Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

kurde nie wiem co jest jak normalnie pisze to mi wszystko przechodzi, a jak chcę napisać wyniki badań to tylko słowo albo : (tak jak w poprzednich postach) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia83 dziekuje kochana, tak leze, i juz nawet nie czytam w necie o łozysku.....bo czym wiecej czytam tym wiecej spac w nocy nie moge....martwie sie....i pewnie bede dopoki nie wezle malego na rece i nie upewnie sie ze z nim i ze mna wszystko dobrze, ale na to jeszcze trzeba poczekać...staram sie byc dobrej mysli:* dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 8686 nie wkleily sie wyniki FSH i LH , tylko sa normy. Moze spróbuj jeszcze raz napisac. Jak dla mnie to testosteron w gornej granicy ale podejrzewam ze jest to testosteron calkowity, ktory o niczym nie mowi. Na Twoim miejscu zrobila bym badanie WOLNEGO TESTOSTERONU. Dodatkowo mozesz zrobic jeszcze : ANDROSTENDION,PROLAKTYNA, DHEAS, 17 OH PROGESTERON, TSH, FT3 i FT4. To sa generalnie najwazniejsze na pierwszy rzut oka hormony. Jak juz badac to badac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 8686 Estradiol jest wporzadku. FSH rowniez jest jak najbardziej oki. FSH mowi o rezerwie jajnikowej. Powyzej 10 swiadczy o wyczerpujacych sie jajeczkach. Ty masz 5 wiec jest super. Lh rowniez oki. Badania ktore powinnas wykonac rowniez na poczatku cyklu czyli miedzy 3-5 dniem to: 17 OH PROGESTERON, DHEAS, WOLNY TESTOSTERON, ANDROSTENDION. Te niestety trzeba na poczatku. Czesc z nich jest produkowana i przez jajniki i przez nadnercza, dlatego bada sie je na poczatku cyklu, poniewaz na poczatku np 17OH PROGESTERON jest produkowany tylko przez nadnercza, a w pozniejszym czasie produkuja go i nadnercza i jajniki. dlatego jak np wyszedl by Ci na poczatku podwyzszony wynik to wiadomo ze szwankuja nadnercza, a tak jak zrobisz pozniej to badanie to nie bedzie wiadomo co zle dziala, czy nadnercza czy jajniki. Takze nie rob tych hormonow co wymienilam wyzej w 20-22 dc, poniewaz wynik nie bedzie miarodajny. Zrob je przy najblizszej miesiaczce. W 20-22 dc mozesz zrobic tylko zwykly PROGESTERON, TSH, FT3,FT4 i PROLAKTYNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia83 dziękuje za interpretacje wyników :) Tak dokładnie PROGESTERON, TSH, FT3,FT4 i PROLAKTYNE mam skierowanie na te badania między 20-22 dc. Mam nadzieje, że w końcu coś będzie z tych naszych starań :( Niestety muszę odwołać dzisiejszą wizytę mojego M na badanie nasienia :( Ale jak to się mówi co się odwlecze to nie uciecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. musze sie wygadac bo mam dola. Od wczoraj mam jakies czarne mysli i obawy o dzidzie. A to przez to ze zmalal mi wczoraj bol piersi. W nocy dzis to snilo mi sie ze poronilam :( Masakra. ja juz glupieje :( Spac nie moge, non stop mysle czy wsio oki. W wtorek mam usg i boje sie go jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. musze sie wygadac bo mam dola. Od wczoraj mam jakies czarne mysli i obawy o dzidzie. A to przez to ze zmalal mi wczoraj bol piersi. W nocy dzis to snilo mi sie ze poronilam :( Masakra. ja juz glupieje :( Spac nie moge, non stop mysle czy wsio oki. W wtorek mam usg i boje sie go jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia83 ...powiem ci tak:)..... ja tez sie strasznie boje o moje dziecko... z uwagi na moj problem z ciąża...przepłakałam pare nocy....ale ktos mi powiedział ze stresem obawami i moim złym nastawieniem (z czym sie zgadzam z ta osobą) powoduje ze moje dziecko tez to odczuwa. DLatego naprawde nie wmawiaj sobie kochana powodow do obaw, niebawem USG i wszystko bedzie wiadomo masz normalne objawy jak kazda kobieta... jestes w bardzo wczesnej ciąży zeby sie zamartwiać:) Naprawde pomyśl o tym ze twoj stres wpływa na dzidzie i ona denerwuje sie razem z tobą a nie potrzebnie!!!!:* Bez obaw wierze ze jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki nasturcsja :) Wiem ze powinnam myslec pozytywnie i bede sie starala tak robic. Przerazil mnie ten sen dzisiaj :( Zreszta co ma byc to bedzie, chyba nie mamy na to wplywu i trzeba przyjac to co los dal. Od samego poczatku nie przyzwyczajalam sie do tej ciazy, bo wiem ze wszystko moze sie wydarzyc. Ale im dalej tym ciezej sie robi. Miejmy nadzieje ze i u ciebie i u mnie nic zlego sie nie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Cisza cos u Was. U mnie za to zalamanie :( Jak pisalam wczesniej i nasturcsja mnie pocieszala, ze zmalal mi bol piersi. bola tylko ja wstane po dluzszym lezeniu. Ale to jeszcze nic :( Od piatku mam takie zolte uplawy, zolte ,moze jano brazowe, sama nie wiem :( MAM zle przeczucie niestety :( Dzis pojechalam do szpitala zeby mi usg zrobili czy wsio oki, to lekarz powiedzial ze albo poloze sie na 4 dni i mi wtedy zrobia, a jak nie mam zamiaru sie polozyc to mi nie zrobia :( Nie mial prawa mnie tak potraktowac tak mi sie wydaje. Nie moze lekarz zmusic do polozenia sie. Najpierw sie chyba bada, a dopiero poznije jak cos jest nie tak to powinni polozyc na oddzial. a nie najpierw klada na oddzial a potem badaja. Ale pewnie o kase im chodzilo, bo od razu mi rzucil 4 dni lezenia. Cos mi sie wydaje ze stracilam dzidzie niestety :( Nie wiem jak ja dizsiaj zasne. Jutro musze jakiegos gina znalesc z usg i zobaczyc co sie dzieje. Masakra. Jezeli sie okaze ze dzidzi nie ma to chyba sie zalame :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ech... Miejmy nadzieję, że jednak będzie ok... U mnie nadal nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..heja dziewczyny ja juz tu nie bylam dobre 3 miesiace ale jakos musialam zajrzec;) monisiasonia83 ja na twym miejscu zaraz bieglabym do lekarza kule bele ja juz 2 razy poronilam i wiem co przezywasz masakra...ale miejmy nadzieje ze napiszesz ze jest wszystko dobrze... goroco pozdrawiam buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, I ja jestem tu nowa. W sumie jestem dopiero po jednym nieudanym cyklu ale juz sie stresuje. Zanim zaczelismy starania mierzylam temperature i wnioskuje, ze nie zawsze mialam owulacje. Jutro ide na pobranie krwi w celu zbadania hormonow. Lekarz mi jednakze powiedzial, ze nie beda miarodaje, bo 3 m-c bralam tabletki anty. wiec caly czas mam w organizmie hormony. Moze ktoras z Was rowniez robila badania hormonow po tabletkach i lekarz mial inna opinie na ten temat? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronga. Lekarz ma racje. Odczekaj minimum te 2 m-ce az hormony z tabletek sie ulotnia. Nie ma sensu robic teraz badan, bo to strata kasy. Probujcie sobie a za dwa miesiace zrobisz badania. Hormony sa drogie, wiec bez sensu jest je teraz robic jak i tak wynik wyjdzie niemiarodajny. Ja bym odradzala robienie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, od wczoraj tj w 26dc dostałam lekko brązowe plamienia. sama nie wiem co to może znaczyć. cykle przeważnie mam 27 dniowe.miała któraś z was takie plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia83 i jak bylas u lekarza lub na usg??? korajka jak tam u ciebie?? karolla a co dobrego u ciebie?? dziambelek tez cos nie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×