Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ja juz po super weekendziku :) Co do imion dziewczynka Gabrysia a synka bym chciała Franek. Ale maz sie krzywi wiec jak sie uda zaciazyc to lepiej zeby byla panna. Bo inaczej bedzie wojna o imie :D Ja teraz czekam na @. Czuje ze dostane lada dzien. I pierwszy raz sie uciesze na jej widok :D Tylko sie pojawi obliczam 12dc i dzwonie do gienia u sie umawiam na 3 wizyty co 2 dzionek :D A teraz ide sie klas do loza, bo Kosci beda. ?(uwielbiam ten film ) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do piosenki. Ja mialam polska wersje Cohena (chyba tak to sie pisze :P) Uwielbiam ja do dzis. Orginal tez jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzia dziewczyny za podpowiedzi :) Ja właśnie wstałam i zaraz jem śniadanko bo okruszek głodny :) ... brzuszek chyba zaczął rosnąć coraz bardziej widzę różnicę ... wczoraj chciałam założyć spodnie których chyba z miesiąc na sobie nie miałam i niestety zapięłam się ale było mi strasznie ciasno ... Ja już zaczęłam chodzić w spodniach ciążowych które dostałam od siostry tak mi wygodnie nic mnie nie ciśnie :) bo w dźinach to już różnie bywa ... Dziś idę od fryzjera trzymajcie kciuki bo u tej fryzjerki jeszcze nie byłam ... będę się farbować chyba pasemka zrobię jasne bo wszyscy mi tu trąbią szczególnie dzióbas że mam być blondyna ... a ostatnio trochę kombinowałam i mam na głowie jakiś cynamonowy blond więc coś jak taki jasny karmel ... miałam iśc później się farbować bo niby nie powinno się chodzić w 1 trymestrze ale jakoś tak wyszło ... no i idę :) Zobaczymy co z tego wyjdzie ... Miłego dnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 30
Czesc dziewczynki! Sluchajcie,@ nie przyszla.Na 99% jestem pewna!!Okres mam zawsze jak w zegarku!,moze byc wczesniej ale nigdy pozniej.Do tego MOJE PIERSI-KOSZMAR!Bol jest nie do przezycia!,olbrzymie a sutki pieka.Maz musi zapomniec o nich.Bol brzucha! noi kregoslup,nie moge sie poruszac.W nocy nie ma spania,brzuch,piersi,kregoslup-nie pozwalaja. Mysle ze wiesiolek podzialal !!! Co sadzicie o moim opisie?? Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no mala było by super gdyby się okazało że sie udało, może teścik???zrob szybciutko i pisz nam jaki wynik, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 30
Hey Kate,z tym tescikiem to jeszcze poczekam.Tyyyyle co ja testow narobilam i zawsze bylo rozczarowanie,wiec tym razem sie nie pospiesze.Ale powiadomie jak bede wiedziala:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................12.......... ......... 23.09.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................2.................. ...13.09.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............27...............07.12.2009....... .... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............7..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............10...............23.04.2010...... . .??????????????????? kate1025................10...............20.04.2010..... . .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
hej karla no rzeczywiście w jednym czasie:) mala ale mowisz ze zawsze masz punktualnie, ja bym nie wytrzymała, ale nie namawiam, zrobisz jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Cześć dziewczyny, dawno nic nie pisałam bo jakiegoś strasznego doła wyłapałam :( Pączkowa oszczędzaj się w przygotowaniach do ślubu, dzidzia jest najważniejsza. Okres mi się spóźnia ale nie robie sobie nadziei bo ostatnio chodzę zestresowana na maxa więc to może być tylko reakcja organizmu. Powinnam mieć w sobotę, jak nie dostanę do piątku, pomyślę o teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
A ja łykam wiesiołka i popijam zieloną hebratę z nadzieją, że to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................12.......... ......... 23.09.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................3.................. ...14.10.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............27...............07.12.2009....... .... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............7..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............10...............23.04.2010...... . .??????????????????? kate1025................10...............20.04.2010..... . .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala trzymam kciukii!!! U mnie muli muli ten brzuchol a @ nie przychodzi. No niby jeszcze za wczesnie, ale juz by mogla :D Ide teraz polezec, bo zjadlam i mnie zmulilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 pączkowa..................24................8......................16.07.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................12.......... ......... 23.09.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................3.................. ...14.10.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............7..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............10...............23.04.2010...... .??????????????????? kate1025................10...............20.04.2010..... . .... ? witam dziewczynki ale sie ciesze ze tabelka zaciażonych sie powiększa. no dalej mala testuj. i odrazu pisz co tam. na pewno bedzie dobrze. jutro zaczyna mi sie 30 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mała testuj kochana co ma być to będzie ... trzymam kciuki Martusia staram się oszczędzać ale same wiecie jak to jest ... a mi to przeważnie wiatr w oczy ... no właśnie co do tego wiatru to mam go chyba we włosach że też ja się pokusiłam do pójścia do jakiejś tam fryzjerki ... och nie była to udana decyzja :( Ale jestem dobrej myśli zapisałam się do takie salonu z pierwszego zdarzenia :) byłam już tam kiedyś i wyszłam w siódmym niebie .... więc może uratują te moje włosiska ... no i od razu za jednym zamachem umówiłam się na pazury i makijaż ... jak szaleć to szaleć w końcu to tylko raz w życiu jest ślub (no przynajmniej kościelny :) ) No i jak już przejdę tę serię upiększaczy to poczuję się szczęśliwa ... a jak ja będę szczęśliwa to i okruszynek w brzuszku będzie fikał radosne koziołki :) Jutro jadę do troszkę większego miasta na buszowanie po sklepach muszę sobie sprawić jakąś kreację na poprawiny :) Może poprawie sobie humor bo jak tylko patrze w lustro to robi mi się słabo ... cóż to za włos bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za debilka... Stara sie o dziecko a pozniej idzie na serie upiekszaczy, w tym FARBOWANIE! Po co sprowadzasz dziecko na swiat a pozniej szkodzisz jego zdrowiu. No jakie glupie rursko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Zanim coś napiszesz używając jakiś wulgarnych słów to poczytaj sobie droga kobieto ... że farbowanie włosów nie wpływa na przebieg ciąży ani dziecko ... no chyba że jesteś lub będziesz jakąś wychuchaną i wydmuchaną mamą która położy się do łóżka nic nie robiąc bo a nóż zaszkodzi dziecku ... a może tusz to rzęs mi zaszkodzi ???? albo lakier do paznokci ??? ach tak no przecież szkodzi ten w kolorze czerwonym :/ Zajmij się sobą a nie wchodzisz na jakieś tam forum w którym nigdy nie brałaś udziału i wypisujesz jakieś tam swoje brednie ... Może zaraz mi powiesz że zaszkodzę dziecku bo nie śpię o 2:30 i jem czekoladowe płatki z mlekiem :/ Matko co za ludzie na tym świecie ... A może pomyśl o tym że ty zaszkodziłaś mojemu dziecku bo się zdenerwowałam na tę twoją wypowiedź w sensie słów "debilka" i "rursko" no nerwy jak najbardziej szkodzą ... więc żegnam Dziewczyny jak mnie wkurzają takie osoby które przychodzą nie wiadomo skąd i piszą jakieś swoje mądrości obrzucając błotem ... Czasem z tego wszystkiego to mam dość że się tak wpakowałam w to forum ... a teraz nie umiem już nie przeczytać i nie napisać do Was ... mój Dzióbas już na mnie krzyczy bo ja wszystko tak strasznie przeżywam czego może nie widać w postach bo ja nie daję się raczej sprowokować do pisania pod czyimś adresem jakichś krytykujących komentarzy raczej trzymam wszystko w sobie a dodatkowo nie potrafię czegoś olać ... wypuścić jednym a wypuścić drugim uchem ... więc przeżywam potem kilka dni ... już nie mówię nawet że ktoś mnie tu wkurzył bo zbierze mi normalnie lapka i nie pozwoli tu zaglądać już ostatnio chciał tak zrobić po tym jak coś tam mu nadbąknęłam o rozmowach z Nicole ... :/ Może troszkę odpuszczę na razie bo się wykończę tymi nerwami tyle jeszcze przygotowań do ślubu tyle spraw do załatwienia :( a tak mało czasu ... będę pisać i zaglądać ale postaram się ograniczyć chyba troszkę przynajmniej do czasu "po ślubie" napiszę wam czasem jak się czuję ja i okruszek :) jak idę przygotowania do ślubu ... a na pewno dam znać jak po wizycie 6 października :) Buziaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście teraz usnąć nie będę mogła przez takiego kogoś ... który tak naprawdę aż jeden post napisał i to pod moim adresem ... no pięknie wyskakuje jak filip z konopi i prawi morały ... czasem mam wrażenie ... a co tam lepiej ugryzę się w język ... pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac poprzednie strony to jezeli tylko zobaczysz ze ktos jest choc troche madrzejszy od ciebie to juz nasiadasz na ta osobe, pozniej piszesz jaka to jestes ofiara-biedna i pokrzywdzona.I straszysz ze odejdziesz z forum, by pojawialy sie posty typu: nie odchodz, zostan ma forum!!!! Ha ha ha!!!! Co za dziecinada...:) Moze powinnas zaczac sie leczyc skoro prawda ktora ktos napisal tak cie denerwuje i boli i nie potrafisz jej przyjac. Widze ze juz kogos tu probowalas wywalic z forum ale ta dziewczyna po prostu pokazala ze jest madrzejsza i sama dala sobie spokoj z tym topikiem. Wiec moze pokaz klase jezeli w ogole ja masz i zrob aut. Kafeteria to nie twoja wlasnosc i kazdy ma prawo tu sie wypowiadac. Ale tobie to faktycznie chlop powinien zabrac kompa. I wiesz co? Lata mi to kolo tylka czy ty bedziesz czy nie bedziesz spac 2 dni czy 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie mówię że odchodzę z forum bo nie mam takiego zamiaru Skoro ty masz prawo pisać co myślisz to i ja mam prawo pisać jaka to jestem biedna ofiara ... Żegnam Cię już ... może dyktuje Tobą zazdrość że ktoś może zawiązuje tu przyjaźnie i się wspiera ... a skoro lata Ci to koło tyłka to po co tu wchodzisz i piszesz ... zajmij się sobą i swoją mądrością ... Wcale bym się nie zdziwiła gdyby Nicole i jakaś tam MoniaSsS to była jedna i ta sama osoba i po prostu chciała się odegrać. Szkoda nerwów i pisania czegokolwiek na taką osobę ... pisz sobie do woli co chcesz na mój temat jeśli sprawia Ci to tak wielka przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Najlepszą rekacją jest BRAK reakcji :) Luzik Pączkowa !!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a wiesz pączkowa, że ja tez pomyślałam, że ta miła Pani to Nicola? ten sam miły ton:) szkoda słow na takie smutne, sfrustrowanie kobieciny, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny na bank to Nickol, bo czytajac to odrazu tak pomyslalam. Hehe. Paczkowa olej to. Panna zle przeczyatla, bo myslala ze to ty chcialas odejsc i to do Ciebie pisalysmy Nie odchodz. Wiec juz wiadomo, kto umnie czytac ze zrozumieniem. Bosz, co za babsztyl :P Moze, kapiel brac z termometrem, zeby spr czy woda aby nie zagoraca. Oj noromalnie az sie usmialam. Paczkowa w myslach trzepni ja w leb. Napewno pomorze :D U mnie brak @. No cholercia :) Pedze na misto Buzialeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no to super mala30, strasznie się cieszę, reszta dziwczyn pewnie, też. Gratulacje!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
O proszę czyżby wiesiołek pomagał? :) Gratuluję Mała!!! :) Ale widzę, że długo próbowałaś... ale efekt końcowy się liczy! super! :) Długo tego wiesiołka brałaś? Ja zaczęłam w tym cyklu dopiero... i marzy mi się już sukces... ;) Czas pokaże... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×