Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Mam ochotę kupić sobie ładny niedrogi zapach

Polecane posty

Posiadam 3 zapachy , których przestałam używać bo mi się znudziły :( Summer by Kenzo I\'m going-Puma Poire-Ives Rocher Mam jeszcze kilka tanich dziadowskich kioskowych zapachów. Planuję zakup czegoś nowego.Z tych tańszych miałam Gabrielę Sabatini Private edition,Christinę Aguilerę i kilka z Avonu.Może doradzicie mi coś ładnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale autorka cos sie nie odzywa
z tych tańszych to pzecudny i zaskakująco trwały dla mnie był zapach Gabriela Sabatini Wild Wind, ale niestety przestali go produkować😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska rosjanka
ja tez bym chciala, jakis swiezy zapach, tak do 3 dych, mozecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale autorka cos sie nie odzywa
za 29 ostatnio na promocji w rossmanie wiidziałam elizabeth arden , bardzo świezy i ładny zapach ale zapomniałam nazwy chupa chups to jak dla mnie pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 30 to może jakis adidas albo puma, a taki świeży to jest chyba pretaporter ( nie wiem jak to dokładnie sie pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska rosjanka
chcialabym cos trwalego. mialam elizabeth arden-arden beauty, takie w czerwonawym flakoniku, ale juz mi sie znudzily:D sama nie wiem czego chce, czegos oszalamiajacego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjoyf
Elizabeth Arden Red Door jest cudne eleganckie i drapiezne,tej samej marki Splendor też jest cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę , w ogóle mam ochotę na zmiany :D Nowy zapach , do fryzjera bym się przeszła , a niedługo mam różne egzaminy i baaardzo mało czasu :( Ale dziś mam wręcz szaloną ochotę na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:11 [zgłoś do usunięcia] cukierasekk 30 zł adidas, puma? Chyba dezodorant nie no sa takie tanie wody toaletowe ale one nie czuc ich po 15 minutach autorko jak chcesz moge ci osdprzedac za 20 zl uzywanwego Agent Provocateur Maitresse ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to sie chyba nazywa bodyspray, i jest w szklanej butelce, bo wiadomo że za 30 zł nie kupi sie lepszych perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurku umyj stół
dodam ten topik do ulubionych piszcie fajne zapachy niedrogie do 35 zł może jakieś dobre podróbki itp piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć czasem małe wody toaletowe kupi się za tą cenę.Nie wiem czy najmniejsza Gabriela Sabatini nie kosztuje ok.40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
a mnie sie strasznie podoba perfumy Evasion sa przesliczne i niedrogie bo ok 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez kitu :D chyba się dziś wybiorę do pobliskiego centrum handlowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×