Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość cheeringup
ja dałam sobie czas do marca tego roku. staram się dopiero od niedawna, w sumie to mój pierwszy prawdziwy cykl starań. wcześniej miałam ciążę biochem. i minęło kilka miesięcy zanim mój organizm wogóle zaczął w miarę normalnie funkcjonować. na rozpęd dostałam właśnie CLO. moje pęcherzyki pękały też same i owu była. w ciążę zajść mogę raczej, tylko teraz czuję taka jakby presję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeringup
powodzenia!! PS czytałam gdzieś, że jak sie farbuje włosy to czasem rude dzieci wychodzą;)) uważaj :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o testach owulacyjnych powiem tak!,... staram sie z mezem od kwietnia poprzedniego roku....... testy za kazdym razem wskazywaly na owulacje..... jednak jej nie bylo.......a raczej nie pełna......dostałam CLO to tez moj pierwszy cykl z CLO ale co najlepsze robie test owulacyjny i nie pokazał mi owulki :) w tym miesiacu:).......ale nadal sie łudze..i moja doktorowa mowi zeby w te testy za bardzo nie wierzyc jest wiele czynnikow ktore wpływają na LH ....na własnej skorze sie przekonałam:)...jutro rano robie test i do lekarza na 12...... zobaczymy co tym razem pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeringup
no to dziękuję za wyjaśnienia:) niepotrzebnie kupiłam tak duże opakowanie... trzeba wyczekać do przyszłego czwartku i testować..chyba, że w środę przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeringup
dziękuję za odpowiedź. no to niepotrzebnie zakupiłam takie duże opakowanie tych testów:) pozostaje w takim razie czekać na przyszły czwartek i testować... i się rozczarować znając życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
U mnie natomiast pokazywały zawsze ow w prawidłowym czasie,ale ja nie miałam problemu z pękaniem raczej nigdy.Teraz pewnie zakupie jeśli nie będzie monitoringu. Do tego mierze rano temp. i pokrywa mi się ze skokiem temperatury.A właściwie to testy owu wychodzą pozytywne dzień przed skokiem-czyli poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeringup
mi też zawsze pękały, myśllę, że właśnie dlatego lekarz jest o to spokojny i kazał mi przyjść w okolicach okresu. in raczej liczy na ciążę ... mam wrażenie że czuję jajnik ten co przy owu i cycki trochę jakieś twarde, i w środku takie zgrubienia jakbym wyczywała...ale nie chcę wkręcać sobie ...autosugestia niestety jest zdradliwa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonaola
dzien dobry dziewczyny:):) nasturcsja...jak tam tescik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
nasturcja czy możemy się cieszyć razem z tobą????? Zabieram się za torcik niespodziankę na sobotę dla mojego M-ma urodzinki:) marzyłam sobie by dać mu wiadomy prezencik ale nie wyszło znowu:( Może na Wielkanoc się uda?? jestem ciut przybita dzisiaj,może to ta pogoda,a może katar...sama nie wiem.Eh byle się pozbierać bo za 10 dni znowu wytężona praca przed moim M i trzeba jakoś ten czas urozmaicić by nie było tylko "bo trzeba".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonaola
ha;hallo zagladam tu i zagladam a tu dzis nikogo nie ma hehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Sonaola nic się nie martw zlot czarownic będzie pewnie wieczorkiem hi hi hi,taki mały żarcik oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMALGORZATAA8
ZGŁASZA SIĘ CZAROWNICA ;) JA TEŻ CO CHWILĘ ZAGLĄDAM - ALE SIEDZĘ W PRACY (W GDAŃSKU ;)) I NIE ZAWSZE MAM JAK COŚ NAPISAĆ.... JAKBY MÓJ KIEROWNIK SIĘ DOWIEDZIAŁ JAK BARDZO STARAMY SIĘ O DZIDZIE CHYBA BY MNIE SZYBKO Z ROBOTY WYWALIŁ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziambelek
dzisiaj taki ospały dzień więc mało wiadomości...w niedziele robie test....i będzie pewnie buba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMALGORZATAA8
BĘDZIEMY TRZYMAŁY KCIUKI :) JA MUSZĘ CZEKAĆ AŻ DO 20-TEGO...ECH ŻE TO MUSI TYLE TRWAĆ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
O bido moja.....już myślałam że się nie oddzywasz bo się udało a tu proszę.....A co lekarz powiedział? ma jakiś plan dla Ciebie? Ściskam mocno i pocieszam jak mogę.....Przydały by się nam jakieś fluidki ciążowe-ma ktoś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też@przyszła,trzy dni spóźnienia wielkie nadzieje a teraz załamka już niewiem jak to sobie tłumaczyć żeby było łatwiej.Po tym hsg wszystko mi się poprzestawiało zawsze miałam regularne a teraz wiecznie coś.a już dzisiaj wyobrażałam sobie jak mówię to mężowi i całej rodzince:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie:(..... zwiekszoną mam dawke leków bromergon 2x dziennie po pół bo prolaktna wysoka...i CLO 2 x 1 od 4-8dc....... i monitoring jak do kwietnia sie nie uda.....klinika niepłodnosci..... troche mi chce płakać.... 3majcie sie ciepło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMALGORZATAA8
MAM POMYSŁ :) MOŻE POWINNYŚMY ZMIENIĆ TEMAT NASZEGO FORUM... ZAMIAST CHCĘ MIEĆ DZIECKO - TO "BĘDĘ MIAŁA DZIECKO - TYLKO JESTEM W TRAKCIE ROBIENIA ;)" MOŻE TO NAM POMOŻE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonaola
Malgorzata dobrze to wymyslilas hehe az sie usmialam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalgorzataa8
Sonaola bo ja już nie mam siły płakać - a śmiech to zdrowie ;) czas wyluzować, głęboko pooddychać, mocno pokochać i zasiać ziarenko - małego fasolka :) więc oficjalnie jesteśmy Paniami "pracującymi" na Fasolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonaola
malgorzata :)fajnie ze masz takie podejscie ja w sumie tez juz wzielam na luz..w sumie mam jeszcze czas i jeszcze sie nacieszymy wszystkie macierzynstwem:)i to beda najpiekniejsze chwile a w sumie miesiace w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalgorzataa8
NO NIBY ODPUŚCIŁAM...ALE JAK WIDZĘ KOBIETĘ W CIĄŻY TO NAGLE MOJE MYŚLI SĄ GDZIEŚ INDZIEJ - ZUPEŁNIE INNA PLANETA A JAK WRACAM NA ZIEMIĘ TO TRZYMAM SIĘ BRZUCHA I UŚMIECHAM SAMA DO SIEBIE - PO CZYM NIESTETY UŚWIADAMIAM SOBIE JAKI JEST MÓJ "STAN " NA TĄ CHWILĘ... A POKAŻCIE MI DZIECKO - CZYSTE SZALEŃSTWO - KOCHAM DZIECI - UWIELBIAM I NORMALNIE BZIKA DOSTAJĘ. MOGŁABYM JE CAŁOWAĆ W TE "PULCHNE DUPECZKI" CAŁYMI DNIAMI...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalgorzataa8
HIHI CENZURĘ MI SAMI WSTAWILI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Ja dziś i jutro mam mieć gości a właściwie dzisiejsi już wyszli . Jakoś dałam radę bo ciężarna nie dojechała za to jutro zjawi się szwagierka z 6mc ciążą- 4 w ciągu 4 lat u tej samej kobiety!!!! oszaleję chyba! dlaczego inne są tak płodne a ja taka nie dorobiona? Czuje się fatalnie,taka nie kobieca....lipa jak diabli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justeryna
Cześć Dziewczyny :) Miło mi Was ,,poznać". Chciałabym się dołączyć do Was, do tematu Będę Miała Dziecko, na razie nad Nim pracuję. Ja już też, podobnie jak większość z Was, bzika dostaję. Z mężem staramy się od pół roku i nic. Pomyślałam sobie, ok, w tym miesiącu kolejna ,,próba", jak się nie uda do lekarza. No i umówiłam już nawet wizytę w lutym, bo z moim nastawieniem pewnie się na niej skończy. Nie wychodzi i już, poza tym dziś zaobserwowałam jakiś taki dziwny, brązowawo-czerwony ,,upław". Niby połowa cyklu, więc z mężusiem.. tiru riru.. i zobaczymy. Najgorsze dla mnie jest to oczekiwanie, bo ja strasznie niecierpliwa jestem. No i denerwuje mnie to gadanie innych, że kiedy Dzidzia itp. No i to, że dużo koleżanek ma dzieciaczka... I wiem jak mąż pragnie Baby. Tylko jak ja dostaję @ to zaraz płacz, smutek, a mąż inaczej do tego podchodzi i mówi.. że na pewno za miesiąc, dwa się uda, że nie mogę tak o tym myśleć.. a ja sobie tak zakodowałam to pragnienie, że pewnie przez to nie wychodzi. W tym miesiącu obiecałam sobie, że wrzucam na luz, nawet trochę się udaje, ale zobaczymy... Pozdrawiam i 3mam kciuki za Wasze 2 kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziambelek
jedna kreska:(:(:(:(:((:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMALGORZATAA8
JUSTERYNA - JA TEŻ MOCNO WIERZĘ, ŻE TO TEN MIESIĄC...DZIŚ MAM NAWET MDŁOŚCI I GŁOWA NIE TA - TYLKO JA MAM TAK JESZCZE Z JEDNEGO POWODU - ZESPÓŁ JELITA WRAŻLIWEGO - WIĘC MOJE OBJAWY CIĄŻY POWTARZAJĄ SIĘ CZĘSTO I GĘSTO - ALE NIESTETY DIAGNOZA DO TEJ PORY TO JELITA :( ALE DZIŚ SIĘ NAKRĘCIŁAM... NO I TEŻ W KOŃCU ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA LEKARZA - ZMUSZĘ GO DO WSZYSTKICH BADAŃ - BO DO TEJ PORY SŁYSZAŁAM TYLKO ŻE MAMY SIĘ BZYKOLIĆ ILE WLEZIE... DZIAMBELEK- GŁOWA DO GÓRY! JESTEŚMY Z TOBĄ - I ZTYM SAMYM PÓKI CO ZMARTWIENIEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
hmmmmm...po dzisiejszej wizycie w klinice okazało się że mam endometriozę:( lipa jak diabli i że muszę w tą ciążę zajść bo to najlepsze ;lekarstwo....Tak więc mój pierwszy cykl z clo rozpoczęty:) prolaktynę tez mam wysoko ale nic na to nie dostaje bo mam problemy kardio. i leki na zbicie jej są dla mnie nie wskazane:* Zobaczymy co będzie. Za tydzień monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Dziambelku przykro mi :( łezka moja i dla Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×