Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2face

Moja córcia Liliana

Polecane posty

Moj szkrabki ma już 22 tyg i coraz mniej czasu na podjęcie decyzji o imieniu. Mam dylemat pomiędzy Amelia a Liliana. Nie chcę nazwać córki imieniem które by ją ośmieszało dlatego proszę o opinię. Chciałabym aby miała ładne imię niekoniecznie wyjątkowe aczkolwiek Zosia bardzo mi się podobało ale niestety otworzyli na osiedlu u mnie mięsny sklep o nazwie Zosia i za cholerke nie nazwę już jej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiyu
oba te imiona są ładne. ja wybrałabym Liliannę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z Gdyni
Wiesz Amelka ładnie ale kojarzy się z"mela "z zdrobnienu w sumie Amelja to pięknei mię ale ma piętno zawsze możesz nazwać ćórcie Liliana a na drugie Amelka czy jakie chcesz :) mi się podoba ime Selena bo w zdrobnienu ma Selanka np Selenka Violetka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka malibu.
uwielbiam imie Lila, jest cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiyu
a c sądzicie o imieniu Lidia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka lilka fajne
imie Amelia jakoś mnie drażni nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
amelek jest naprawde sporo Lila jest bardzo ładne ja zawsze marzyłam o Hance, Zuzi lub Antosi nadal mam nadzieje ze kiedys bede miała szanse tak nazwac swoja cóeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMIONKA BRZYDKIE
obydwa okropne-amelia-jest ich dużo i faktycznie mela brzmi paskudnie-jeżdżąc na wieś słyszałam jak zwierzaki tak nazywano. LIlianna- starodawnie-lilka,lila-panna lila :D Czy nie ma normalniejszych imon? Moda na niektóre imona przemija-tak jak na te ale są imiona które zawsze sa modne,śliczne- Anna, Katarzyna, Magdalena, Paulina, Marta, Maja, Patrycja, Weronika, Wiktoria itp. ZASTANÓW SIĘ ŻEBY DZIECKA NIE SKRZYWDZIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie lilianka ladniejsze... sama tak corci dalam... ale widze ze to imie jest coraz popularniejsze niestety a chcialam zeby miala nieoklepane imie... dasz jak bedziesz chciala tylko ja teraz ubolewam nad faktem ze zaraz lilianek bedzie jak mrowkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgd
szczerze? gdy słysze liliana, to mi na rzygi sie zbiera a amelia tak bardzo mi sie podobało, ze dałam sobie na 3 imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliana ladniejsze zdecydownie ale ja wole lidia lub lucyna dla swojej :> ladnie tez jest liwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króliczekM
dla mnie zdecydowanie ładniejsze Amelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wszystkie wypowiedzi, asia-k właśnie wybierając te imię chciałam żeby to nie była kolejna Julka, Liliana nie slyszałam żeby w środ znajomych ktoś tak nazwał swoją córeczkę ale to nie uniknione że będzie coraz więcej Lilianek ponieważ to śliczne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 21 tc i jeszczecnie wiem czy będzievchłopak czy dziewczynka. Wiem tylkobże jak będzie dziewczynka będzie Liliana ( Amelia z jakiegoś tam języka oznacza chorobę wenetyczną, bez obrazy dla wszystkich Ameli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się bardziej podoba Liliana. Jest to rzadkie imie. Skracałabym Lilka. Nigdy nie spotykam nikogo o takim imieniu. Amelka też mnie jakoś irytuje. Pewnie jest jakiś powód ale ja nie umiem go określić słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba naprawdę bardzo ładne, żadne tam ośmieszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się bardziej podoba Liliana. Jest to rzadkie imie. Skracałabym Lilka. Nigdy nie spotykam nikogo o takim imieniu. DOKLADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia nie oznacza choroby wenerycznej, tylko chorobę (po łacinie) gdy dziecko się rodzi bez kończyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba bardzo ładne wybrałabym Lilianę, bo Amelia oklepane już bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani jedno ani drugie Amelii to pelo teraz i oklepane strasznie,a Liliana to takie staroswieckie i nieciekawe,osmieszajace dziecko,mi podoba sie Beata ,Jagoda albo Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×