Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jaaaaa

19 lat i wiszace piersi

Polecane posty

to jest jedna rada...musisz znowu przytyć ;)....tylko ciekawe czemu ci po tym schudnięciu obwisły a nie po prostu zmalały...ja też w zeszłym roku schudłam to mi się trochę zmniejszyły ale nie obwisły...teraz znowu przytyłam i wyglądają jak przed schudnięciem tzn.są trochę większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandapanda
a mi zmalała ale to w znikomym procencie .... a obwisły :( wydaje mi się dlatego że kiedyś nosiłam 85 pod biustem tak tak głupia debilka ze mnie a tu pod biustem nie byłam gruba bo tłuszcz mi poszedł w dooopę i udka :P i chyba wtedy powinnam nosić 75 a teraz to 65 ale nie ma gdzie stanika kupić ale mam zamiar spróbować kupić w necie. I powiem Ci odkąd mam jako tako dobrany stanik.... to wydają się bardziej sprężyste :P jeszcze jakieś prysznice naprzemienne i może coś będzie :) ale i tak sobie powiedziała że po ciążach gdy postanowią wisieć do pępka to zrobię sobie jakaś operacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandapanda
i przytycie chyba nic tu nie da bo ja z tych co najpierw idzie w tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaa
Witam dziewczynki:) amandapanda pociesze Cie, ja jak przytyje to mi nie idzie w tylek tylko w brzuch :/ To dopiero pech :/ Niestety nie popisze sobie teraz za duzo bo sie spiesze na zakupy :P tak sie tylko przyszlam przywitac:) Ale wieczorem bede :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandapanda
hej i miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanda też słyszałam że te naprzemienne prysznice ujędrniają piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandapanda
duell a Ty siedzisz tylko tu na erotyku ? ;) hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandapanda
ja już ich troszkę próbowałam z tydzień skóra była taka bardziej naprężona ale kurczaki ta lodowata woda :( a ja lubię ciepełko :D ale muszę się wsiąść za siebie z czasem się chyba przyzwyczaję będę niczym mors :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nawet nie zauważyłam że to erotyczne :D...na erotyku jestem tylko w tym temacie....a tak to udzielam się wszędzie :D...te prysznice to też nie były by dla mnie bo ja tez uwielbiam ciepełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandapanda
bo ja to często bywam też na uczuciowym ale mam inne nicki :P jakoś nie wymyśliłam takiego żeby sobie czarny założyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie siedzę tylko na jednym...latam po różnych ;)...wypatruję tematy z ogólnego i włażę :P...przed chwileczką byłam na temacie o dziewczynie z fotki.pl która ma wytrzeszcz oczu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandapanda
ahh wiesz co ja lecę sprzątać w domku będę wieczorkiem ;) miłego dnia i buszowania o forum :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy nosilam staniki to nikt sie mna nie interesowal. Teraz mam piersi o rozmiarze H i nie moge dostac stanika i chodze bez. Wyraznie widac ze mi piersi wisza do pempka. Pierwszy dzien w szkole bez stanika sie wstydzilam. Wszyscy widzieli ze nie sa takie jak w staniku tylko wisza nisko. Poradzono mi ze bede wygladala zalotniej w glebokich dekoltach bo gdy piersi faluja to prawie ze wychodza poza dekolt i zawsze jest nadzieja ze beda cale gole i to mezczyzn kusi. Odkad zaczelam sie tak nosic robie wszedzie furore i mam wielkie powodzenie. Mezczyzni mnie biora do restauracji i na imprezy. Jeden chce mnie zabrac na wczasy na Cube. Wiszace piersi maja wielu milosnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśś
ja tez mam z tym problem. mialam przed ciążą i mam po ciazy, wczesniej sie tym przejmowalam do tego stopnia ze spałam w biustonoszu ale teraz gdy mam swojego maluszka i kochajacego meza nie przejmuje sie tym. maz kocha mnie taka jaka jestem a nie jak wygladam. uwielbia moje piersi. nawet namawia mnie zebym spała bez bielizny a o biustonoszu na noc moge zapomniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppkf
Są różne gusta o tym się nie dyskutuje Ale wielu facetów gustuje w wielkich i wiszacych. Ten jedyny nie oceni cię tylko ze względu na piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam wielkie i wiszace, najlepiej jak maja duże aureolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej zwislaku masz jeszcze wiszace czy juz je zgolilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×