Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka linka

Nie mogę znależć pracy. Dlaczego?? szczegóły.

Polecane posty

Teraz jestem agentem, ale chce pracowac na umowe o pracę. Mam doświadczenie, chce się rozwinąć, jestem ambitna, z miłą aprycją, głosem i umiejętnościami. Nie mogę znaleźć pracy. Nie wiem o co chodzi ale do mnie mało firm oddzwania po wysłanych dokumentach. Wiem, że na rozmowie rekrutacyjnej sobie bardzo dobrze poradze. Tylko jak przekonac w CV/LM do siebie?? Zawsze, zawsze jak juz ide na rozmowę to każdy mnie chwali za aplikacje, wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie lubi agentów
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co złego w tym doświadczeniu. Agenci są bardzo dobrze przygotowani sprzedażowo. Mają dobre umiejętności. Mało prac tak szybko i tak dobrze uczy i pozwala nabyć doświdczenie w sprzedaży, kontaktach z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssaacas
tak sobie tlumacz no chyba gdybyś miala racje to by oddzwaniali prawda? no to chyba nie jest zjawisko paranormalne ze trzeba ci roztłumaczac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzisz, że chodzi o doświadczenie? Poza agentem jestem też Specjalistą. Może to zmienia trochę postać rzeczy. Mam teraz 23 lata. Wcześniej pracowalam na innym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssaacas
a gdzie ty szukasz pracy na jakie stanowisko aplikujesz? bo na agentów najchetniej biora osoby bez doswiadczenia w tym które lepiej urobić i wykorzystac wiec jesli szukasz pracy na podobny stanowisku to nie dziw sie ze cie nie chca a moze startujesz na stanowisko zwiazane z prowizjami premiami etc. tam chca ludzi bez doświadczenia spróbuj na asystentke dyrektora albo sekretarke ale trzeba miec prezencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardzije chciałabym w sprzedaży. Napisałam że interesuje mnie umowa o prace, nie chce już pracować w charakterze agenta. Chce stabilizacji i pewności. Na asystentką owszem, przezencję mam dobrą, tak przynajmniej myślę ale nie mam doświadczenia. W każdym ogloszeniu jest ono wymienione. Najbardzije bym chciała na stanowisko do banku. A może chodzi o moj wiek? \za niski? 23l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×