Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EmiBaby99

Proszę pomóżmy Oli

Polecane posty

Dziewczyny, Dostałam dzisiaj email od mojej przyjaciółki z informacją, że mała Ola potrzebuje pomocy. Przeżyła pożar i teraz czeka ją rehabilitacja. Aby jej pomóc podobno wystarczy wysłać email do znajomych- mam nadzieje, że to naprawdę działa. Zawsze warto spróbować. Ja sama już wysłałam tę wiadomość do wszystkich swoich znajomych, ale nie mam ich zbyt wielu:( Ten email musi być wysyłany w niezmienionej formie dlatego jeżeli zdecydujecie się pomóc proszę o emaila na mój adres: pusia25@yahoo.com a ja każdej z was odeślę tę wiadomość, abyście mogły wysłać ją dalej. Nas to nic nie kosztuje oprócz kilku minut. Dziękuję. Tu jest treść emaila: PROŚBA !!! PRZESLIJ GDZIE MOZESZ w niezmienionej formie Pozdrawiam i Szczęść Boże Ola wygrała z ogniem bój o życie, teraz walczy o swoją przyszłość! 14-sto miesięczna dziewczynka ma spaloną skórę , uszkodzone kości czaszki na skutek wysokiej temperatury, nie ma połowy twarzy. Po pożarze trafiła do krakowskiego szpitala w Prokocimiu i jest pod opieką chirurga specjalisty od oparzeń doc. Jacka Puchały . Czekają ją kolejne operacje i długa rehabilitacja, na którą potrzebne są pieniądze NIE MAMY NIC -RODZICE SĄ BEZSILNI. Nie zmieniaj tresci tego maila tylko po prostu prześlij go dalej. Ciebie kosztuje to tylko kliknięcie, a rodzice dostają 3 grosze za każdegomaila przesłanego w tej formie. Mail zawiera skrypt html który zlicza ile razy był wysłany a płaci firmazajmująca się badaniami skuteczności mailingu jako formy marketingowej.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować