Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jaaaaa

19 lat i wiszace piersi

Polecane posty

Gość taka jaaaaa

Ostatnio czesto pojawiaja sie na tym forum watki zalozone przez osoby ktore chwala sie rozmiarem swojego biustu. Ja tez mam duzy biust miseczka F ale nie jest to powodem do mojej dumy:( Wiem ze nie powinnam marudzic i cieszyc sie z tego co mam, bo wazniejsze zdrowie niz wyglad ale. No wlasnie jest jedno ale. Moje piersi super wygladaja w staniku, sa ladnie podniesione i wiem ze budza podziw chlopakow i zazdrosc kolezanek ale gdy sciagne stanik moje piersi po prostu wisza! Mam dopiero 19 lat a biust jak kobieta okolo 30letnia po ciazy i karmieniu! Nie moge chodzic bez stanika zwyczajnie ze wstydu, bo moje piersi rozjezdzaja sie na boki i trzeba by ich bylo szukac w okolicach pepka! Wstydze sie tez chodzic na basen, bo w bikini idealnie widac ze daleko im do jedrnosci:( Nie wiem co robic. Kilka osob mi powiedzialo ze chcialoby mnie widziec nago. Jednak nie widzial mnie nikt:( Nie wiem jak sie bede mogla rozebrac przed kims, pewnie mnie wysmieje. Pokazalabym fotke swoich piersi zebyscie mogli to zobaczyc ale nie pokaze. Umiescilam ja kiedys na pewnym portalu w nadzieji ze ktos mnie pocieszy, ze powie ze nie jest tak zle ale sie zawiodlam. Pytano sie mnie tam czy mam 40 lat, pisano mi ze moje piersi sa oblesne, zwisy, krowie wymiona... Szkoda wspominac. Zaczelam stosowac kremy ale nie wiem jakie sa dobre ani nic... Prosze moze ktos zna jakies sposoby na poprawienie kondycji moich piersi, jakies dobre sprawdzone kremy, cwiczenia, cokolwiek... Dodam od razu ze na operacje mnie nie stac. Prosze o madre rady i nie wysmiewanie sie ze mnie, ja wiem ze sa wieksze problemy ale prosze o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
noszę 75 F, mam 33 lata i już rodziłam... dokładnie wiem co czujesz, mam tak samo.. ale mam też kochającego męża, który ma do mojego ciała zupełnie inne podejście... on ma fioła na moim punkcie, na punkcie moich cycków najbardziej... i wiesz jestem pewna że nie udaje, bo jak tylko ich dotknie to zaraz sie do mnie dobiera, czasem zbyt często jak na moje wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
Ale ja nie chce piersi powiekszac tylko jakos wypelnic, ujedrnic... Masaz meski???? Nie u mnie:( Ja sie przed nikim nie rozbiore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na grawitacje nie pomoga zadne kremy, balsamy ani inne tego typu pierdoly!!! Zapamietaj to raz na zawsze. Masz dwa wyjscia: 1. zroboc operacje plastyczna 2. zaakceptowac sie Polecam punkt 2. Ale na to niestety potrzeba czasu. Jestes mloda, masa zycia przed toba. Debilami sie nie przejmuj a tym co chca zobaczyc...no coz. musisz sama wybrac czy chcesz pokazac czy nie. Ale zeby nie bylo tak, ze pokazujesz kazdemu bo u nich szukasz akceptacjii. Wierz mi, przyjdzie czas, ze bedziesz sie z tego smiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
ebambiiii ale Ty masz meza, wiesz ze Cie kocha i Twoje piersi mu nie przeszkadzaja. Kocha Cie cala. Ja nie mam nikogo. No i Ty juz rodzilas... jak beda moje wygladac po porodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabun facetów sika za takimi cycuszkami złotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz normalne piersi w tym rozmiarze. Wiadomo, że mniejsze piersi są jędrniejsze. Nie przejmuj się. Ci którzy Cię obrażają nie potrafią odróżnić silikonów od normalnych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
ej przecież nie zawsze był moim mężem... a jak zaczęliśmy uprawiać sex to nie wyglądałam inaczej... nie wyśmiał mnie po naszym pierwszym raazie, nie odszedł... też kogoś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
Usunelam tamto zdjecie... Po co mialam sie narazac na takie komentarze... Nie potrafie sie zaakceptowac, codziennie sie przegladam w lustrze i nie moge patrzec na te worki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może już po prostu taka twoja uroda...ja też mam duże piersi (70H) a nie mam obwisłych...mam okrągłe i blisko siebie....może ty już masz po prostu taki ''układ'' piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
acha i jeszcze jedno... moje piersi nie tylko mu nie przeszkadzają, ale uważa je za mój największy, nie tylko dosłownie, atut w wyglądzie ... mnie osobiście najbardziej wkurza, że w obcisłych rzeczach wyglądam wulgarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jaaaaa Zrób złotko nowe.Najlepiej teraz .OK?? Kocham takie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
Zastanowie sie nad tym. Nie chce znowu byc wysmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
nie bądź naiwna, nie wklejaj.... jacyś kretyni napiszą komentarze i tylko sie gorzej poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebambiiiiiiii Kretynami niech sie nie przejmuje. Tak samo ich pełno jak pojawi sie dziewczyna z A Krytyków pelno. W moim przypadku gwarantuje obiektywizm a nie szukanie poklasku u gawiedzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
one 22 ty to mi raczej na jakiegoś erotomana wyglądasz... ale to mało istotne... zdjęcie zobaczą też inni ... a jej to do szczęścia niepotrzebne... te elementy jej fizjonomii powinny być tylko dla jej mężczyzny a nie dla każdego kto ma ochotę popatrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widziałem
i czternastoletnie obwisłe. ale i tak były fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polsce nie ma szemali
pokaż fotke zakompleksiona babo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebambiiiiiiii No refleksja zaj.... a z czego to Pani wnioskuje.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70H ??!! Ja nie wiem czy na oczy widziałam F, a Ty masz H!!?? Pewnie Ci ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
one 22 upierdliwie domagasz sie zdjęcia jej cycków jakby mało było w sieci takich stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebambiiiiiiii No własnie Sama sobie odparłas ten zarzut erotomanienia.BRAWO Na necie cycków od hója i ciu ciut,ale dziewczyna z problemem sie zwraca wiec co ma wysłuchiwac pocieszan bez zapoznania sie z materia.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Powiem Ci od siebie, ja mam jeszcze formalnie 19 lat, więc przynajmniej rada będzie od rówieśniczki :) Nie mam obwisłych piersi, ale inne kompleksy i mam też kochającego faceta. Pamiętaj, sex jest zarezerwowany tylko dla tej wyjątkowej osoby... Tak samo pokazywanie się nago. Przecież nie pójdziesz do łóżka z pierwszym lepszym ;P a jak już trafisz na tego jedynego i będziesz czuła że Cię kocha, to będzie Cię kochał za to jaka jesteś, a nie jak wyglądasz, więc wtedy nie będzie z tym problemu. A poza tym chyba każdy facet ma fioła na punkcie piersi i głównie obchodzi ich aby po prostu były (choć są też tacy, hmmm, inni ;P) Pamiętaj, że każda kobietka jest piękna i zaakceptuj siebie, bo to jest grunt, którego Ci potrzeba :) Można poprawić kondycję piersi poprzez ćwiczenia, ale nie będą to efekty jakic się spodziewasz, a najszybszą drogą do pozbycia się kompleksów będzie zaakceptowanie sibie i znalezienie kochającego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabołek---> chyba nie znasz się za bardzo na numeracji stanika :P...mam 70H ale wcale nie mam wielkich piersi...mam mały obwód...większość dziewczyn nosi źle dopasowane staniki i myślą że jak ktoś ma H to ma kolosy a tak nie jest...NIE PATRZY SIĘ NA MISECZKE...najwazniejszy jest obwód...takze np.80D mogą być większe niż moje 70H :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×