Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość disneyland

kto byl w disneylandzie w paryzu-mam pytania

Polecane posty

Gość gość
Na stronie Parkmanii można też kupić bilety do hotelu, który jest na terenie parku. W tej cenie jest już wejściówka. Pobyt trochę kosztuje, ale w cenie jest już nocleg+wejście i zostaje tylko do ogarnięcia dojazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie transportu z lotniska to polecam firmę http://autobusparyz.pl/ Korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona, przyjemnie i szybko, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajną opcją dojazdu jest autobusparyż. w disneylandzie jest bardzo fajnie! wspaniała wycieczka nie tylko dla dziecka, ale i dla dorosłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Disneyland, bo jest uroczy i olbrzymi. Dotarłam przy pomocy firmy przewozowej autobusparyż, która ma niskie ceny i jest opcją wygodną. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Disneyland jest bardzo fajny, ale foldery na miejscu nie są tanie i warto pobrać za free z netu i to w naszym języku, a dotarłam bezproblemowo do Disneylandu korzystając z usług firmy transportowej Autobusparyż. Firma naprawdę konkretna i nie bierze dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Właśnie widzę, że cena noclegu jest na Parkmanii ustalana indywidualnie, ale może zdradzicie ile u was wyszło za całą rodzinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam wyszło niewiele ponad 2.000zł. W tym mieliśmy wejście do parku na 3 dni i nocleg na 2 noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam paryski Disneyland. Jest moim zdaniem lepszy od tego amerykańskiego i nie jest to konieczna forma dla osób z dziećmi. Dla dorosłych to też fajna frajda. Dotarłam tam dzięki usługom firmy Autobusparyż. Mają świetne połączenia i ceny na naszą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam zapytać ile osób liczy Wasza rodzinka, że płaciliście 2.000;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknie się reklamujecie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za waszą namową skorzystałam z firmy autobusparyz. Naprawdę to fajna opcja podrózowania, a sam Paryż jest cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak :D zakochałam się w Paryżu <3 jest piękny! Też podróżowałam z AutobusParyz i sobie chwale. Na pewno przy kolejnej wizycie też skorzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ciapatych się nie boicie ? Zamachy, maczety, ciężarówki, te sprawy ? Ostatnio jest tego naprawdę sporo. U nas jest jeszcze względnie bezpiecznie pod tym względem, mało ciapatości. Bardzo się tu wyróżniają no i nie ma dla nich takiego przyzwolenia i tolerancji, każdy patrzy na nich podejrzliwie. Mały Ciapatong mówi do matki: Mamo, wsadź mnie pod szkołą ! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Disneyland to piękna sprawa nie tylko dla dziecka, ale i dla dorosłych. Jechałam tam autobusparyz. Bardzo fajna opcja podróży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie gdzie teraz kupić bilety na letni wyjazd, żeby było najtaniej? Podobno teraz będą najniższe ceny wyjazdów na lato 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo na stronie Parkmanii ruszy sprzedaż tanich biletów na sezon 2018, możesz tam polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam z Francji. moim przewoźnikiem był autobusparyz, którego również serdecznie wszystkim polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ostatnio korzystaliśmy z autobusparyz i byliśmy zadowoleni. Przystanek końcowy był w samym Paryżu. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z tego przewoźnika (autobusparyz) korzystałam dokładnie dwa dni temu. Polecam i pozdrawiam z Paryza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cena była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auto Bus Paryż
Koszt dojazdu z lotniska Paryż Beauvais do Disneyland Paris to 120 euro za busa Ford Transit Custom w jedną stronę (max.8 osób). Z przejazdem przez Paryż koszt wynosi 25€/os. Koszt dojazdu do hotelu w Paryżu to 20€/os. Porte Maillot, czyli rogatki Paryża i metro nr 1, to koszt 15€/os. Aktualnie z okazji walentynek proponujemy cenę 25€/os w obie strony z lotniska Paryż Beauvais do Porte Maillot . Pozdrawiam serdecznie Norbert Kwiatkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promocja Walentynkowa w autobusparyz była super! Dziękujemy! Dziękujemy też, że podwieźliście nas we wskazane miejsce. Dla przyjezdnych, co nie znają tak dobrze Paryża, bo sa pierwszy raz, to mega ułatwienie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy kierowcy w autobusparyz są palący? Niebawem będę w Paryżu, a mnie bardzo drażni zapach nikotyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie nasi kierowcy nie palą w samochodach, popielniczki nigdy nie służyły do pozostałośc***apierosów - używamy ich jako skarbonek na drobne monety. Nie mamy też w zwyczaju jeździć z naszymi klientami na tzw. drugim gazie. Auta są nowe a używane odświeżacze powietrza są stonowane aby nie uprzykrzać się swoim zapachem pasażerom.Nie używamy niecenzuralnych słów. Taka polityka firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podoba taka polityka firmy i dbałość o klienta. Taka postawa całkowicie mnie przekonuje do korzystania z usług autobusparyz. Nawet gdyby było troszkę drożej to nic istotnego, bo najważniejszy jest komfort a nie jazda jak worek kartofli:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja tylko podam numer telefonu 0048 518 34 14 77 (PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z autobusparyz i potwierdzam to wszystko co jest tu napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałem z dużo tu opisywanej opcji autobusparyz. ja co prawda w inny sposób, bo miałem wycieczkę Paris By Night. Bajeczna sprawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz 9 lat to ci się spodoba a jeżeli więcej to se odpuść bo to było najgorzej wydene euro w Francji.Jak bym dostał bilet za darmo nie poszedł bym drugi raz.PORAŻKA .Energylandia 100 razy lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz pewnie o Disneylandzie, tak? Bo Pariś By Night, to bajka po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×