Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JUSTUS

SZKOŁA JĘZYKOWA KRAKÓW angielski

Polecane posty

witam. W której ze szkół w Krakowie najlepiej się uczyć angielskiego?? chciałabym zdrobić FCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobrze pamiętam to moja znajoma uczęszczała na naukę języka angielskiego do szkoły językowej http://www.makilen.pl/, bardzo chwaliła sobie zajęcia. Zarówno pod kątem przygotowania jak i wiedzy tam przekazywanej. Za jej radą ja także mam zamiar się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroska
w tej kwestii nie ma co eksperymentować - lincoln od lat jest bezkonkurencyjny i wcale nie zaniża sobie poziomu, jest coraz lepiej. Chodziłam i i na angielski i na niemeicki, a teraz zabieram sie za rosyjski... bo wiem, że lepiej nie znajdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym skusił sie na tę polecaną szkołę jezykową www.makilen.pl, dużo dobrego o niej słyszałem nie tylko w sieci, ale też od znajomych, którzy chcieli podszkolić troche swój skill językowy, więc w sumie nie ma tu się co za bardzo zastanawiać tylko brać i korzystać z wiedzy lepszych od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaModrooka
Nie ma się co wiele zastanawiać - Lincoln jest najlepszy i to zdecydowanie. Rewelacyjny poziom, super ludzie i dobre ceny. Z resztą ogarnij sobie ich stronkę: www.lincoln.edu.pl - często mają tam fajne promocje i pakiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali_op
Mój syn miał bardzo fajne zajęcia w tej szkole http://leader.edu.pl/ . Zajęcia były super, bo nie dość ze mieli bardzo dobre podejście do dzieci, to do tego były robione w małych grupkach. Syn od zawsze miał problemy z nauką, tu nadrobił zaległości. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×