Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaaaaaaaaaaa

jak sie wyroznic na rozmowie kwalifikacyjnej?

Polecane posty

Gość malaaaaaaaaaaa

macie jakies pomysly? jak pisac cv i podanie bo moze ja cos robie nie tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko ty
poszukujesz odpowiedzi na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz na różne sposoby. Począwszy od świetnego przygotowania merytorycznego i dużej elokwencji, skończywszy na mini, szpilkach i przeźroczystej bluzce. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiagnąć i o jaką pracę walczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiiaaaa
elokwencji? napisz cos wiecej tez mnie tointeresuje szpile i mini odpadaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsoe938oa
ubierz majtki na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz sie wyróżnić, to napierw sprawdź, jakie są wymagania na danym stanowisku. 80% ludzi odpada na etapie przygotowania CV. Z tych, co się zakwalifikują do rozmowy, 80% nie ma nic sensownego do powiedzenia. Ani na swój temat, ani na jakiekolwiek inny. Opowiadaja niestety głupoty. Jednym z mich ulubionych pytań na rozmowach tego typu, które zadaję kandydatom, jest: jaką dobrą książkę ostatnio przeczytałeś/aś? Spróbuj ją streścić w paru zdaniach. Bez umiejętności wypowiadania sie i znajomości poprawnej polszczyzny ludzie się na tym wykładają. Oczywiście nie dotyczy to osobników starających się o np pracę ochroniarza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miachala aniola
a moglbys powiedziec jakie to jest dobre cv? te porady z internetu, ze stron typu pracuj.pl czy gazetapraca.pl to znam, a i tak mam wrazenie ze moje cv jest kiepskie... dokladniej- koncze studia, zostal mi semestr, ci co szukaja studentow nie chce mnie bo za krotko bym pracowala, a ci co nie chca studentow to mnie nie chca bo jestem studentka mimo ze nie mam wcale zajec i dlatego moge spokojnie pracowac! no i jak tu se nie palnac w leb? co ja mam napisac by wiecej osob oddzwaniało , ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob kupę i puść bąka na środk
u pokoju w ktorym bedzie romowa. na pewno cie zapamietaja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rozmowie najlepiej na drugi dzień napisz maila do (przyszłego - miejmy nadzieję) pracodawcy i jeszcze raz podziękuj za poświęcony czas na rozmowę itd. Dzięki temu może nie koniecznie \'wyróżnisz się\' z tłumu ale zapewne utrwalisz się w pamięci pracodawcy co będzie dla ciebie znacznym + ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszowaty
przede wszystkim przygotuj swoje cv i list motywacyjny pod konkretną ofertę pracy, dowiedz się czegoś o firmie do której idziesz. nie ma nic gorszego niż cv czy list motywacyjny napisany bezmyślnie.. poza tym uwaga na temat odezwania się 2 dni po rozmowie jest super - możesz napisać, że jeśli chcieliby o cokolwiek jeszcze zapytać to jesteś do syspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×