcze jakies dziewczyny co sie staraja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla Fifi, ale narazie tez "odpuscila" duzo dziewczyn bylo, ale jakos przestaly pisac. Tylko my sie jakos zzylysmy i dotarlysmy do mety czyli 2 kresek. Wiec tak jak Mala napisala nie ma opcji zebys na tym topiku nie zaszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca 85
mam nadzieje :)) lece bo maz wrocil z pracy i poszedl z psem a ja musze jakas kolacje zrobic;) spokojnego wieczorka zycze WAM i dzieciaczkom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zrobić próby wątrobowe ... mam nadzieje że wyjdzie oki i nie będę miała cholestazy w sumie to nic mnie nie swędzi nawet skóra na brzuchu już nie swędzi. Zastanawia mnie gdzie się podziewa Kate ... jak którejś z was dłuższy czas nie ma to się martwię, że coś się niedobrego stało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze obchodzi z mezem jego urodziny... Nie pamietam kiedy ma, ale jakos tak chyba co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... jakoś tak miało być ... to miejmy nadzieję, że baluje i dlatego się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
jestesm, jestem ostatnio napisałam cały elaborat i poszło bo nie zauważyłam tego kodu, masakra nie wiem czy sie witałam z nową koleżanką? jeśli nie to witam:) fajnie, ze się o mnie martwicie: ) mąż ma urodziny za 2 dni ale dzis byli znajomi i dopiero poszli, mężo sobie wypił i go na wspomnienia wzięło a mnie krzyz i zebra mało nie wypadły, a ten dalej gada, myślałam, ze go walnę, no ale niech sie cieszy:) pączkowa ja próby wątrobowe juz robiłam jak mnie kiedys brzuch swędział, jak cię nie swędzi to pewnie będzie ok, mnie swędział i tez nic się nie działo dziewczyny ogladacie olimpiade? właśnie patrze na "czajniki" czyli curling , miom zdaniem najzabawniejsza dyscyplina :) normalnie boki zrywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate no nareszcie się odezwałaś :) No mam nadzieję że wyjdzie oki, podobno wtedy najbardziej swędzą stopy i dłonie, mnie nie swędzą całe szczęście. Wczoraj wam nie napisałam, a normalnie jestem w szoku bo moja waga jeszcze 10kg nie przekroczyła :) ... mamy 9,5 na + :) Dziś przywożą sofkę ... ale się cieszę szybko się wyrobili ... jeszcze tylko firanki i jakieś ozdoby na ścianę (chyba naklejki które wam kiedyś pokazywałam) i Oleczek może zamieszkać w swoim pokoiczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
przy cholestazie czytałam, ze dziewczyny się zadrapywały na smierc więc myślę, ze luz w twoim przypadku:) ja się ostatnio nie ważyłam ale cos koło 10 kg będzie, fajnie bo będzie mniej do zrzucania, potem założymy wątek jak zrzucic po ciąży:P marzą mi się szpilki normalnie a mąż jest smutny, ze za niedługo nie będzie brzuszka bo go bardzo polubił i chciałby zeby był cały czas, wariat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow napisalam i znow mi wcielo... Oni przez to straca stalych ludzi, ktorzy siedza na kafe... Bylam w sklepie i juz nogi mokre taka breja na chodnikach... Chyba trzeba kupi kalosze. A wogole zwalony humor mam chyba przez ten katar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A ja się wkurzyłam ... przywieźli sofkę ale okazało się że uszkodzili w transporcie skrzynie ze środka i sofka stoi ale muszę znów czekać na wymianę tej części ... bosz Byłam na ćwiczonkach z SR i po prostu dziś było jakoś tak ciężej niż zwykle, pewnie będę miała zakwasy. U mnie na chodnikach też straszna breja ... a jezdnie to chyba najgorsze w całym kraju ... po prostu dziura na dziurze ... jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie Paczkowa mialas powod do wkurzenia sie... A ja jestesm z siebie dumna :D Zrobilam obiad i zjadlam calego kotleta schabowego i mi smakowal... czyli obrzydzenie do miesa powoli mija :D Mezus sprzata a ja leze. Nie idziemy na imprezke, no bo jak jak ja kicham jak kot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu teraz powinno już być tylko lepiej ... będziesz jadła, a czasem nawet pożerała :) Troszkę mnie zaczyna wkurzać to kafe z tymi swoimi kodami, swojego czasu wiecznymi zawiasami i tym że moderatorzy nic nie robią tzn akurat na naszym topiku nie było tak źle chyba tylko raz trafiła się ta mamuśka czy jak jej tam było ... ale jak czytam nieraz co ludzie za obrzydlistwa wypisują to jestem w szoku ... na innych forach to od razu takie rzeczy kasują, a tu można robić co się chce. Kiedyś troszkę pisałam na www.benc.pl i teraz czasem czytuje sobie różne tematy na forum ... fajnie tam jest bo można dodawać zdjęcia i pisać różne rzeczy na swoim profilu i ustawić, że będą widziały je tylko osoby z dodanych znajomych .... Tak sobie pomyślałam, że mogły byśmy się tam przeprowadzić tworząc nowy temacik może ktoś by do nas dołączył i stworzyły byśmy większą grupkę ... Wejdźcie sobie na tą stronkę i popatrzcie może wam też się spodoba ... także czekam na odpowiedzi co do mojej propozycji ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa jestem za :D No... tylko by bylo trzeba wymyslic tytul... Wogole te zawiasy na kafe, ciagle jechanie po kims. rozumiem ze tu jest internet, ale bez przesady :D Jak namowic meza zeby dal mi obejrzec I Kto to mowi 2?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądałam ten film w ciąży :) ściągnęłam sobie :) Zobaczymy co na to reszta dziewczyn ... jak coś to ja założę temacik ... na pewno musi być i dla ciężarówek i dla młodych mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam włożyć warzywka i doprawić rosołek ... gotuję już na jutro ... a w sumie to jeszcze na dziś bo mężulek doczekać się nie może i tylko się pyta kiedy będzie już gotowy bo chce zjeść :) No i zaraz skoki ... kciuki za Małysza :) później wpadnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mi coś szwankuje bo ostatni post mi sie wyświetla z godz 17 ... a reszta gdzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, ale co znowu z tym KAFE. Tyle sie napisalysmy z Paczkowa i co wcieli tak o sobie nasze posty. Nie no to juz przechodzi ludzkie pojecie jak tu chaos panuje... Posty z godziny 19!!! Przegiecie na maska. Nic bedzie trzeba sie przeniesc na inna strone, bo tu to juz nie ma czego szukac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz sie pokazaly nasze posty... ale na glowej stronie topiki z 19... Nie pokazuje ze sa nowe wpisy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×