Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
saleminka

CO SĄDZICIE ?? PROSZĘ O PORADĘ LEKARZA LUB KOGOKOLWIEK

Polecane posty

Staramy się o dziecko już 2 lata, stosowaliśmy różne metody i udało się przy mierzeniu temperatury :) ale poroniłam :( nie było to poronienie samoistne, ani jednej kropelki krwi. Poronienie było zatrzymane i musiałam mieć wykonane łyżeczkowanie, jeśli ból po poronieniu samoistnym jest taki sam jak po zabiegu łyżeczkowaniu to można by powiedzieć, że miałam 2 samoistne. Bo miesiączki były tak samo bolesne jak po zabiegu i krwawienie było bardziej obfite i dłuższe, ale wtedy nie pomyślałam, że to mogła być ciąża. W cyklu w którym udało się nam, miałam spadek temperatury z 36,6 na 36,3 a potem podskoczyła na 36,8 i właśnie. Miałam brudzenie-jasne i wodniste(zanotowałam to jako śluz płodny) Cykle mam nieregularne, kiedyś trwały 34-36 dni a w chwili obecnej nawet 8tygodni (w tym cyklu zaszłam w ciąże) właśnie ta owulacja wystąpiła w 6 tygodniu cyklu. Okres mam zawsze 14 dnia od spadku temperatury i 13 dni po wzroście jej. Teraz miałam sytuację w której nie miałam spadku temperatury, jedynie wzrost 22.01 krwawienie opisze kilka dni 6.02 lekkie uczucie mokrości, śluz był brudnawy-jasny i wodnisty (u mnie jako płodny) 7.02 pobolewanie z prawej strony brzucha( zapewne jajnik) śluz nadal taki sam i bardziej wodnisty 8.02 nadal pobolewało mnie z prawej strony- nie przez cały dzień (kilka razy) śluz wodnisty 9.02wodnisty śluz 10.02 ten brudnawy wodnisty śluz prawie zanikł 11.02 brak śluzu-uczucie suchości 12.02 kłucia z prawej strony brzucha (raczej jajnik) 13.02 powrót śluzu wodnistego 36.6 14.02 śluz trochę wodnisty 36.6 15.02 tu była dopiero akcja moich narządów rodnych :) kłucia, pobolewania i rwania jajnika prawego, mocne kłucia w piersiach-chwilowe a jajników kilka godzin. 36,5 16.02 temp. 36,8 wodnisty śluz, potem śluz rozciągliwy i przejrzysty po stosunku (stosunek w prezerwatywie-rano) popołudniu bez prezerwatywy 17.02 śluz wodnisty temperatura 36,8 Szyjka macicy w dni wodnistego śluzu i tego rozciągliwego była miekka i otwarta, ale nie tak jak podczas miesiączki. Pobolewanie brzucha i jajnika. 18.02 temp. 36,8 19.02 temp.36,8 rano pojawiła się wrażliwość piersi-od strony pach-bardzo lekko pobolewały. 20.02 temp 36,9 pobolewanie brzucha(tępy-słaby) i jajników. Większa wrażliwość piersi. Rozdrażniona 21.02 temp 36,8 pobolewanie brzucha. Rozdrażniona i zmienne nastroje 22.02 temp 36,9 płaczliwa,rozdrażniona na MAX , nie pamiętam kiedy byłam, aż tak rozdrażniona,w ciąży . Okres wyznaczyłam sobie na 1 marca ,według objawów powinien się tak pojawić ,czy jest szansa że to ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×