Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość disneyland

kto byl w disneylandzie w paryzu-mam pytania

Polecane posty

Gość asia4680
@ post wyżej - jesteś pewna, że obeszłaś cały park? Bo z Twojego opisu wynika że byłaś tylko w jednej części przeznaczonej dla małych dzieci. A co do piratów z karaibów - o ile mi wiadomo (może się mylę) ta atrakcja była budowana zanim nakręcono film. Pirat to ważna postać w literaturze przygodowej. Nie chodziło o odwołania do filmu z Johnnym Deppem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc na krotko
Elu z nieba mi spadlas. My mamy bilety kupione na 1 dzien tylko,bedziemy tam we wtorek. Prosze napisz jak to jest, sprawdzaja bilety, wchodzisz i co dalej? No niby mapke widzialam i czytalam o fastpassach, ale jak to wyglada? Czy przy kazdej atrakcji jest taki automat i np. najlepiej przeleciec sie zaraz po wejsciu po tyvh wszystkich atrakcjach i wziac te fastpasy i pozniej po kolei wchodzic na atrakcje? Nie za bardzo rozumiem tej ideii po prostu:). Co warto zwiedzic z 6letnia dziewczynka, ktora ma raczej faze ksiezniczek niz piratow? Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chetnie sie dowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedziemy do Disneylandu
Witam, Wybieram się do Disneylandu.2 osoby dorosłe + dziecko 2,5 roku. Hotel mamy już zarezerwowany w Disneylandzie(3 dni),żeby nie marnować czasu na dojazdy. Może ktoś mi odpowie na kilka pytań: Ile wziąć kasy "pierdoły".Śniadania mamy w cenie hotelu,więc trzeba coś jeszcze jeść.Wezmiemy jakiś prowiant,żeby robić jakieś kanapki.I tu kolejne pytanie:czy to prawda,że nie można nic wnosić.Przeczytałam taką wypowiedz wyżej. Czy wózki dla dzieci są dostępne?Bo to też gdzieś przeczytałam. I ogólnie na co zwracać uwagę,co jest w szczególności warte zobaczenia.Zdaję sobie sprawę,że z tak małym dzieckiem nie wszędzie wejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam. Hotel mieliśmy dwie stacje metra od parku rozrywki Ja wykupiłam bilet na dwa dni. Jeden dzień jeden park, drugi dzień drugi park. Trzeci dzień to był Paryż- Wieża Eiffla i Łuk Triumfalny. Na więcej nie miałam już siły, dwa dni w parku nas wykończyły ( a co przede wszytskim za ciepło było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jechać w styczniu lub lutym do disnejlendu napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam, ale parę lat temu, więc szczegółów nie pamiętam, było super jak rano przyjechaliśmy tak późnym wieczorem wyjechaliśmy i jeszcze było mało. Niesamowite przeżycia, zwłąszcza dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiadkokolacje mialam wykupiona przez net zanim polecialam bo bylo chyba z 25% taniej. wracalismy do hotelu wieczoewm i tam jedlismy - jedzienie w naszym hotelu bylo bardzo smaczne i roznorodne (mieszkalam z Santa Fe) takze polecam kupic karnet na jedzenie zamiast kupowac burgery z budkach na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka m
bylismy 4 os w tym dzieci 8 i 3 w polowie maja 2014.polecam wszystkim.kasa spora ale warto....bilety mielismy na 3 dni i tak w sam raz to bylo na 2 dni moim zdaniem za krotko.warto korzystac z fast pass najpierw pozbierac gdzie sie da i potem do tego dostowac trase zwiedzania.parada postaci i pokaz nocny przepiekne...warto wziac swoje jedzonko i picie na zapas.w srodku zjadliwy byla tylko knajpka ala mcdonald.odradzam weekend bo w nerwach i ocieraniu sie o ludzi ciezko sie cieszyc wszystkim.ogolnie bajecznie.planujemy powtórke za 3 lata jak mlodsza corka dorosnie troche do roznych atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Państwa był w Paryżu i Disneylandzie w lutym. Planuję wyjazd w drugiej połowie lutego 2015 r. i zastanawiam się jaka wówczas jest pogoda w Paryżu. Dziękuję za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia3232
Każdemu, kto ma dzieci szczerze polecam wyjazd do Parków Rozrywki w Paryżu z Funclubem! Nam zależało przede wszystkim na Disneylandzie, bo córa jest fanką Stitcha :) "Żywy" Stitch to dopiero była atrakcja! Co prawda większość trzeba było tłumaczyć młodej, ale czego się nie robi dla takiego uśmiechu! Spędziliśmy w Disneylandzie cały dzień i, szczerze mówiąc, nam wystarczyło, ale dla dzieciaka to jest taka frajda, że mam wrażenie, że i tydzień na miejscu by jej nie wystarczył :) Dzień wcześniej byliśmy jeszcze w Parku Asterixa i też było super. Ale Disneyland przebił wszystko, spełnienie marzeń po prostu ;) Ogólnie wyjazd jest bardzo fajnie przemyślany: pierwszy dzień zwiedzanie Paryża, ale niezbyt męczące, 8-latka dawała sobie radę, potem Asterix i zabawa na całego, a ostatni dzień Disneyland i czysta euforia. Mała do tej pory wspomina i opowiada wszystkim, kto tylko chce słuchać o wyjeździe. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieki temu, 1996 rok. Byla to nietania wycieczka, ale co sie nie robi w tym zgnilym kapitalizmie ;) zeby dziecku cos szczególnego zaoferowac. Chcielismy powtórzyc jakies 5 lat pózniej, ale okazalo sie, ze te 4 dni z hotelem kosztowaly by nas tyle samo, co 10 dni we Wlioszech. Wybralismy wiec te Wlochy ;) a obecnie, byc moze kiedys, w przyszlosci, z wnukami sie wybiore ;) bede pilnie studiowac ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny. Ja byłam w Disneylandzie 3 tyg temu. Pogoda dopisała wiec wyjazd z dzieciakami był udany. Bilety do parku kupowałam u przewodnika polskiego w Paryżu. Z lotniska do hotelu zawiozła nas firma Autoparis i później na lotnisko BVA. Zwiedziliśmy również Paryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamla
Witam:) Wybieramy się do parku w kwietniu, ale już teraz odżywianie w czasie pobytu zaprząta mi myśli;P. W Disneylandzie byłam 10 lat temu ze znajomymi dwa dni i pamiętam te ochydne ociekające tłuszczem i cukrem dania za chore pieniądze, próbowałam zakyualizować swoją wiedzę na forach, jest nawet taka strona na której jest z 1000 zdjęć z knajp na terenie parku. Wniosek MASAKRA, gorzej i drożej niż 10 lat temu. Są oczywiście knajpy dobre, ale cena 40€ za posiłek to bardzo dużo:( Jedziemy na 4 dni do parku, mieszkamy w parku, jedziemy samochodem. Moje pytanie brzmi: Czy w najbliższej okolicy parku (powiedzmy 15 minut samochodem, ok 20 km) jest jakies centrum handlowe, jakieś miasteczko (tzn. To oczywiste, że jest), czy ktoś jadł poza parkiem? Nie mam problemu ze śniadaniem, kolacją i przekąskami na zimno, ale muszę gdzies zrobic zakupy i może zjeśc przynajmniej jakies nalesniki, albo cos dobrej jakosci? Disneyland jest też naszym ostatnim przystankiem we Francji i chętnie kupię jakieś sery itd. dziękuję, jeżeli komuś będzie się chcialo coś skrobnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Czy da się obejść Park w 1 dzień? Będę w Paryżu przejazdem i chciałbym się wybrać, ale obawiam się, że w ciągu jednego dnia nie zobaczę całego parku. Co lepiej zobaczyć - park Disneyland czy Studio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylem w legolandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy z dzieciakami jakiś czas temu w Disneylandzie. W zasadzie decyzja była dość spontaniczna. Wybieraliśmy się na wycieczkę i planowaliśmy 2 dniowy pobyt w Paryżu. Baliśmy się tylko kolejek, żeby pół dnia nie przestać przed wejściem. Ale okazało się, że jest możliwość zakupu biletu przez Parkmanię. Bilety kupiliśmy w 20 minut , szybko i sprawnie, więc nie było żadnego problemu. Następnego dnia już byliśmy w podróży. No i obyło się bez czekania przed Disneylandem. Dzieciaki zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się złożyło, że i jak korzystałem z usług Parkmanii. W tym disneylandzie byłem dwa razy, za pierwszym stałem w mega kolejce. Przed drugą podróżą poszedłem po rozum do głowy i ogarnąłem sobie bilety w parkmanii. Taniej, szybciej, bez problemów. Dobra opcja dla rodzin z dzieciakami które nie potrafią ustać w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. W czerwcu jedziemy do Disneylandu. Bilety zarezerwowalismy przez Sun kiss czy ma ktoś doświadczenie z tym biurem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym roku byliśmy w Disneylandzie. Było super, ale problem mieliśmy z transferem z lotniska do miejsca zakwaterowania. Ale wtedy nie znaliśmy jeszcze przewoźnika Lukasexpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję poświęcić na disneyland jak najwięcej czasu możecie. Sam dojazd z centrum to ok 40 min, później stanie w kolejce (w sezonie polecam kupić bilety przez neta, np. na stronie parkmanii, bo normalnie stoi sie ok 3h), dwa parki do obskoczenia, a tam mnostwo atrakcji. Warto poczekać do 22-23.00 na pokaz sztucznych ogni, aż zal wczesniej wychodzić. Wszystkim, którzy nie byli polecam poświęcić na disneyland 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam teraz że na stronie Parkmanii są bilety - 3 dni w cenie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam strone - https://www.365tickets.com/ Maja naprawde duze znizki i sa sprawdzeni! Dodatkowo ludzie z customer service sa bardzo pomocni i podpowiedza gdzi w paryzu jest wejscie za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×