Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Morii

Co sądzicie o sexie bez zobowiązań?

Polecane posty

Osoba Trzecia, też tak myśle że lepszy jesz seks bez zobowiązań :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misshyde
jest jak najbardziej ok dopuki nie uslyszy sie od faceta cudownego tkstu moglbym sie w tobie zakochac, ale... a po co przeciez mi o to nie chodzi wcale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.. trochę zagubiona
racja - seks bez zobowiązań, mimo wielu wad, jest jednakowoż lepszy niż zobowiązania bez seksu :) i zgadzam sie również z: 18:21 nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań. Udany seks rodzi przywiązanie i uzależnienie od tej drugiej osoby, szczególnie kobiety łatwo i szybko się angażują w takie układy. Dla faceta nadal chodzi tylko o seks, a kobieta jest już zakochana. Chciałaby pogłębienia relacji, ale nic nie mówi, bo facet mógłby w ogóle przestać się z nią spotykać. I tak cierpi w tym niby wolnym związku targana frustracjami. Wiem to z autopsji... miałam sie nie angażować... ale z drugiej strony, wspaniały seks wzbogacony uczuciami i emocjami - to dopiero jest coś :D Jednak brakowało mi czegoś i po roku takiego związku, gdzie on mi zabraniał się angażować i "kazał" traktować jak sex maszynę, poznałam innego faceta. Powiedziałam tamtemu o nim i co ? Kiedyś mówił że zaakceptuje to, pogodzi się itd i okazało się że mylił się. I co ? Oszalał, miotał się jak ranne zwierzę od wściekłości do rozpaczy, nagle okazało się że mnie kocha, że zawsze mu zależało... Potwierdzają się dwie smutne (jak dla mnie) reguły: - że facet goni za tym co mu ucieka, a jak dasz mu serce na dłoni to on Tobie kopa w d... - i druga że docenia się coś, jak się to straci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to z autopsji... miałam sie nie angażować... ale z drugiej strony, wspaniały seks wzbogacony uczuciami i emocjami - to dopiero jest coś mam tak samo, chyba sie zakochałam a on mi mówił \"że mam się tylko nie zakochać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki układ nie jest dobry
trwałam w nim 5 lat. facet był bez uczuć co chwilę od niego słyszałam ze to tylko seks. zakochałam sie po uszy i oprocz cierpienia niewiele wyniosłam z całej tej sytuacji. zdecydowanie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka waleciarska
Sex bez zobowiązań rodzi zobowiązania - leczenie rzeżączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×