Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chinczykowy

Skośne oczka u faceta.

Polecane posty

Gość Chinczykowy

mam skośne oczy, ponoc dawni przodkowie sie wywodzą ze wschodu, niecierpie ich niestety, w gimnazjum często na mnie gadali chińczyk, teraz w średniej jakos nie, widocznie są wychowani ale przez te oczy bardzo stracilem odwage do dziewczyn i wogule wole sie niewychylac w róznych sprawach. pomuzcie mi zeby pozbyc sie kompleksu. nienawidze moich oczu. NIECIERPIE a jak ktos na mnie woła chinczyk czy cos podobnego to gotuje mi sie w środku z zdenerwowania i wstydu. gdybym mial normalne oczy to bylbym przystojniejszy napewno. jak skoncze szkole to przeprowadzam sie do Anglii. tam jest tolerancja na najwyzszym poziomie. nikt na nikogo nie patrzy i niewysmiewa ale boje sie ze niebede sie tam czuł najlepiej. pomozcie mi co mam se do głowy wbic zeby nabrac odwagi do dziewczyn i wogule. PROSZE : ( P.S kolor oczu to zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellieeee
eh ladnego pieknego dnia poznasz taka co sie zakocha w twoich oczach! powinienes sie cieszyc z tego co oryginalne, docenisz za pare lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinczykowy
ja uwielbiam rzeczy oryginalne i to bardzo ale tej akurat nie bo mi przeszkadza w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniaaaa
Ja uwielbiam skosne oczy u chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym skoczył 33 i 1/3
bo i tak życie już przegrałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreeeeeeeeeeeeet
ja bym do chin wyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×