Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewuszka86_1

Zmarszczki w wieku 23 lat-pomocy!

Polecane posty

Gość dziewuszka86_1

Kochani czy to możliwe żeby juz wieku 23 lat zaczely pojawiac mi sie zmarszczki? Zauważyłam ,ze jak mruże oczy to przy brwiach strasznie mi sie marszczy, robią sie zagiecia, kiedys tak nie mialam. Ciagle uzywam masci na tradzik, ktore strasznie wysuszja moze one sa przyczyna. Czy polecicie jakis krem na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego uzywasz na tradzik
byc moze to jest przyczyna kremy z kwasami czy retinoidy sa fotouczulajace i zluszczaja naskorek przez co skora jest ciensza i nie ma swojej warstwy ochronnej (poki sie nie zregeneruje) i chlonie wszelkie swinstwa promienie UV, zanieczyszczone powietrze np spalinami nadtlenek benzoilu generuje wolne rodniki przy zluszczajacych specyfikach konieczna jest fotoochrona a konkretnego kremu to ja Ci nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego uzywasz na tradzik
aha no i wszystko co ma alkohol w skladzie, alkohol wysusza i niszczy bariere ochronna skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Tea.
Tak jak pisała koleżanka - na dzień krem z filtrem, conajmniej SPF10. Poszukaj takiego, który jest dobry dla Twojej cery, np. matujący lub antybakteryjny. Na dzień matuj, wysuszaj, a na noc odżywiaj i nawilżaj, bo przesuszysz skórę i będzie zmarszczek jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nic w tym dziwnego, ze masz w tym wieku zmarszczki biorac pod uwage, ze produkcja kolagenu od 18 roku zycia gwaltownie spada...oprocz kremu nawilzajacego proponuje raz w tyg maseczke nawilzajaca. Kazda skor, nawet najbardziej tradzikowa potrzebuje \"pić\", inaczej zmarszczki i szary koloryt gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
Sekret jedwabistej skory oraz lsniacych wlosow arabskich kobiet tkwi w olejku arganowym. Zapraszam do zapoznania sie z linia naturanych kosmetykow prosto z Maroka .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianetka
j tez mam 23 lata i zmarszczke na czole:( starzejemy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 25 lat i zmarszczki mimiczne wokół oczu. Kupiłam sobie krem pod oczy Avon Anew. Nie pamiętam nazwy, ale to ten gdzie w jednym słoiczku jest osobno krem na dzień i na noc. Jest rewelacyjny!! Skóra się wygładziła i zmarszczki znikają. Jest trochę drogi, ale na Allegro można go dostać za 20zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka86_1
przepraszam,ze dopiero teraz odpisuje, ale nie miałam czasu usiąsc do komputera. Narazie używam isotrxin i duac na przemian,(wczesniej zineryt i brevoxyl) . Nie dlugo wybiore sie do dermatologa, po zmiane tych kremów poniewaz zbliza sie lato i chcialabym sie troche opalic bo moja skóra jest strasznie szara, blada- ciężko to opisac. Myślałam zeby przejsc sie do kosmetyczki na jakaś dobra maseczke nawilzajaca, co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka00
Na pewno masz strasznie odwodnia skore i zamiast w drogie kremy, ktore g dadza, zainwestuj w dobre tluszcze, czyli w wiesiolek, jedz olej lniany, oliwe z oliwej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na suchą skórę krem nawilżający. Na zmarszczki niestety tylko wizyta w gabinecie u lekarza. Najlepiej je wypełnić kwasem hialuronowym na przykład http://www.techderm.pl/ . Takie zabiegi są coraz tańsze i zrobienie małego wypełnienia 1-2 razy w roku to nie jest już jakiś straszny wydatek więc jak ktoś ma taką potrzebę to naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet mandelie
ja np zauwazam u siebie tak zwaną lwią zmarszczkę pomiedzy brwiami podejrzewam ze sie robi poniewaz czesto jak mnie np boli glowa mam migrene to marszczę tą okolicę.... ;/ wlasnie zastanawiam się nad wstrzyknięciem sobie botoksu na migrenę bo to podobno pomaga chce się w tej sprawie umowic na konsultację wybieram się do katarzyny mudel w ars estetica ktos kojarzy panią doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

Ja pije sobie kolagen od doppelherza po prostu i on daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Na zmarszczy nie ma rady. Domowe metody nie działają, może ewentualnie jakieś ćwiczenia na mięśnie twarzy, ale nie daje to rezultatów :( Ja mam podobny problem, mam 25 lat i okropne zmarszczki. Mama namówiła mnie na zabieg w Instytucie Piękna Bielenda. Pani doktor zastosowała jad kiełbasiany, wyjaśniła mi wszystko, jak to działa i jakie przyniesie efekty. Byłam w szoku jak szybko mogłam pozbyć się niechcianego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×