Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile zarabia ksiegowa Wrocław

ile zarabia ksiegowa Wrocław

Polecane posty

Gość gość
chciałam pracować jako księgowa, nie udało się, poszłam gdzie indziej ale byłam 3 miesiące w biurze rachunkowym i na papierze wszystkie dziewczyny miały najniższą krajową....a właścicielka płaciła pod stołem, różnie w zależności od miesiąca jedna wiem na pewno miała co miesiąc 4 tys. na łapkę, reszta dużo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasuperksiegi
Wszystko zależy od klientów ;) Zapraszam do mojego biura rachunkowego Super Księgi. Siedzibę mamy we Wrocławiu i główne stąd są nasi klienci. Nie wykluczamy współpracy z firmami z innego miasta. Nasz elektroniczny system wglądu w dokumenty doskonale sprawdza się przy współpracy na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do współpracy z naszym wykwalifikowanym zespołem w zakresie księgowości. Zajmujemy się od najmniejszych do największych przedsiębiorstw. Nasze biuro wyposażone jest w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, dzięki któremu może zagwarantować pełną ochronę danych księgowych i kadrowych. Wyniki pracy Biura prezentowane są dla klientów w przystępny sposób 24 godziny na dobę przez cały tydzień OnLine. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura: www.superksiegi.pl Nr tel. 71 342 69 47 tel. kom. 696 050 299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dseee
Znajoma poleciła mi biuro Super Księgi. Korzysta z ich usług od jakiegoś czasu i wszystko zawsze jest bezbłędnie i szybko wykonane. Wybrałam księgową Panią Elżbietę, to bardzo sympatyczna i doświadczona kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssds
Jeżeli zajdziesz na stronę www.superksiegi.pl, to znajdziesz fajną ofertę. Korzystam z ich usług od początku prowadzenia biznesu, tak naprawdę to dzięki nim w ogóle założyłem bezproblemowo firmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre biuro księgowe potrafi mieć naprawdę solidne obroty, ale w sumie to mnie to w ogóle nie dziwi. Ja na przykład współpracuję z biurem http://financialluk.pl/ a wiem z zaufanego źródła, że takich firm obsługują bardzo dużo. No cóż, jak się dobrze pracuje to i klienci są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gepartam
Nie czekajcie na pojawianie się takich ofert. Przecież lepiej samodzielnie zostawiać CV w firmach, które Was interesują. Macie np. http://taxcare.pl/kontakt/ I wtedy firmy zazwyczaj zaczynają rekrutację od osób, które się same zgłosiły. Bo po ogłoszeniach robi się tego tyle, że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi z najlepszych naprawdę sporo zarabiają. Widzę po mojej księgowej z http://www.biuro-wroclaw.pl/ obsługują klientów z sektora mśp i do tego większe firmy, więc pracy mają co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka867
Temat chyba trochę umarł, a chętnie poznałabym aktualne dane. Mam 13 lat praktyki, bo pracowałem w księgowości przez większość studiów, studia kierunkowe, zrobione dwie podyplomówki (podatki i finanse). Co chwilę propozycję innej pracy. W obecnej (Wrocław, usługi i produkcja, polski kapitał, 80 osób, w tym 60 stałe, reszta na produkcji bardzo rotująca, 3 osoby w zarządzie, spółka zoo. Prowadzę wszystko - wklepywanie, księgowość, kadry, raporty, porady itd.) Mam 5700 na rękę, czasem wpadnie premia jak jest więcej roboty, zawsze jakiś dodatek na święta (ale nie mam żadnej kasy "pod stołem") plus karta m.sport i medyczna. Szkolenia jakie chcę. Rekruterzy jak wyciągam od nich potencjalne widełki płacowe, kuszą zwykle około 2 tysiącami więcej, ale na razie bardziej cenię sobie spokój i pewność aktualnego miejsca. Kilka moich znajomych ze studiów pracuje po różnych korpo we Wrocławiu i mają 8-9 tysięcy za mniejszy zakres i czas pracy. Nijak się to wszystko ma do raportów online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz po ofertach - http://www.gowork.pl/praca/wroclaw;l Na początek koło 2k, później coraz więcej. Oczywiście na najlkepsze zarobki można liczyć w korpo - tam nawet powyżehj 10 tysięcy, ale mowa już o głównej księgowej z wieloletnim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli poszukujecie dobrego biura to zdecydowanie poleciłabym to http://www.mitaxx.pl/ Dla mnie zdecydowany numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uller9

Ożywiam temat - zaktualizujmy dane na 2019! 

Jestem księgową w kilkudziesięcioosobowej firmie z paroletnim doświadczeniem - pensja zasadnicza to 5 tys. zł brutto. 

W korporacji płacą kilkaset zł więcej, ale jest multum nadgodzin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

mamy 2020 rok księgowi z 8 letnim doświadczeniem znający przepisy vat kadry zarabiają we Wrocku 4 tys netto dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×