Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hefalumpek5

cięzko mi wytrzymać 8h za biurkiem...

Polecane posty

Gość hefalumpek5

a zawsze wydawało mi sie ze taka własnie prace będę wykonywac po studiach ( filologia) i jakos to akceptowałam w teorii, a tymczasem po jednym próbnym dniu w firmie, 8 h przed kompem spedziłam tłumacząc jakies dokumenty, umowy, oferty i maile, a slownictwo ekonomiczno- prawne wiec robiłam to obłozona slownikami i dziobałam słowko po słówku, nie wiem jakas czułam sie taka wyeksploatowana, wymęczona, brakowało mi ruchu i godziny bardzo mi sie dluzyły, moja prawdziwa pasja jest rysunek i wszystko co z plastyka zwiazane a w takiej pracy trzeba siedziec bez ruchu i zero kreatywnosci, ale na studia artystyczne nie miałam odwagi a teraz chyba juz za pozno, mam 27 lat..., a moze tak własnie wyglada dzien pracy? moze narzekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srjyyk
przecież to był dopiero twój pierwszy dzień!! z każdym następnym będzie lepiej, będziesz zapamietywać coraz więcej słóswek i nie bęziesz musiała co chwila zerkać do słówników. Poza tym byłaś zestresowana, przejęta. Daj sobie szansę i nie trać entuzjazmu!! Bo będzie coraz lepiej i łatwiej! Pamiętam swój pierwszy dzień, przyszłam do domu i padłam na ryj. I kolejnego dnia też i tak jeszcze było przez jakiś czas. Byłam nieprzytomna. A teraz śmigam, dużo się nauczyłam, więc nie muszę się ciągle sprawdzać. Poza tym jak już jestem sprawniejsza w pracy to łatwiej mi to idzie, przez co mogę sobie pozwolić na przerwy. Teraz po pracy mam dodatkowe zajęcia i nie brauje mi na nic czasu i nie jestem już zmęczona. Organizm musi się przestawić na pracę, zobaczysz, będziesz mieć tak samo. Tylko się nie załamuj. Idź spać i jutro idź do pracy, nie jest źle a będzie coraz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakakka
a jak platna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpek5
narazie jestem na kilku dniach próbnych, za darmo, potem sie odezwą, ewentualnie...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×